Grecy za granicą (208)

Dwóch greckich zawodników w ostatni weekend strzeliło bramki w ligach europejskich.

Trzecią ligową bramkę strzelił w tym sezonie napastnik FC Sheriff Tiraspol Dimitris Kolovos. Drużyna Greka w 19. kolejce mołdawskiej Divizia Nationala wygrała 7:0 z Dinamo-Auto. 28-latek trafił do bramki w 39. minucie podwyższając wynik na 5:0. Kolovos zanotował też dwie asysty.

Dwie bramki dla ViOn Zlate Moravce strzelił Alexandros Kyziridis. Były to jedyne bramki w wygranym meczu 16. kolejki słowackiej Fortuna Liga z Pohronie. To trzecie i czwarte trafienie 21-latka w tym sezonie.

Piłkarz Kraj Klub Rywal (Wynik) Czas Bramki Kartki(cz)
Sebastian Vasiliadis Arminia Bielefeld Bayern (0:1) do 78
Kostas Stafylidis VfL Bochum Freiburg (2:1) 90
Vasilis Labropoulos VfL Bochum Freiburg (2:1) 90
Kostas Mavropanos VfB Stuttgart Mainz (2:1) 90
Nikos Kaltsas Anorthosis Famagusta Apollon (1:1) do 66
Spyros Risvanis Anorthosis Famagusta Apollon (1:1) 90
Lazaros Christodoulopoulos Anorthosis Famagusta Apollon (1:1) do 71
Christos Albanis Apollon Limassol Anorthosis (1:1) do 76
Alexandros Kouros PAEEK Doxa (1:2) 90
Vasilis Mantzis Olympiakos Nikozja Achnas (0:1) do 72/-/
Charalabos Lykogiannis Cagliari Calcio Salernitana (1:1) od 76
Dimitris Nikolaou Spezia Calcio Bologna (0:1) 90
Giorgos Kyriakopoulos US Sassuolo Milan (3:1) 90
Kostas Labrou PEZ Zwolle Waalwijk (0:0) 90
Pantelis Chatzidiakos AZ Alkmaar Vitesse (0:0) 90
Vangelis Pavlidis AZ Alkmaar Vitesse (0:0) do 68
Dimitris Limnios FC Twente Enschede Feyenoord (0:0) 90
Argyris Kabetsis Willem II Tilburg Eagles (0:1) od 64
Nikos Michelis Willem II Tilburg Eagles (0:1) 90
Giannis Masouras Sparta Rotterdam Ajax (0:1) 90
Tasos Douvikas FC Utrecht Heracles (1:0) 90
Christos Tzolis Norwich City Wolverhampton (0:0) od 68
Alexandros Kyziridis ViOn Zlate Moravce Pohronie (2:0) do 91
Dimitris Popović MFK Zemplin Michalovce Laptovski Mikulas (1:0) do 65
Kyriakos Savvidis Spartak Trnava Rużomberok (0:3) 90
Taxiarchis Fountas SK Rapid Wiedeń Ried (2:2) od 65
Thans Petsos WSG Tirol Altach (3:0) 90
Apostolos Vellios Academica Clinceni Cluj (0:2) 90
Manolis Siopis Trabzonspor Karagumruk (2:0) 90
Stelios Kitsiou Gaziantep FK Konyaspor (3:2) 90
Dimitris Goutas Sivaspor Hatayspor (4:0) 90
Dimitris Kolovetsios Kayserispor Rizespor (0:1) 90
Kostas Triantafyllopoulos Pogoń Szczecin Lechia (5:1) do 69
Alexandros Katranis Piast Gliwice Termalica (2:1) do 89
Giannis Papanikolaou Raków Częstochowa Zagłębie L. (4:0) 90
Chrysovalantis Kozoronis FK Panevezys Hegelmann (2:2) 90
Makis Giannikoglou FK Suduva Dainava (0:1) 90
Alexandros Gargalatzidis FK Suduva Dainava (0:1) od 85
Marios Oikonomou FC Kopenhaga Aalborg (3:1) od 92
Dimitris Emmanouilidis Vejle BK Midtjylland (1:1) od 72
Giorgos Katsikas Lokomotiw Sofia CSKA (2:2) 90
Tasos Donis Stade Reims Clermont (1:0) od 64
Dimitris Kolovos FC Sheriff Tiraspol Dinamo (7:0) do 60
Giorgos Athansiadis FC Sheriff Tiraspol Dinamo (7:0) 90
Nemanja Milojević FK Vozdovac Partizan (0:3) do 60
Marios Pourzitidis Slovan Liberec Sparta (1:2) od 65
Giannis Tsivelekidis Kalju FC Legion (2:2) 90
Odysseas Vlachodimos SL Benfica Belenenses (7:0) 90
Dimitris Chantakias Zira FK Sumqayit (3:0) od 71
Giorgos Koutrubis Ujpest FC Honved (2:1) 90
Panagiotis Moraitis FK Borac Banja Luka Radnik (1:1) od 77
Vasilis Karagounis Torpedo Kutaisi Lokomotiw (1:1) 90
marketagent
P