76'
88'
90' +5
4'
Mattias Svanberg uderzył zza pola karnego, a piłka trafiła w słupek i przeszłą za plecami Odysseasa Vlachodimosa.
Żółta kartka 8'
27'
Kostas Tsimikas urwał się na lewej stronie dwóm rywalom i ruszył w stronę pola karnego, ale jego strzał wybronił Robin Olsen.
28'
Vangelis Pavlidis nie dał się wytrącić z równowagi przez Victora Lindelöfa i po jego wymanewrowaniu strzelił w sytuacji sam na sam, ale Robin Olsen zmierzającą do siatki piłkę trącił koniuszkami palców i ta wyszła tuż obok słupka.
45' +1'
Mattias Svanberg oddał potężny strzał z dystansu, ale Odysseas Vlachodimos wybił futbolówkę z okienka bramki.
45' +1'
Alexander Isak wykończył z pierwszej piłki centrę z rzutu rożnego, ale Odysseas Vlachodimos zablokował jego strzał na linii bramkowej.
Żółta kartka 45' +2'
53' Żółta kartka
Bramka 1:0 62'
Asystent: Tasos Douvikas
Tasos Bakasetas rozegrał piłkę z Tasosem Douvikasem, po czym wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam trafił w dolny róg bramki.
66' Zmiany
Wchodzi:Robin Quaison
Schodzi:Mattias Svanberg
67'
Alexander Isak podał piłkę do Viktora Cleassona, który trafił w słupek, a odbita futbolówka trafia w Kostasa Mavropanosa i wyszła obok bramki.
70' Żółta kartka
Christos Tzolis
Zmiany 71'
Wchodzi:Christos Tzolis
Schodzi:Tasos Douvikas
74'
Viktor Cleasson strzelił z lekkiego kąta, ale trafił w środek bramki, gdzie stał Odysseas Vlachodimos.
76' Zmiany
Wchodzi:Emil Krafth
Schodzi:Mattias Johansson
76' Zmiany
Wchodzi:Jesper Karlsson
Schodzi:Viktor Claesson
Bramka 2:0 78'
Asystent: Christos Tzolis
Christos Tzolis wyszedł do piłki zagranej z głębi pola, po czym wpadł w pole karne i odegrał futbolówkę do Tasosa Bakasetasa, który z bliska trafił do bramki. Asystent sędziego wskazał pozycję spaloną, ale dłuższa analiza VAR pokazała, ze pozycji spalonej nie było i Grecy mogli cieszyć się z bramki.
80' 2:1 Bramka
Emil Forsberg uderzył zza pola karnego. Odysseas Vlachodimos odbił futbolówkę, do której dopadł Robin Quaison i z bliska trafił do siatki.
88' Zmiany
Wchodzi:Marcus Danielson
Schodzi:Filip Helander
88' Zmiany
Wchodzi:Isaac Kiese Thelin
Schodzi:Dejan Kulusevski
89' Żółta kartka
Isaac Kiese Thelin
Zmiany 90' +5'
Wchodzi:Marios Vrousai
Schodzi:Vangelis Pavlidis
90' +9' Żółta kartka