Grecy za granicą (207)

Po reprezentacyjnej przerwie tylko jeden Grek zdołał wpisać się na listę strzelców w weekendowych meczach lig europejskich.

Lazaros Christodoulopoulos strzelił gola dla Anorthosis Famagusta w przegranym 2:3 meczu z Olympiakosem Nikozja w ramach 10. kolejki cypryjskiej Protathlima Cyta. Dla 34-latka to trzeci ligowy gol w tym sezonie.

Piłkarz
Kraj
Klub
Rywal (Wynik)
Czas
Bramki
Kartki(cz)
Sebastian Vasiliadis
Arminia Bielefeld
Wolfsburg (2:2)
do 66
Kostas Stafylidis
VfL Bochum
Bayer (0:1)
90
Vasilis Labropoulos
VfL Bochum
Bayer (0:1)
90
Kostas Mavropanos
VfB Stuttgart
Dortmund (1:2)
90
Nikos Kaltsas
Anorthosis Famagusta
Olympiakos (2:3)
do 85
Spyros Risvanis
Anorthosis Famagusta
Olympiakos (2:3)
do 84
Lazaros Christodoulopoulos
Anorthosis Famagusta
Olympiakos (2:3)
od 65
Christos Albanis
Apollon Limassol
PAEEK (3:1)
do 75
Charis Mavrias
Apollon Limassol
PAEEK (3:1)
do 21
Alexandros Kouros
PAEEK
Apollon (1:3)
90
Vasilis Mantzis
Olympiakos Nikozja
Anorthosis (3:2)
do 85
Charalabos Lykogiannis
Cagliari Calcio
Sassuolo (2:2)
90
Giorgos Kyriakopoulos
US Sassuolo
Cagliari (2:2)
od 85
Kostas Labrou
PEZ Zwolle
Feyenoord (0:4)
90
Pantelis Chatzidiakos
AZ Alkmaar
Nijmegen (1:1)
do 83
Vangelis Pavlidis
AZ Alkmaar
Nijmegen (1:1)
do 83
Dimitris Limnios
FC Twente Enschede
Sparta (1:0)
do 91
Argyris Kabetsis
Willem II Tilburg
Heerenven (1:2)
od 88
Nikos Michelis
Willem II Tilburg
Heerenven (1:2)
90
Giannis Masouras
Sparta Rotterdam
Twente (0:1)
do 85
Tasos Douvikas
FC Utrecht
Cambuur (1:2)
90
Giannis-Foivos Botos
Go Ahad Eagles
Groningen (0:1)
do 59
Christos Tzolis
Norwich City
Suthampton (2:1)
od 90
Kostas Tsimikas
FC Liverpool
Arsenal (4:0)
90
Giannis Niachros
FK Senica
Dunajska Streda (0:1)
od 88
Stelios Kokovas
FK Pohronie
Sered (1:3)
od 34
Alexandros Kyziridis
ViOn Zlate Moravce
Spartak (0:0)
90
Dimitris Popović
MFK Zemplin Michalovce
Slovan (1:2)
od 75
Kyriakos Savvidis
Spartak Trnava
Zlate Moravce (0:0)
90
Taxiarchis Fountas
SK Rapid Wiedeń
Altach (1:0)
do 78
Thans Petsos
WSG Tirol
Wolfsberger (5:1)
90
Apostolos Vellios
Academica Clinceni
Sepsi (0:2)
od 46
Manolis Siopis
Trabzonspor
Gaziantep (3:0)
90
Stelios Kitsiou
Gaziantep FK
Trabzonspor (0:3)
90
Dimitris Goutas
Sivaspor
Basaksehir (1:2)
90
Dimitris Kolovetsios
Kayserispor
Goztepe (1:1)
90
Kostas Triantafyllopoulos
Pogoń Szczecin
Ślaśk (2:1)
90
Alexandros Katranis
Piast Gliwice
Lech (0:1)
90
Giannis Papanikolaou
Raków Częstochowa
Cracovia (0:1)
90
Antonis Kapnidis
FK Panevezys
Nevezis (3:0)
od 65
Makis Giannikoglou
FK Suduva
Dziugas (3:1)
90
Alexandros Gargalatzidis
FK Suduva
Dzugas (3:1)
od 63
Marios Oikonomou
FC Kopenhaga
Aarhus (1:1)
od 89
Dimitris Emmanouilidis
Vejle BK
Randers (1:4)
od 59
Giorgos Katsikas
Lokomotiw Sofia
Lokomotiw P. (1:2)
90
Tasos Donis
Stade Reims
Strasbourg (1:1)
od 67
Dimitris Kolovos
FC Sheriff Tiraspol
Floresti (3:1)
do 70
Giorgos Athansiadis
FC Sheriff Tiraspol
Floresti (3:1)
90
Giannis Anestis
IFK Göteborg
Sirius (3:3)
90
Nemanja Milojević
FK Vozdovac
Proleter (0:1)
do 68
Marios Pourzitidis
Slovan Liberec
Karvina (2:1)
od 85
Giannis Tsivelekidis
Kalju FC
Narva (0:0)
90
Dimitris Chantakias
Zira FK
Sabail (3:1)
od 77
Giorgos Koutrubis
Ujpest FC
DVSC (3:1)
90
Vasilis Karagounis
Torpedo Kutaisi
Samtredia (4:1)
90
P