Super League czeka na ostatniego uczestnika!

Xanthi AO i Apollon Smyrnis zmierzą się w dwumeczu, którego stawką jest gra w greckiej elicie. Niestety dla obu klubów sytuacja nie jest komfortowa.

Kilka dni przed rozegraniem pierwszego meczu na Xanthi Arena grecka federacja ogłosiła, że nie będą mogli zagrać zawodnicy, którzy podpisali niedawno umowy z klubami, a to stwarza duże komplikacje i stawia pod znakiem zapytania sens rozgrywania barażu.

Apollon rozpoczął roszady w kadrze i obecnie ma do dyspozycji zaledwie dwunastu zawodników pierwszej drużyny i trzech z drużyny młodzieżowej. Sytuacja ekipy z Ksanti jest jeszcze trudniejsza. Chodzi o rezygnację z dalszego prowadzenia klubu właściciela Christosa Panopoulosa. Po jego oświadczeniu praktycznie wszyscy piłkarze odeszli. Zostali tylko młodzieżowcy i to oni będą musieli zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem. Oczywiście może okazać się, że ich wysiłek i tak pójdzie na marne, bo jeśli nie znajdzie się nowy inwestor klub z Ksanti i tak przestanie istnieć.

Spotka się zatem zdziesiątkowana drużyna rutyniarzy i drużyna nie mająca doświadczenia w bojach, której średnia wieku to osiemnaście lat.

Pierwszy mecz w Ksanti odbędzie się 22 sierpnia (19.00), a rewanż rozegrany będzie 29 sierpnia w Atenach (19.00).

P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4016 dni!