Premier ostrzega greckie kluby!

Premier Grecji Kyriakos Mitsotakis zaniepokojony ostatnimi wydarzeniami ostrzegł greckie kluby przed piłkarskim Grexitem.

Szef greckiego rządu podczas swojego przemówienia powiedział – Kraj jest nękany przez wendetę piłkarską, a konkretnie rywalizację biznesową i osobistą. Są ważniejsze rzeczy niż piłka nożna. Jeśli zły klimat będzie się utrzymywał, będziemy musieli wstrzymać rozgrywki Super League, ponieważ lepiej nie mieć rozgrywek, niż mieć takie jakie są obecnie. Zrobię to, co nakazuje moje sumienie ze względu na nasz wspólny interes.

Mitsotakis ujawnił też plany rządu w sprawie uleczenia greckiego futbolu – Zwrócę się do FIFA i UEFA. Prezydenci oby federacji zostaną osobiście zaproszeni do podpisania z nami memorandum. Tak, memorandum zmian i uzdrowienia greckiego futbolu. To oznacza zasady i monitorowanie międzynarodowe. Dzięki międzynarodowemu wsparciu i pomocy sport zacznie się odradzać. Jeśli działacze nie wezmą czynnego udziału w procesie samooczyszczenia będą musieli ponieść ciężar utraty prestiżu i pieniędzy.

marketagent

Dodaj komentarz

P