81'
85'
90' +4
90' +4

Tuż po rozpoczęciu meczu Abou Ba w polu karnym zatrzymał piłkę ręką i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Karol Świderski, ale jego uderzenie pewnie wybronił Julián Cuesta. W 27. minucie Świderski po kontrze wygrał walkę o pozycję z Ba i miał przed sobą tylko bramkarza, ale jego strzał wybronił Cuesta. W 36. minucie Fernando Varela wyszedł do piłki zagranej z rzutu wolnego przez Miroslava Stocha i głową uderzył nie do obrony. W 43. minucie piękny strzał bezpośrednio z rzutu wolnego oddał Javier Matilla, ale lecącą w okienko bramki piłkę wybił Alexandros Pschalakis. W doliczonym czasie gry pierwszej części Diego Biseswar zagrał prostopadłą pikę do wbiegającego w "szesnastkę" Świderskiego, który tym razem nie dał się zatrzymać bramkarzowi Arisu.

W 68. minucie świetną centrę zagrał z lewego skrzydła Stoch, a pod bramką piłka trafiła do Świderskiego, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie miał najlepszej pozycji na strzał i jego próbę pewnie wybronił Cuesta. W 72. minucie Stoch znów zagrał futbolówkę do Polaka, a ten wykończył podanie głową. Jednak na miejscu był golkiper Arisu. W doliczonym czasie gry wychodzący na czystą pozycję Chuba Akpom podcięty został przez Giorgosa Delizisisa, za co kapitan Arisu ujrzał czerwoną kartkę.

3' Niewykorzystany rzut karny