Terminarz Super League 2018/2019

W czwartek odbyło się losowanie terminarza Super League Souroti na sezon 2018/2019.

Sezon rozpocznie się 25 sierpnia.

1. kolejka

Xanthi AO – Panathinaikos Ateny
AEK Ateny – PAS Giannina
Panaitolikos Agrinio – Atromitos Peristeri
Panionios GSS – OFI 1925
PAS Lamia 1964 – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – Asteras Triplis
Olympiakos Pireus – Levadiakos
Apollon Smyrnis – AEL

2. kolejka

Panaitolikos Agrinio – OFI 1925
Panionios GSS – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – Xanthi AO
Asteras Tripolis – AEK Ateny
Panathinaikos Ateny – PAS Lamia 1964
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
Aris Saloniki – AEL
Levadiakos – Apollon Smyrnis

3. kolejka

OFI 1925 – PAOK Saloniki
Xanthi AO – Panaitolikos Agrinio
AEK Ateny – Paninios GSS
PAS Lamia 1964 – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
AEL – Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis – PAS Giannina
Aris Salniki – Levadiakos

4. kolejka

Xanthi AO – OFI 1925
PAOK Saloniki – AEK Ateny
Panaitolikso Agrinio – PAS Lamia 1964
Panionios GSS – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – AEL
Asteras Tripolis – Apollon Smyrnis
Panathinaikos Ateny – Levadiakos
PAS Giannina – Aris Saloniki

5. kolejka

OFI 1925 – AEK Ateny
PAS Lamia 1064 – Xanthi AO
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
AEL – Panaitolikos Agrinio
Apollon Smyrnis – Panionios GSS
Levadiakos – Atromitos Peristeri
Aris Saloniki – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina

6. kolejka

PAS Lamia 1964 – OFI 1925
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
Xanthi AO – AEL
PAOK Saloniki – Apollon Smyrnis
Panaitolikos Agrinio – Levadiakos
Panionios GSS – Aris Saloniki
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny

7. kolejka

OFI 1925 – Olympiakos Pireus
AEL – PAS Lamia 1964
Apolln Smyrnis – AEK Ateny
Levadiakos – Xanthi AO
Aris Saloniki – PAOK Saloniki
PAS Giannina – Panaitolikos Agrinio
Panathinaikos Ateny – Panionios GSS
Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis

8. kolejka

AEL – OFI 1925
Olympiakos Pireus – Apollon Smyrnis
PAS Lamia 1964 – Levadiakos
AEK Ateny – Aris Saloniki
Xanthi AO – PAS Giannina
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
Panaitolikos Agrinio – Asteras Tripolis
Panionios GSS – Atromitos Peristeri

9. kolejka

OFI 1925 – Apollon Smyrnis
Levadiakos – AEL
Aris Saloniki – Olympiakos Pireus
PAS Giannina – PAS Lamia 1964
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
Asteras Tripolis – Xanthi AO
Atromtios Peristeri – PAOK Saloniki
Panionios GSS – Panaitolikos Agrinio

10 . kolejka

Levadiakos – OFI 1925
Apollon Smyrnis – Aris Saloniki
AEL – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny
PAS Lamia 1964 – ASteras Tripolis
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
Xanthi AO – Panionios GSS
PAOK Salniki – Panaitolikos Agrinio

11. kolejka

OFI 1925 – Aris Saloniki
PAS Giannina – Levadiakos
Panathinaikos Ateny – Apollon Smyrnis
Asteras Tripolis – AEL
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
Panionios GSS – PAS Lamia 1964
Panaitolikos Agrinio – AEK Ateny
PAOK Saloniki – Xanthi AO

12. kolejka

PAS Giannina – OFI 1925
Aris Saloniki – Panathinaikos Ateny
Levadiakos – Asteras Tripolis
Apollon Smyrnis – Atromitos Peristeri
AEL – Panionios GSS
Olympiakos Pireus – Panaitolikos Agrinio
PAS Lamia 1964 – PAOK Saloniki
AEK Ateny – Xanthi AO

13. kolejka

OFI 1925 – Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – Aris Saloniki
Panionios GSS – Levadiakos
Panaitolikos Agrinio – Apollon Smyrnis
PAOK Saloniki – AEL
Xanthi AO – Olympiakos Pireus
AEK Ateny – PAS Lamia 1964

14. kolejka

Asteras Tripolis – OFI 1925
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – Panionios GSS
Aris Saloniki – Panaitolikos Agrinio
Levadiakos – PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis – Xanthi AO
AEL – AEK Ateny
Olympiakos Pireus – PAS Lamia 1964

15. kolejka

OFI 1925 – Atromitos Peristeri
Panionios GSS – Asteras Tripolis
Panaitolikos Agrinio – Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki – PAS Giannina
Xanthi AO – Aris Saloniki
AEK Ateny – Levadiakos
PAS Lamia 1964 – Apollon Smyrnis
Olympiakos Pireus – AEL

Dodaj komentarz

P