Grecy za granicą (208)

Dwóch greckich zawodników w ostatni weekend strzeliło bramki w ligach europejskich.

Trzecią ligową bramkę strzelił w tym sezonie napastnik FC Sheriff Tiraspol Dimitris Kolovos. Drużyna Greka w 19. kolejce mołdawskiej Divizia Nationala wygrała 7:0 z Dinamo-Auto. 28-latek trafił do bramki w 39. minucie podwyższając wynik na 5:0. Kolovos zanotował też dwie asysty.

Dwie bramki dla ViOn Zlate Moravce strzelił Alexandros Kyziridis. Były to jedyne bramki w wygranym meczu 16. kolejki słowackiej Fortuna Liga z Pohronie. To trzecie i czwarte trafienie 21-latka w tym sezonie.

Piłkarz
Kraj
Klub
Rywal (Wynik)
Czas
Bramki
Kartki(cz)
Sebastian Vasiliadis
Arminia Bielefeld
Bayern (0:1)
do 78
Kostas Stafylidis
VfL Bochum
Freiburg (2:1)
90
Vasilis Labropoulos
VfL Bochum
Freiburg (2:1)
90
Kostas Mavropanos
VfB Stuttgart
Mainz (2:1)
90
Nikos Kaltsas
Anorthosis Famagusta
Apollon (1:1)
do 66
Spyros Risvanis
Anorthosis Famagusta
Apollon (1:1)
90
Lazaros Christodoulopoulos
Anorthosis Famagusta
Apollon (1:1)
do 71
Christos Albanis
Apollon Limassol
Anorthosis (1:1)
do 76
Alexandros Kouros
PAEEK
Doxa (1:2)
90
Vasilis Mantzis
Olympiakos Nikozja
Achnas (0:1)
do 72/-/
Charalabos Lykogiannis
Cagliari Calcio
Salernitana (1:1)
od 76
Dimitris Nikolaou
Spezia Calcio
Bologna (0:1)
90
Giorgos Kyriakopoulos
US Sassuolo
Milan (3:1)
90
Kostas Labrou
PEZ Zwolle
Waalwijk (0:0)
90
Pantelis Chatzidiakos
AZ Alkmaar
Vitesse (0:0)
90
Vangelis Pavlidis
AZ Alkmaar
Vitesse (0:0)
do 68
Dimitris Limnios
FC Twente Enschede
Feyenoord (0:0)
90
Argyris Kabetsis
Willem II Tilburg
Eagles (0:1)
od 64
Nikos Michelis
Willem II Tilburg
Eagles (0:1)
90
Giannis Masouras
Sparta Rotterdam
Ajax (0:1)
90
Tasos Douvikas
FC Utrecht
Heracles (1:0)
90
Christos Tzolis
Norwich City
Wolverhampton (0:0)
od 68
Alexandros Kyziridis
ViOn Zlate Moravce
Pohronie (2:0)
do 91
Dimitris Popović
MFK Zemplin Michalovce
Laptovski Mikulas (1:0)
do 65
Kyriakos Savvidis
Spartak Trnava
Rużomberok (0:3)
90
Taxiarchis Fountas
SK Rapid Wiedeń
Ried (2:2)
od 65
Thans Petsos
WSG Tirol
Altach (3:0)
90
Apostolos Vellios
Academica Clinceni
Cluj (0:2)
90
Manolis Siopis
Trabzonspor
Karagumruk (2:0)
90
Stelios Kitsiou
Gaziantep FK
Konyaspor (3:2)
90
Dimitris Goutas
Sivaspor
Hatayspor (4:0)
90
Dimitris Kolovetsios
Kayserispor
Rizespor (0:1)
90
Kostas Triantafyllopoulos
Pogoń Szczecin
Lechia (5:1)
do 69
Alexandros Katranis
Piast Gliwice
Termalica (2:1)
do 89
Giannis Papanikolaou
Raków Częstochowa
Zagłębie L. (4:0)
90
Chrysovalantis Kozoronis
FK Panevezys
Hegelmann (2:2)
90
Makis Giannikoglou
FK Suduva
Dainava (0:1)
90
Alexandros Gargalatzidis
FK Suduva
Dainava (0:1)
od 85
Marios Oikonomou
FC Kopenhaga
Aalborg (3:1)
od 92
Dimitris Emmanouilidis
Vejle BK
Midtjylland (1:1)
od 72
Giorgos Katsikas
Lokomotiw Sofia
CSKA (2:2)
90
Tasos Donis
Stade Reims
Clermont (1:0)
od 64
Dimitris Kolovos
FC Sheriff Tiraspol
Dinamo (7:0)
do 60
Giorgos Athansiadis
FC Sheriff Tiraspol
Dinamo (7:0)
90
Nemanja Milojević
FK Vozdovac
Partizan (0:3)
do 60
Marios Pourzitidis
Slovan Liberec
Sparta (1:2)
od 65
Giannis Tsivelekidis
Kalju FC
Legion (2:2)
90
Odysseas Vlachodimos
SL Benfica
Belenenses (7:0)
90
Dimitris Chantakias
Zira FK
Sumqayit (3:0)
od 71
Giorgos Koutrubis
Ujpest FC
Honved (2:1)
90
Panagiotis Moraitis
FK Borac Banja Luka
Radnik (1:1)
od 77
Vasilis Karagounis
Torpedo Kutaisi
Lokomotiw (1:1)
90
P