Grecy za granicą (199)

Jeden Grek wpisał się w ostatni weekend na listę strzelców w ligach europejskich.

Alexandros Kouros strzelił gola w swoim debiucie w barwach PAEEK. Jego drużyna w 2. kolejce cypryjskiej Protathlima Cyta wygrała na wyjeździe z Ethnikosem Achnas 3:1. Kouros trafił do siatki w 23. minucie i był to gol na 2:1.

Piłkarz
Kraj
Klub
Rywal (Wynik)
Minuty
Bramki
Kartki(cz)
Kostas Stafylidis
VfL Bochum
Herta (1:3)
do 82
Vasilis Labropoulos
VfL Bochum
Herta (1:3)
90
Kostas Mavropanos
VfB Stuttgart
Eintracht (1:1)
90
Nikos Kaltsas
Anorthosis Famagusta
Doxa (0:2)
od 54
Spyros Risvanis
Anorthosis Famagusta
Doxa (0:2)
90
Lazaros Christodoulopoulos
Anorthosis Famagusta
Doxa (0:2)
do 77
Charis Mavrias
Apollon Limassol
Aris (1:0)
od 89
Alexandros Kouros
PAEEK
Achnas (3:1)
do 90
Vasilis Mantzis
Olympiakos Nikozja
APOEL (1:0)
do 70
Kostas Manolas
SSC Napoli
Juventus (2:1)
90
Dimitris Nikolaou
Spezia Calcio
Udinese (0:1)
90
Giorgos Kyriakopoulos
US Sassuolo
Roma (1:2)
od 89
Kostas Labrou
PEZ Zwolle
Ajax (0:2)
90
Pantelis Chatzidiakos
AZ Alkmaar
PSV (0:3)
90
Vangelis Pavlidis
AZ Alkmaar
PSV (0:3)
do 67
Dimitris Limnios
FC Twente Enschede
Utrecht (1:0)
do 66
Argyris Kabetsis
Willem II Tilburg
Nijmegen (0:0)
od 68
Nikos Michelis
Willem II Tilburg
Nijmegen (0:0)
od 46
Giannis Masouras
Sparta Rotterdam
Sittard (3:1)
od 85
Tasos Douvikas
FC Utrecht
Twente (0:1)
do 75
Giannis-Foivos Botos
Go Ahad Eagles
Cambuur (2:5)
od 58
Christos Tzolis
Norwich City
Arsenal (0:1)
do 68
Giannis Niachros
FK Senica
Pohronie (1:0)
od 58
Stelios Kokovas
FK Pohronie
Senica (0:1)
90
Alexandros Kyziridis
ViOn Zlate Moravce
Rużomberok (2:2)
90
Dimitris Popović
MFK Zemplin Michalovce
Trnava (1:2)
od 82
Giorgos Neofytiadis
MFK Zemplin Michalovce
Trnava (1:2)
do 46
Kyriakos Savvidis
Spartak Trnava
Michalovce (2:1)
90
Taxiarchis Fountas
SK Rapid Wiedeń
Admira (1:2)
do 78
Thans Petsos
WSG Tirol
Salzburg (1:3)
90
Nikos Baxevanos
Academica Clinceni
Mioveni (1:0)
od 55
Tasos Bakasetas
Trabzonspor
Galatasaray (2:2)
do 81
Manolis Siopis
Trabzonspor
Galatasaray (2:2)
od 81
Stelios Kitsiou
Gaziantep FK
Antalyaspor (2:0)
90
Dimitris Goutas
Sivaspor
Ferebahce (1:1)
90
Dimitris Kolovetsios
Kayserispor
Kasimpasa (2:0)
90
Kostas Triantafyllopoulos
Pogoń Szczecin
Radomiak (1:1)
90
Antonis Kapnidis
FK Panevezys
Nevezis (3:1)
do 77
Chrysovalantis Kozoronis
FK Panevezys
Nevezis (3:1)
90
Alexandros Gargalatzidis
FK Suduva
Dziugas (3:2)
od 66
Zeca
FC Kopenhaga
Randers (2:0)
90
Dimitris Emmanouilidis
Vejle BK
Aarhus (1:0)
do 60
Apostolos Konstantopoulos
Beerschot V.A.
St Truiden (0:1)
od 38
Dimitris Kolovos
FC Sheriff Tiraspol
Petrocub (2:0)
do 65
Giorgos Athansiadis
FC Sheriff Tiraspol
Petrocub (2:0)
90
Giannis Anestis
IFK Göteborg
Halmstad (2:0)
90
Marios Pourzitidis
Slovan Liberec
Pardubice (2:2)
od 77
Giannis Tsivelekidis
Kalju FC
Kuressaare (0:3)
90
Odysseas Vlachodimos
SL Benfica
Santa Clara (5:0)
90
Dimitris Chantakias
Zira FK
Keshia (2:0)
90
Giorgos Koutrubis
Ujpest FC
Zalaegerszegi (2:2)
90
Panagiotis Moraitis
FK Borac Banja Luka
Sloboda (1:1)
do 70
Vasilis Karagounis
Torpedo Kutaisi
Dila Gori (2:1)
od 58
P