Betsson Super League 2: Zwycięstwa rezerw Olympiakosu i AEK-u!

W weekend swój sezon zainaugurowały rozgrywki drugiego szczebla rozgrywkowego w Grecji czyli Betsson Super League 2.

Swoje inauguracyjne zwycięstwa odniosły drużyny rezerw Olympiakosu Pireus i AEK-u Ateny. Ekipa z Pireusu w bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku wygrała 3:1 z rezerwami PAOK-u Saloniki, choć do przerwy przegrywał 0:1. Drużyna z Aten długo męczył się z PS Kalamata, ale w końcówce strzeliła gola na wagę trzech punktów.

Porażkę poniósł inny zespół rezerw Panathinaikosu Ateny, który uległ na wyjeździe AE Kifisias 0:2.

Bardzo ciekawy mecz rozegrany został w Larisie, gdzie miejscowy Apollon zremisował 3:3 z AO Trikala. Gospodarze w 70. minucie strzelili gola na 3:1 i poczuli się bardzo pewnie. W ostatnich dziesięciu minutach regulaminowego czasu gry dwa gole strzelił jednak Lazaros Eleftheriadis i to drużyna z Trikali mogła czuć po ostatnim gwizdku małą satysfakcję.

Kolejka 1
Stadion Miejski w Rodos "Diagoras" 6 lis 2021 13:45
AS Rodos
1 0
GS Ergotelis Heraklion
6 lis 2021 13:45
Stadion Miejski w Rodos "Diagoras"
Rodos
1
0
Ergotelis
Stadion Miejski Aigaleo im. Stavrosa Mavrothalassitisa 7 lis 2021 14:00
Aigaleo AO
1 1
PAE Chania
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Aigaleo im. Stavrosa Mavrothalassitisa
Aigaleo
1
1
Chania
Pankritio Stadion 7 lis 2021 14:00
PASA Irodotos
1 2
GS Diagoras Rodou
7 lis 2021 14:00
Pankritio Stadion
Irodotos
1
2
Diagoras
Stadion Miejski Livadeias 7 lis 2021 14:00
APO Levadiakos
2 1
AS Asteras Vlachioti
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Asteras Vlachioti
Stadion Miejski Gallou "P.I. Vardinogiannis" 7 lis 2021 14:00
AO Episkopi Rethymnou
0 1
AE Karaiskakis
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Gallou "P.I. Vardinogiannis"
Episkopis
0
1
Karaiskakis
Stadion Miejski w Kifisias (Zirineio) 7 lis 2021 14:00
AE Kifisias
2 0
Panathinaikos Ateny B
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski w Kifisias (Zirineio)
Kifisias
2
0
PAO B
Stadion Miejski Spaton im. Dimitrisa Dimitriou 7 lis 2021 14:00
AEK Ateny B
1 0
PS Kalamata
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Spaton im. Dimitrisa Dimitriou
AEK B
1
0
Kalamata

TABELA GRUPY POŁUDNIOWEJ

Kolejka 1
Miejski Stadion Kallitheas im. Grigorisa Labrakisa 6 lis 2021 14:00
Olympiakos Pireus B
3 1
PAOK Saloniki B
6 lis 2021 14:00
Miejski Stadion Kallitheas im. Grigorisa Labrakisa
Olympiakos B
3
1
PAOK B
Stadion Miejski Serron 6 lis 2021 14:00
MGS Panserraikos Serres
2 2
AS Olympiakos Volou 1937
6 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Serron
Panserraikos
2
2
Olympiakos V
A'DAK Katerinis 7 lis 2021 14:00
SFK Pierikos
1 1
AO Xanthi
7 lis 2021 14:00
A'DAK Katerinis
Pierikos
1
1
Xanthi
Stadion Filippoupolis 7 lis 2021 14:00
Apollon Larisas
3 3
AO Trikala
7 lis 2021 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
3
3
Trikala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio 7 lis 2021 14:00
Iraklis FC
0 0
Niki Volou
7 lis 2021 14:00
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Niki
Stadion Miejski Veroias 7 lis 2021 14:00
Veria NFC 2019
1 0
APO Almopos Aridaias
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Veroias
Veria
1
0
Almopos
Stadion Miejski Karditsas 7 lis 2021 14:00
AS Anagennisi Karditsas
1 0
AS Thesprotos
7 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Karditsas
Anagennisi K.
1
0
Thesprotos

TABELA GRUPY PÓŁNOCNEJ

marketagent
P