Terminarz Super League 2 na sezon 2019/2020!

W środę odbyło się losowanie terminarza rozgrywek Super League 2 na sezon 2019/2020.

Jeśli wszystko będzie dopięte sezon Super League 2 rozpocznie się 15 września. Planowane zakończenie sezonu zasadniczego to 16 lutego 2020. Później od 1 marca do 10 maja rozgrywane będą play-offy.

1. kolejka
Doxa Dramas – AE Karaiskakis
Apollon Pontou – AO Chania Kissamikos
Apollon LArisas – AOK Kerkyra
Apollon Smyrnis – Ergotelis Heraklion
Panachaiki 1891 – PAS Giannina
AO Platanias – Levadiakos

2. kolejka
AE KAraiskakis – Apollon Larisas
AO Chania Kissamikos – Apollon Smyrnis
AOK Kerkyra – Panachaiki 1891
Ergotelis Heraklion – AO Platanias
Levadiakos – PAS Giannina

3. kolejka
Doxa Dramas – Apollon Larisas
Apollon Smyrnis – Apollon Pontou
Panachaiki 1891 – AE Karaiskakis
AO Platanias – AO Chania Kissamikos
Levadiakos – AOK Kerkyra
PAS Giannina – Ergotelis

4. kolejka
Apollon Smyrnis – Doxa Dramas
Apollon LArisas – Panachiaki 1891
Apollon Pontou – AO Platanias
AE Karaiskakis – Levadiakos
AO Chania Kissamikos – PAS Giannina
Ergotelis Heraklion – AOK Kerkyra

5. kolejka
Doxa Dramas – Panachiaki 1891
AO Platanias – Apollon Smyrnis
Levadiakos – Apollon Larisas
PAS Giannina – Apollon Pontou
Ergotelis Heraklion – AE Karaiskakis
AOK Kerkyra – AO Chania Kissamikos

6. kolejka
AO Platanias – Doxa Dramas
Panachiaki 1891 – Levadiakos
Apollon Smyrnis – PAS Giannina
Apollon LArisas – Ergotelis Heraklion
Apollon Pontou – AOK Kerkyra
AE Karaiskakis – AO Chania Kissamikos

7. kolejka
Doxa Dramas – Levadiakos
PAs Giannina – AO Platanias
Ergotelis Heraklion – Pnachaiki 1891
AOK Kerkyra – Apollon Smyrnis
AO Chania Kissamikos – Apollon Larisas
AE Karaiskakis – Apollon Pontou

8. kolejka
PAS Giannina – DOxa Dramas
Levadiakos – Ergotelis Heraklion
AO Platanias – AOK Kerkyra
Panachaiki 1891 – AO Chania Kissamikos
Apollon Smyrnis – AE Karaiskakis
Apollon LArisas – Apollon Pontou

9. kolejka
Doxa Dramas – Ergotlis Heraklion
AO Kerkyra – PAS Giannina
AO Chania Kissamikos – Levadiakos
AE KAraiskakis – AO Platanias
Apollon Pontou – Panachaiki 1891
Apollon Larisas – Apollon Smyrnis

10. kolejka
AOK Kerkyra – DOxa Dramas
Ergotelis Heraklion – AO Chania Kissamikos
PAS Giannina – AE Karaiskakis
Levadiakos – Apollon Pontou
AO Platanias – Apollon LArisas
Panachaiki 1891 – Apollon Smyrnis

11. kolejka
AO Chania Kissamikos – Doxa Dramas
AE Karaiskakis – AOK Kerkyra
Apollon Pontou – Ergotelis Heraklion
Apollon LArisas – PAS Giannina
Apollon Smyrnis – Levadiakos
Panachaiki 1891 – AO Platanias

P