88'
88'
89'
89'

Aris wyszedł na prowadzenie w 12. minucie. Piłkę z rzutu rożnego zagrał Javier Matilla, a w polu karnym przypadkowo zgrał ją na drugi słupek Fran Velez. Całość z najbliższej odległości wykończył celnym strzałem Brown Ideye. Gospodarze wyrównali w 30. minucie. Lisandro Semedo zagrał piłkę na lewo do Nikosa Korovesisa, a ten ładnie podał futbolówkę do Ricardo Vaza, który uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Juliána Cuestę.

W drugiej odsłonie gospodarze strzelili dwie bramki i zapewnili sobie zwycięstwo. W 71. minucie piłka wstrzelona z kornera trafiła do Vajebaha Sakora, który jednak nie potrafił skutecznie wykończyć sytuacji. Ale zrobił to Felipe Souza, który był tam gdzie być powinien i z bliska dał OFI prowadzenie. Dwie minuty później Kosmas Tsilianidis zagrał doskonałe prostopadłe podanie do João Figueiredo, który w sytuacji sam na sam ustalił wynik spotkania.

12' 0:1 Bramka