Grecy za granicą (199)

Jeden Grek wpisał się w ostatni weekend na listę strzelców w ligach europejskich.

Alexandros Kouros strzelił gola w swoim debiucie w barwach PAEEK. Jego drużyna w 2. kolejce cypryjskiej Protathlima Cyta wygrała na wyjeździe z Ethnikosem Achnas 3:1. Kouros trafił do siatki w 23. minucie i był to gol na 2:1.

Piłkarz Kraj Klub Rywal (Wynik) Minuty Bramki Kartki(cz)
Kostas Stafylidis VfL Bochum Herta (1:3) do 82
Vasilis Labropoulos VfL Bochum Herta (1:3) 90
Kostas Mavropanos VfB Stuttgart Eintracht (1:1) 90
Nikos Kaltsas Anorthosis Famagusta Doxa (0:2) od 54
Spyros Risvanis Anorthosis Famagusta Doxa (0:2) 90
Lazaros Christodoulopoulos Anorthosis Famagusta Doxa (0:2) do 77
Charis Mavrias Apollon Limassol Aris (1:0) od 89
Alexandros Kouros PAEEK Achnas (3:1) do 90
Vasilis Mantzis Olympiakos Nikozja APOEL (1:0) do 70
Kostas Manolas SSC Napoli Juventus (2:1) 90
Dimitris Nikolaou Spezia Calcio Udinese (0:1) 90
Giorgos Kyriakopoulos US Sassuolo Roma (1:2) od 89
Kostas Labrou PEZ Zwolle Ajax (0:2) 90
Pantelis Chatzidiakos AZ Alkmaar PSV (0:3) 90
Vangelis Pavlidis AZ Alkmaar PSV (0:3) do 67
Dimitris Limnios FC Twente Enschede Utrecht (1:0) do 66
Argyris Kabetsis Willem II Tilburg Nijmegen (0:0) od 68
Nikos Michelis Willem II Tilburg Nijmegen (0:0) od 46
Giannis Masouras Sparta Rotterdam Sittard (3:1) od 85
Tasos Douvikas FC Utrecht Twente (0:1) do 75
Giannis-Foivos Botos Go Ahad Eagles Cambuur (2:5) od 58
Christos Tzolis Norwich City Arsenal (0:1) do 68
Giannis Niachros FK Senica Pohronie (1:0) od 58
Stelios Kokovas FK Pohronie Senica (0:1) 90
Alexandros Kyziridis ViOn Zlate Moravce Rużomberok (2:2) 90
Dimitris Popović MFK Zemplin Michalovce Trnava (1:2) od 82
Giorgos Neofytiadis MFK Zemplin Michalovce Trnava (1:2) do 46
Kyriakos Savvidis Spartak Trnava Michalovce (2:1) 90
Taxiarchis Fountas SK Rapid Wiedeń Admira (1:2) do 78
Thans Petsos WSG Tirol Salzburg (1:3) 90
Nikos Baxevanos Academica Clinceni Mioveni (1:0) od 55
Tasos Bakasetas Trabzonspor Galatasaray (2:2) do 81
Manolis Siopis Trabzonspor Galatasaray (2:2) od 81
Stelios Kitsiou Gaziantep FK Antalyaspor (2:0) 90
Dimitris Goutas Sivaspor Ferebahce (1:1) 90
Dimitris Kolovetsios Kayserispor Kasimpasa (2:0) 90
Kostas Triantafyllopoulos Pogoń Szczecin Radomiak (1:1) 90
Antonis Kapnidis FK Panevezys Nevezis (3:1) do 77
Chrysovalantis Kozoronis FK Panevezys Nevezis (3:1) 90
Alexandros Gargalatzidis FK Suduva Dziugas (3:2) od 66
Zeca FC Kopenhaga Randers (2:0) 90
Dimitris Emmanouilidis Vejle BK Aarhus (1:0) do 60
Apostolos Konstantopoulos Beerschot V.A. St Truiden (0:1) od 38
Dimitris Kolovos FC Sheriff Tiraspol Petrocub (2:0) do 65
Giorgos Athansiadis FC Sheriff Tiraspol Petrocub (2:0) 90
Giannis Anestis IFK Göteborg Halmstad (2:0) 90
Marios Pourzitidis Slovan Liberec Pardubice (2:2) od 77
Giannis Tsivelekidis Kalju FC Kuressaare (0:3) 90
Odysseas Vlachodimos SL Benfica Santa Clara (5:0) 90
Dimitris Chantakias Zira FK Keshia (2:0) 90
Giorgos Koutrubis Ujpest FC Zalaegerszegi (2:2) 90
Panagiotis Moraitis FK Borac Banja Luka Sloboda (1:1) do 70
Vasilis Karagounis Torpedo Kutaisi Dila Gori (2:1) od 58
marketagent
P