83'
83'
85'
85'

W 16. minucie Niklas Hult dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a ta nabrała rotacji i prześlizgnęła się po poprzeczce. W 24. minucie Juan Muñiz wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a wbiegający w pole karne Joaquin Torres efektowną "piętką" trafił do bramki AEK-u. W 31. minucie Petros Mantalos posłał długa piłkę w pole karne, gdzie trafiła ona do Marko Livaji, a ten z bliska trafił do bramki. W doliczonym czasie gry tej odsłony Muñiz za brutalny faul na Mantalosie został wyrzucony z murawy.

W 73. minucie Nélson Oliveira sfaulowany w polu karnym przez bramkarza wywalczył rzut karny. "Jedenastkę" skutecznie egzekwował kapitan AEK-u Petros Mantalos. Ten sam piłkarz w 78. minucie Mantalos przyjął piłke od u Oliveiry i strzałem między nogali bramkarza podwyższył prowadzenie. W 83. minucie Stergios Dimopoulos strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego, a piłka po kontakcie z André Simõesem wpadła do bramki i zrobiło się tylko 3:2.

20' Żółta kartka
Torres
Joaquin Torres
23' Żółta kartka
Diamantis
Apostolos Diamantis
24' 0:1 Bramka
Torres
Asystent: Muñiz
Marko Livaja
Bramka 1:1 31'
Livaja
Asystent: Mantalos
45' +2' Czerwona kartka