eMŚ: Grecja – Gruzja 1:1

Reprezentacja Grecji zremisowała 1:1 z Gruzją w swoim drugim meczu grupy B eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.

Mecz nie był wielkim widowiskiem i właściwie gdyby nie ostatni kwadrans i bramki to zawiódłby oczekiwania kibiców. Z obu stron długo brakowało większej determinacji i zaangażowania w ofensywę. Pierwszy i jedyny celny strzał pierwszej odsłony pojedynku to okazja Kostasa Fortounisa w 38. minucie, ale nie było to wyzwanie dla Giorgiego Lorii. Drugie celne uderzenie to już 68. minuta i ładnym strzał z rzutu wolnego Giorgiego Aburjanii, które efektownie wybronił Odysseas Vlachodimos. I wreszcie przyszłą 76. minuta. Po centrze z prawego skrzydła Dimitrisa Limniosa nie naciskany Otar Kakabadze trafił w róg własnej bramki. Radość podopiecznych Johna van’t Schipa trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund, po czym grecką obronę rozłożył Chwicza Kwaracchelia i strzałem w krótki róg wyrównał. W 86. minucie Jaba Kankawa zmusił do wysiłku Odysseas Valchodimosa, ale jego uderzenie z dystansu grecki golkiper sparował nad bramkę.

31 Mar 2021 - 20:45 | Toumba Faza grupowa - Eliminacje do MŚ 2022 | Kolejka 3
| Do przerwy: 0-0