Adrián Riera
10
7
Marc Fernández

Już w 2. minucie OFI mógł prowadzić, po tym jak indywidualną akcję wykończył Lisandro Semedo, ale trafił w słupek. W 36. minucie głową na bramkę gości uderzył João Figueiredo, ale i on miał pecha, bo trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie skuteczność i to obu drużyn uległa poprawie. W 51. minucie do długiej piłki zagranej z głębi pola wyszedł Luis Fernandez i wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem OFI. Sześć minut później gospodarze wyrównali. Adil Nabi dostał piłkę w polu karnym i zagrał ją pod bramkę w stronę João Figueiredo, który naciskany zdołał jednak z bliska skierować futbolówkę do bramki. W 60. minucie Walter Iglesias za uderzenie Nikosa Korovesisa ujrzał drugą żółtą kartkę. W 65. minucie gospodarze wykorzystali przewagę zawodnika i strzelili bramkę na 2:1. Nabi efektownie odegrał piłkę do Juana Neira, który zwiódł obrońcę i uderzył po ziemi, a piłka po kontakcie z bramkarzem wpadła do siatki. Wynik ustalił w 87. minucie Semedo mocnym strzałem w długi róg pokonał Nikosa Papadopoulosa. W doliczonym czasie gry Kosmas Tsilianidis trafił jeszcze w słupek.

Juan Neira
Żółta kartka 34'
Juan Neira
39' Żółta kartka
51' 0:1 Bramka
Asystent: Marc Fernández
53' Zmiany
Asystent: Adil Nabi
59' Żółta kartka
60' 2 Żółte > Czerwona kartka