Terminarz Super League Interwetten 2021/2022!

W poniedziałek odbyło się losowanie terminarza Super League Interwetten na sezon 2021/2022.

Początek sezonu zaplanowano na 21 sierpnia, a zakończenie rundy zasadniczej będzie miało miejsce 6 marca 2022.

1. kolejka
21-22 sierpnia 2021
AEK Ateny – Ionikos Nikaias
Aris Saloniki – OFI 1925
Volos NFC – PAS Lamia 1964
Olympiakos Pireus – Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny – Apollon Smyrnis
Panaitolikos GFS – Asteras Tripolis
PAOK Saloniki – PAS Giannina

2. kolejka
28-29 sierpnia 2021
PAS Giannina – Panathinaikos Ateny
Apollon Smyrnis – Volos NFC
Asteras Tripolis – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – Panaitolikos GFS
Ionikos Nikaias – Aris Saloniki
OFI 1925 – AEK Ateny
PAS Lamia 1964 – Olympiakos Pireus

3. kolejka
11-12 września 2021
AEK Ateny – PAS Lamia 1964
Aris Saloniki – Panathinaikos Ateny
Volos NFC – Atromitos Peristeri
Ionikos Nikaias – PAS Giannina
Olympiakos Pireus – Apollon Smyrnis
OFI 1925 – Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS – PAOK Saloniki

4. kolejka
18-19 września 2021
PAS Giannina – OFI 1925
Apollon Smyrnis – Ionikos Nikaias
Asteras Tripolis – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny – Volos NFC
PAOK Saloniki – AEK Ateny
PAS Lamia 1964 – Panaitolikos GFS

5. kolejka
25-26 września 2021
Aris Saloniki – Apollon Smyrnis
Atromitos Peristeri – PAS Giannina
Volos NFC – Asteras Tripolis
Ionikos Nikaias – PAS Lamia 1964
Olympiakos Pireus – Panathinaikos Ateny
OFI 1925 – PAOK Saloniki
Panaitolikos GFS – AEK Ateny

6. kolejka
02-03 października 2021
AEK Ateny – Atromitos Peristeri
PAS Giannina – Olympiakos Pireus
Apollon Smyrnis – Asteras Tripolis
Panathinaikos Ateny – Ionikos Nikaias
Panaitolikos GFS – OFI 1925
PAOK Saloniki – Volos NFC
PAS Lamia 1964 – Aris Saloniki

7. kolejka
16-17 października 2021
Apollon Smyrnis – PAS Giannina
Aris Saloniki – Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis – Panathinaikos Ateny
Atromitos Peristeri – Ionikos Nikaias
Volos NFC – AEK Ateny
Olympiakos Pireus – PAOK Saloniki
OFI 1925 – PAS Lamia 1964

8. kolejka
23-24 października 2021
AEK Ateny – Aris Saloniki
PAS Giannina – Asteras Tripolis
Ionikos Nikaias – Volos NFC
Panathinaikos Ateny – OFI 1925
Panaitolikos GFS – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – Apollon Smyrnis
PAS Lamia 1964 – Atromitos Peristeri

9. kolejka
30-31 października 2021
PAS Giannina – Panaitolikos GFS
Apollon Smyrnis – AEK Ateny
Asteras Tripolis – PAS Lamia 1964
Volos NFC – Aris Saloniki
Olympiakos Pireus – Ionikos Nikaias
OFI 1925 – Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny – PAOK Saloniki

10. kolejka
06-07 listopada 2021
AEK Ateny – Olympiakos Pireus
Aris Saloniki – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – PAOK Saloniki
Volos NFC – OFI 1925
Ionikos Nikaias – Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS – Apollon Smyrnis
PAS Lamia 1964 – Panathinaikos Ateny

11. kolejka
20-21 listopada 2021
PAS Giannina – AEK Ateny
Apollon Smyrnis – PAS Lamia 1964
Asteras Tripolis – Atromitos Peristeri
Olympiakos Pireus – Volos NFC
OFI 1925 – Ionikos Nikaias
Panathinaikos Ateny – Panaitolikos GFS
PAOK Saloniki – Aris Saloniki

12. kolejka
27-28 listopada 2021
AEK Ateny – Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki – Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri – Apollon Smyrnis
Volos NFC – Panaitolikos GFS
Ionikos Nikaias – PAOK Saloniki
OFI 1925 – Olympiakos Pireus
PAS Lamia 1964 – PAS Giannina

13. kolejka
04-05 grudnia 2021
PAS Giannina – Volos NFC
Apollon Smyrnis – OFI 1925
Asteras Tripolis – AEK Ateny
Olympiakos Pireus – Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny – Atromitos Peristeri
Panaitolikos GFS – Ionikos Nikaias
PAOK Saloniki – PAS Lamia 1964

