75'
club logo club logo
45'
90'

W 53. minucie kapitan AEK-u Petros Mantalos zachował się bardzo nieodpowiedzialnie niepotrzebnie blokując ręką w polu karnym Abou Ba, za co sędzia po konsultacji z wozem VAR podyktował rzut karny. Vasilisa Barkasa z jedenastu metrów pokonał Bruno Gama. W 62. minucie Mantalos zrehabilitował się podając piłkę do Sergio Araujo, który strzałem po ziemi doprowadził do wyrównania. W 75. minucie Martín Tonso wstrzelił piłkę z lewego skrzydła, a głową w długi róg bramki efektownie trafił Nicolás Martínez. W 84. minucie Tonso wpadł w polu karnym na Nelsona Oliveirę i sędzia podyktował za to zagranie rzut karny. Z jedenastu metrów do bramki trafił Oliveira.

55'
62'
75'
86'
54'
73'
75'
79'
88'

AEK Ateny
59'86'
81'
27
87'
98
13'73'
30'
60'75'
60'

AEK Ateny
13' Zmiany
Wchodzi:Abou Ba
Schodzi:Fran Vélez
Abou Ba
30' Zmiany
Wchodzi:Daniel Larsson
Schodzi:Hugo Sousa
Daniel Larsson
Żółta kartka 54'
55' 0:1 Bramka (rzut karny)