Betsson Super League 2: Derby stolicy dla rezerw AEK-u!

W sobotę i niedzielę rozegrano mecze 2. kolejki greckiej Betsson Super League 2.

Najbardziej wyczekiwaną konfrontacją drugiej serii spotkań był pojedynek rezerw Panathinaikosu Ateny z AEK-iem Ateny. Na „Leoforos” lepiej sportowo zaprezentowali się goście, którzy wygrali zasłużenie 2:0. To drugie zwycięstw AEK-u i druga porażka Panathinaikosu.

W grupie południowej doszło też do dwóch innych derbowych pojedynków rozegranych na Krecie. GS Ergotelis Heraklion wygrał 1:0 z AO Episkopi Rethymnou, a PAE Chania bezbramkowo zremisował z PASA Irodotos.

W grupie północnej kolejne punkty straciły rezerwy PAOK Saloniki, które u siebie zremisowały 1:1 z MGS Panserraikos Serres. Po tym meczu salonicka drużyna ma na swoim koncie jeden punkt.

Pewne zwycięstwo w derbach Larisy zanotował AEL, który u siebie wygrał 2:0 z Apollonem.

Zaś liderem tej grupy został Veria NFC 2019, który w ostatnich sekundach wyjazdowego meczu z Niki Volou strzelił gola na 2:2.

Kolejka 2
Stadion Miejski Agion Anargyron 13 lis 2021 14:00
AE Karaiskakis
0 2
AE Kifisias
13 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
0
2
Kifisias
Stadion Miejski Zakynthos 13 lis 2021 14:00
APS Zakynthos
0 1
Aigaleo AO
13 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Zakynthos
Zakynthos
0
1
Aigaleo
Miejski Stadion Ierapetras im. Petrosa Vouzounerakisa 13 lis 2021 14:00
OF Ierapetras
1 2
GS Kallithea
13 lis 2021 14:00
Miejski Stadion Ierapetras im. Petrosa Vouzounerakisa
OF Ierapetras
1
2
Kallithea
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 14 lis 2021 14:00
Panathinaikos Ateny B
0 2
AEK Ateny B
14 lis 2021 14:00
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO B
0
2
AEK B
Pankritio Stadion 14 lis 2021 14:00
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AO Episkopi Rethymnou
14 lis 2021 14:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Episkopis
Stadion Miejski Spartis 14 lis 2021 14:00
AS Asteras Vlachioti
0 0
AS Rodos
14 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Spartis
Asteras Vlachioti
0
0
Rodos
Stadion Miejski w Rodos "Diagoras" 14 lis 2021 14:00
GS Diagoras Rodou
1 1
APO Levadiakos
14 lis 2021 14:00
Stadion Miejski w Rodos "Diagoras"
Diagoras
1
1
Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion 14 lis 2021 14:00
PAE Chania
0 0
PASA Irodotos
14 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
0
0
Irodotos

TABELA GRUPY POŁUDNIOWEJ

Kolejka 2
Panthessaliko 13 lis 2021 14:00
Niki Volou
2 2
Veria NFC 2019
13 lis 2021 14:00
Panthessaliko
Niki
2
2
Veria
Stadion Makedonikou 13 lis 2021 14:00
PAOK Saloniki B
1 1
MGS Panserraikos Serres
13 lis 2021 14:00
Stadion Makedonikou
PAOK B
1
1
Panserraikos
Stadion Miejski Igoumenitsas 14 lis 2021 14:00
AS Thesprotos
1 0
SFK Pierikos
14 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Igoumenitsas
Thesprotos
1
0
Pierikos
Stadion Miejski Aridaias 14 lis 2021 14:00
APO Almopos Aridaias
2 0
Apollon Pontou
14 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Aridaias
Almopos
2
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Neapolis 14 lis 2021 14:00
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
Iraklis FC
14 lis 2021 14:00
Stadion Miejski Neapolis
Olympiakos V
1
1
Iraklis
Stadion Narodowy Alkazar 14 lis 2021 14:00
AEL
2 0
Apollon Larisas
14 lis 2021 14:00
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
2
0
Apollon Larisas

TABELA GRUPY PÓŁNOCNEJ

marketagent
P