82'
89'
25' Żółta kartka
Bramka (rzut karny) 1:0 26'
Piłka po kontrze trafiła na granicę pola karnego do Rafaela Borré, który ruszył na bramkę, ale na jego drodze znalazł się Pape Abou Cissé, który stracił równowagę i skutecznie zablokował atak Kolumbijczyka. Sędzia uznał to za celowe działanie wi podyktował rzut karny. Z jedenastu metrów do siatki trafił sam poszkodowany w tej sytuacji.
30' 1:1 Bramka (rzut karny)
Giorgos Masours wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a w polu karnym trącił ją ręką Kristijan Jakić, co sędzia zauważył i wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Youssef El Arab i mocnym strzałem wyrównał.
Żółta kartka 35'
39' Żółta kartka
45' +3'
Po kornerze piłkę na bramkę uderzył Martin Hinteregger, ale opadająca futbolówka trafiła w poprzeczkę.
Bramka 2:1 45' +3'
Asystent: Djibril Sow
Po poprzeczce Hintereggera piłka znów stała się łupem gospodarzy. Najpierw trafiła do Djibrila Sow, który wyłożył ją do Almamy'ego Touré, a ten z bliska trafił do pustej bramki.
48' Żółta kartka
Mady Camara
Mady Camara
Żółta kartka 50'
Tuta
Bramka 3:1 59'
Gonçalo Paciência uderzył z dystansu. Piłkę odbił Tomáš Vaclík i dopadł do niej Daichi Kamada, który minął Czecha i skierował piłki do pustej siatki.