14. kolejka
11-12 grudnia 2021
PAS Giannina – PAOK Saloniki
Apollon Smyrnis – Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis – Panaitolikos GFS
Atromitos Peristeri – Olympiakos Pireus
Ionikos Nikaias – AEK Ateny
OFI 1925 – Aris Saloniki
PAS Lamia 1964 – Volos NFC

15. kolejka
15-16 grudnia 2021
AEK Ateny – OFI 1925
Aris Saloniki – Ionikos Nikaias
Volos NFC – Apollon Smyrnis
Olympiakos Pireus – PAS Lamia 1964
Panathinaikos Ateny – PAS Giannina
Panaitolikos GFS – Atromitos Peristeri
PAOK Saloniki – Asteras Tripolis

16. kolejka
18-19 grudnia 2021
PAS Giannina – Ionikos Nikaias
Apollon Smyrnis – Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis – OFI 1925
Atromitos Peristeri – Volos NFC
Panathinaikos Ateny – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – Panaitolikos GFS
PAS Lamia 1964 – AEK Ateny

17. kolejka
05-06 stycznia 2022
AEK Ateny – PAOK Saloniki
Aris Saloniki – Atromitos Peristeri
Volos NFC – Panathinaikos Ateny
Ionikos Nikaias – Apollon Smyrnis
Olympiakos Pireus – Asteras Tripolis
OFI 1925 – PAS Giannina
Panaitolikos GFS – PAS Lamia 1964

18. kolejka
08-09 stycznia 2022
AEK Ateny – Panaitolikos GFS
PAS Giannina – Atromitos Peristeri
Apollon Smyrnis – Aris Saloniki
Asteras Tripolis – Volos NFC
Panathinaikos Ateny – Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki – OFI 1925
PAS Lamia 1964 – Ionikos Nikaias

19. kolejka
15-16 stycznia 2022
Aris Saloniki – PAS Lamia 1964
Asteras Tripolis – Apollon Smyrnis
Atromitos Peristeri – AEK Ateny
Volos NFC – PAOK Saloniki
Ionikos Nikaias – Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus – PAS Giannina
OFI 1925 – Panaitolikos GFS

20. kolejka
22-23 stycznia 2022
AEK Ateny – Volos NFC
PAS Giannina – Apollon Smyrnis
Ionikos Nikaias – Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny – Asteras Tripolis
Panaitolikos GFS – Aris Saloniki
PAOK Saloniki – Olympiakos Pireus
PAS Lamia 1964 – OFI 1925

21. kolejka
29-30 stycznia 2022
Apollon Smyrnis – PAOK Saloniki
Aris Saloniki – AEK Ateny
Asteras Tripolis – PAS Giannina
Atromitos Peristeri – PAS Lamia 1964
Volos NFC – Ionikos Nikaias
Olympiakos Pireus – Panaitolikos GFS
OFI 1925 – Panathinaikos Ateny

22. kolejka
05-06 lutego 2022
AEK Ateny – Apollon Smyrnis
Aris Saloniki – Volos NFC
Atromitos Peristeri – OFI 1925
Ionikos Nikaias – Olympiakos Pireus
Panaitolikos GFS – PAS Giannina
PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
PAS Lamia 1964 – Asteras Tripolis

23. kolejka
12-13 lutego 2022
PAS Giannina – Aris Saloniki
Apollon Smyrnis – Panaitolikos GFS
Asteras Tripolis – Ionikos Nikaias
Olympiakos Pireus – AEK Ateny
OFI 1925 – Volos NFC
Panathinaikos Ateny – PAS Lamia 1964
PAOK Saloniki – Atromitos Peristeri

24. kolejka
19-20 lutego 2022
AEK Ateny – PAS Giannina
Aris Saloniki – PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri – Asteras Tripolis
Volos NFC – Olympiakos Pireus
Ionikos Nikaias – OFI 1925
Panaitolikos GFS – Panathinaikos Ateny
PAS Lamia 1964 – Apollon Smyrnis

25. kolejka
26-27 lutego 2022
PAS Giannina – PAS Lamia 1964
Apollon Smyrnis – Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis – Aris Saloniki
Olympiakos Pireus – OFI 1925
Panathinaikos Ateny – AEK Ateny
Panaitolikos GFS – Volos NFC
PAOK Saloniki – Ionikos Nikaias

26. kolejka
05-06 marca 2022
AEK Ateny – Asteras Tripolis
Aris Saloniki – Olympiakos Pireus
Atromitos Peristeri – Panathinaikos Ateny
Volos NFC – PAS Giannina
Ionikos Nikaias – Panaitolikos GFS
OFI 1925 – Apollon Smyrnis
PAS Lamia 1964 – PAOK Saloniki

Oficjalna piłka rozgrywek

P