11
Tasos Chatzigiovanis
99
Anargyros Kabetsis

W 8. minucie Marko Livaja zagrał piłkę do stojącego tuż przed linia pola karnego Sergio Araujo, a ten nie naciskany przez obronę obrócił się i technicznym strzałem pokonał Sokratisa Dioudisa. W 17. minucie po błędzie gospodarzy Giannis Bouzoukis uderzył z dystansu, a Vasilis Barkas z dużym trudem wybronił to uderzenie. W 20. minucie Dioudis z trudem zatrzymał strzał Heldera Lopesa. W 42. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Ilias Chatzitheodoridis, ale piłka poszła po ziemi, wytraciła moc i Barkas pewnie ją chwycił. Minutę później zza pola karnego technicznie przymierzył Bouzoukis, ale i w tym przypadku bramkarz AEK-u stanął na wysokości zadania.

W 60. minucie w polu karnym piłkę po akcji Federico Machedy przyjął Tasos Chatzigiovanis, po czym zwiódł rywala i strzelił w krótki róg, ale piłka ostatecznie wyszła obok słupka. W 82. minucie potężny strzał zza pola karnego oddał Nenad Krstičić, a Dioudis szczęśliwie wybił piłkę poza boisko.