Polacy po weekendzie (318)

Czterech Polaków zagrało w weekendowo-poniedziałkowych meczach greckich rozgrywek.

Swój debiut w PAOK-u Saloniki zanotował Tomasz Kędziora. Niestety wyjazdowa konfrontacja z Asterasem Tripolis nie była udana zarówno dla salonickiego klubu jak i polskiego defensora. Kędziora wszedł na murawę w 87. minucie, gdy jego drużyna prowadziła 2:0, ale niestety meczu nie wygrała, bo w ostatnich minutach gospodarze zdobyli dwa gole. Przy kontaktowym trafieniu 28-latek dał się przed bramką wyprzedzić strzelcowi gola.

Damian Szymański rozegrał solidne 65. minut w barwach AEK-u Ateny, ale Polak nie musiał podejmować dużego wysiłku w pojedynku z APO Levadiakos. Jego drużyna wygrała pewnie 3:0. 27-latek miał jedną stratę, ale też kilka dobrych podań napędzających kolegów. Niestety ujrzał też kolejną żółtą kartkę, a ponieważ ma ich teraz na koncie siedem nie zagra w dwóch meczach.

Obrońca Panathinaikosu Ateny Tymoteusz Puchacz pojawił się w 79. minucie wygranej 2:1 konfrontacji z Arisem Saloniki, ale niczym pozytywnym się nie wyróżnił.

Cały mecz w drużynie młodzieżowej PAOK-u Saloniki rozegrał Maksymilian Sznaucner. Niestety jego drużyna pechowo zremisowała 1:1 z Asterasem Tripolis.

Tomasz Kędziora
Obrońca
ASTERAS TRIPOLIS (wyjazd)
2-2
Minuty
od 87
Podania ofens.
1
Damian Szymański
Pomocnik
APO LEVADIAKOS (dom)
3-0
Minuty
do 65
żółta kartka
1
Podania ofens.
9
Błędy
3
Odbiory
2
Wybicia
1
Tymoteusz Puchacz
Obrońca
ARIS SALONIKI (wyjazd)
2-1
Minuty
od 79
Błędy
1
Maksymilian Sznaucner
Pomocnik
ASTERAS TRIPOLIS (wyjazd)
1-1
Minuty
90
P
Strona istnieje od 01.04.2012, czyli ma już 4011 dni!