Apollon – Asteras 1:3

W pierwszym niedzielnym meczu 14. kolejki Super League Souroti Astras Tripolis wygrał na wyjeździe z Apollonem Smyrnis 3:1.

W 20. minucie Asteras wyszedł na prowadzenie. Z rzutu wolnego futbolówkę dośrodkował Martin Tonso, a w polu karnym wyskoczył do niej Walter Iglesias i głową zgrał ją do wbiegającego na drugi słupek Nikosa Kaltsas, a ten z pierwszej piłki uderzył nie do obrony. Gospodarze na tego gola odpowiedzieli w 51. minucie meczu. Piłkę przejął Christos Albanis i po rajdzie uderzył po ziemi tuż przy słupku. remis przetrwał do 70. minuty, w której to Arkadyjczycy znów objęli prowadzenie. Eugenio Isnaldo zagrał piłkę z prawego skrzydła, a wbiegający na pierwszy słupek Michalis Manias swoim błyskawicznym strzałem ubiegł bramkarza. W 80. minucie wynik spotkania zamknął ten co go otworzył czyli Kaltsas. Tym razem długą piłkę w stronę bramki gospodarzy zagrał Triantafyllos Pasalidis, a Kaltsas uwolnił się od obrońcy i strzałem po ziemi trafił do siatki.


APOLLON SMYRNIS – ASTERAS TRIPOLIS 1:3 (0:1)
0:1 Nikos Kaltsas 20′
1:1 Christos Albani 51′
1:2 Michalis Manias 70′
1:3 Nikos Kaltsas 80′

ż.k. Tasos Papazoglou – Walter Iglesias, Nikos Kaltsas

Apolllon
Ivan Čović, Giannis Kontoes (75′ Nassir Maachi), Michalis Kyrgias, Jonathan Bijimine, Alexandros Kouros, Anastasios Papazoglou, Áxel Juárez (81′ Lynel Kitambala), Emmanuel Kone, Christos Albanis, Añete, Eli Elbaz.

Asteras
Giorgos Athanasiadis, Igor, Kostas Giannoulis, Triantafyllos Pasalidis, Konstantinos Triantafyllopoulos, Juan Munafo Horta, Walter Iglesias, Nikos Kaltsas (87′ Jewhen Selin), Kosmas Tsilianidis (57′ Eugenio Isnaldo), Martín Tonso, Michalis Manias (77′ Stavros Tsoukalas).

Dodaj komentarz

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 3965 dni!