AEK Ateny
Juan Iturbe
45' +1'
Juan Iturbe
Juan Iturbe mocno uderzył z obszaru "szesnastki", a piłka trfiła w poprzeczkę, po czym wybita została z pola karnego.
51' Żółta kartka
Żółta kartka 51'
53' 0:1 Bramka
Levi García
Asystent: Ehsan Hajsafi
Ehsan Hajsafi zagrał długą piłkę w pole karne, gdzie od rywala uwolnił się Levi Garcia i strzałem z ostrego kąta trafił do bramki gospodarzy.
Levi García
56' Żółta kartka
59' 0:2 Bramka
Levi García
Po akcji z Nordinem Amrabatem piłkę pod bramkę wstrzelił Steven Zuber. Akcję wykończył strzałem głową Levi Garcia, ale uderzenie to zablokował golkiper. Jednak dobitka skrzydłowego AEK-u z bliskiej odległości był skuteczna.
Schodzi:Daniel Sundgren
66' Żółta kartka
Luis Palma
Bramka 1:2 78'
Luis Palma
Luis Palma wdał się w drybling w polu karnym, po czym lewą nogą uderzył w krótki róg bramki.
82' Zmiany
Wchodzi:Milad Mohammadi
Schodzi:Petros Mantalos
85'
Piłkę zagraną z kornera uderzył głową Fabiano Leismann, a ta po interwencji Ehsana Hajsafiego i Cicana Stankovicia odbiła się od poprzeczki.
Bramka 2:2 85'
Po tym jak futbolówka trafiła w poprzeczkę po strzale Fabiano Leismanna dopadł do niej Daniel Mancini i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.
88' Zmiany
Wchodzi:Muamer Tanković
Schodzi:Ehsan Hajsafi
Muamer Tanković
88' Zmiany
Schodzi:Daniel Mancini
90' Żółta kartka
90' +2' Zmiany
Wchodzi:Karim Ansarifard
Schodzi:Steven Zuber
Karim Ansarifard
90' +3'
Bardzo bierne zachowanie defensywy AEK-u wykorzystał Mateo Garcia, ale jego strzał prawą nogą w dolny róg bramki zatrzymał się na słupku.
Bramka 3:2 90' +3'
Po tym jak Mateo Garcia trafił w słupek piłka wróciła do Argentyńczyka, który nieatakowany przez nikogo, tym razem strzelił lewą nogą i trafił do bramki.