89'
89'
90' +2
90' +2

Kibice odpalając z każdej strony stadionu race bardzo efektownie powitali obie drużyny. Sam mecz rozpoczął się z opóźnieniem, bo sędzia Anastasios Papapetrou miał problem z łącznością.

Pierwsze minuty były dość agresywne z obu stron. W 10. minucie pierwsza poważna akcja gości i przyniosła im prowadzenie. Z dystansu strzelił Dimitris Pelkas, a uderzenie to sprawiło problemy bramkarzowi Arisu, który nie zdołał utrzymać piłki w rękach. Okazję wykorzystał Karol Świderski, który był tam gdzie być powinien i w swoim stylu dobił piłkę do siatki. W 17. minucie Aris wyrównał po kontrze, a gola zdobył Daniel Larsson, który w polu karnym ze spokojem zwiódł Leo Matosa i strzałem w długi róg pokonał Živko Živkovicia. W 21. minucie PAOK znów mógł prowadzić i znów gola mógł strzelić Świderski, który potężnie uderzył z obszaru pola karnego, ale Julian Cuesta trącił piłkę nogą i ta wyszła obok słupka. W 41. minucie Aris strzelił gola na 2:1. Piłkę z lewego skrzydła dośrodkował w pole karne Mihály Korhut, a pod bramką najlepiej wyszedł do futbolówki Fran Vélez i uderzeniem głową dał miejscowym kibicom powody do świętowania.

Drugą połowę gospodarze rozpoczęli bardzo efektownie. Z rzutu wolnego piłkę pod bramkę wstrzelił Javier Matilla, a słabe wyjście bramkarza PAOK-u wykorzystał Lindsay Rose i głową skierował futbolówkę do bramki. W 49. minucie Giannis Fetfatzidis uderzył z ostrego kąta i piłka znów wpadła do siatki, ale skrzydłowy Arisu był na minimalnym spalonym i gol nie został uznany. W 66. minucie Dimitris Giannoulis wpadł w pole karne i odegrał piłkę do Świderskiego, który z bliska ją kopnął, ale Cuesta zdołał zablokować ten strzał. W 70. minucie "Bóg wojny" czwartym golem upokorzył lokalnego rywala i mistrza kraju. Fetfatzidis doskonale skupił na sobie uwagę rywala i odegrał piłkę na prawą stronę pola karnego, gdzie doszedł do niej Lucas Sasha i uderzy pod poprzeczkę. W 77. minucie krzyżowe podanie przedłużył głową Sverrir Ingi Ingason, a piłkę do bramki Arisu skierował Leo Matos. To było jednak wszystko na co PAOK było stać.

Ta bolesna porażka z Arisem to dla PAOK-u koniec pięknej długiej serii ligowych meczów bez porażki. Seria ta trwała od 31 marca 2018 i ostatecznie zakończyła się na 51 kolejnych meczach bez porażki.