Puchar Grecji: W środę bez niespodzianek!

W środę odbyło się sześć meczów piątej rundy Pucharu Grecji.

W hicie środy Panathinaikos Ateny po bramce Carlitosa pokonał na wyjeździe Atromitos Peristeri 1:0.

Ionikos Nikaias zaczął wyjazdową konfrontację z AO Xanthi nie najlepiej, bo do przerwy przegrywał 0:1. Jednak w drugiej połowie trener pierwszoligowca Dimitris Spanos dokonał kilku zmian i Ionikos ostatecznie wygrał mecz 2:1.

Volos NFC, w którego barwach zanotowali występ Jakub Kuzdra i Kamil Wojtkowski pokonał na wyjeździe, nie bez problemów drugoligowy MGS Panserraikos Serres 3:1.

Większych problemów nie miał PAS Lamia 1964, który walczył na „El Paso” z GS Ilioupolis. Przedstawiciel Gamma Ethniki nie potrafił skutecznie się przeciwstawić i przegrał mecz 0:3.

Panaitolikos GFS również na swojej drodze miał trzecioligowca, którym były Panachaiki 1891. Podopieczni Giannisa Anastasiou wygrali 2:1, ale do końca musieli drżeć o wynik.

W pojedynku trzecioligowców AE Lefkimmis przegrał na własnym stadionie 1:2 z AO Agiou Nikolaou.