69'
69'
75'
87'

W pierwszej połowie dobre sytuacje stworzyli sobie tylko "goście". W 14. minucie Christos Donis strzelił po ziemi zza pola karnego, ale Vasilis Barkas zablokował próbę pomocnika PAO. W 42. minucie bramkarz AEK-u wybronił groźny strzał głową Emanuela Insúy , który wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego Yassina Ayouba.

W 52. minucie Ognjen Vranješ nieudolnie blokował podanie Ghayasa Zahida i piłka trafiła do Federico Machedy, który skierował piłkę do pustej bramki. Gol ten nie został jednak uznany, bo analiza VAR wykazała, że na początku całej akcji miał miejsce faul na Marko Livaji. W 65. minucie Dominik Nagy przebojem wdarł się na granicę pola karnego i odegrał futbolówkę do Machedy, który wypracował sobie pozycję i pokonał Barkasa. W 76. minucie AEK doprowadził do wyrównania. Nélson Oliveira zagrał do doskonale ustawionego Livaji, który zbliżył się do bramki i z ostrego kąta trafił w długi róg bramki.