80'
90' +1
90' +1
3'
Giorgos Masouras po błędzie defensywy gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał na czternastym metrze zablokował Simon Mignolet.
10'
Giorgos Masouras wpadł w pole karne i wycofał piłkę na piętnasty metr do Tasosa Bakasetasa, który bez namysłu strzelił po ziemi. Jednak i w tym przypadku belgijski bramkarz zachował się bez zarzutu.
14'
Dennis Praet zagrał piłkę z prawej strony pola karnego, a Romelu Lukaku z bliska wykończył akcję, ale Odysseas Vlachodimos zablokował Belga.
Bramka 1:0 20'
Asystent: Yannick Carrasco
Thorgan Hazard przejął piłkę po fatalnym zagraniu Athanasiosa Androutsosa i ruszył w stronę pola karnego i tuz przed nim zagrał piłkę na lewo do Yannicka Carrasco, który zrewanżował się szybkim podaniem I Hazard z bliska trafił do siatki.
23'
Po rzucie rożnym z kilku metrów na bramkę strzelił Toby Alderweireld, ale uderzenie to wybronił nieco zasłonięty Odysseas Vlachodimos.
36'
Doku zagrał piłkę z prawej strony boiska do Romelu Lukaku, ale piłka ostatecznie trafiła na lewej stronie do Thorgena Hazarda, który wykończył akcję, ale trafił w słupek.
Wchodzi:Dries Mertens
Schodzi:Jéremy Doku
Wchodzi:Michy Batshuayi
Schodzi:Romelu Lukaku
60' Zmiany
Wchodzi:Dimitris Pelkas
Schodzi:Vangelis Pavlidis
Dimitris Pelkas
60' Zmiany
Wchodzi:Leonardo Koutris
Schodzi:Kostas Tsimikas
Leonardo Koutris
61'
Do świetnie zagranej piłki przez Andreasa Bouchalakisa doszedł w polu karnym Giorgos Masouras, ale piłka po jego strzale z ostrego kąta trafiła jedynie w boczną siatkę.
66' 1:1 Bramka
Giorgos Masouras zagrał piłkę z rzutu wolnego. W polu karnym wyszedł do niej Kyriakos Papadopoulos, który uderzył głową, ale trafił w słupek. na miejscu był jednak Giorgos Tzavellas, który dopadł do odbitej piłki i trafił do siatki.