10
Karim Ansarifard
AEK Ateny
8'
Andreas Bouchalakis wykończył akcję Aguibou Camary strzałem z ostrego kąta, a piłka trafiła w boczną siatkę.
Mady Camara
10'
Mady Camara
Andreas Bouchalakis zagrał piłkę w pole karne do niepilnowanego Mady'ego Camary, który z dziesięciu metrów strzelił na bramkę, a futbolówka przyblokowana przez obrońcę trafiła w poprzeczkę.
Bramka nieuznana 25'
Aguibou Camara dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a w polu karnym rywalom urwał się Giorgos Masourasi pokonał Panagiotisa Tsintotasa. Skrzydłowy gospodarzy nie mógł się jednak cieszyć, bo sędzia odgwizdał pozycję spaloną i gol nie został uznany.
37'
Nordin Amrabat oddał ładny strzał z dystansu, a nieco zasłonięty Tomáš Vaclík wybił piłkę nad poprzeczkę.
44'
Po podaniu Leviego Garcii na bramkę zza pola karnego strzelił Damian Szymański, ale piłkę pewnie chwycił golkiper Olympiakosu.
Wchodzi:Henry Onyekuru
Schodzi:Mady Camara
52'
Kenny lala zagrał futbolówkę w pole karne, gdzie wyskoczył do niej Tiquinho Soares i głową zdołał oddać strzał, ale Panagiotis Tsintotas ze spokojem złapał piłkę.
52'
Karim Ansarifard strzelił z woleja, ale piłka poszła w środek bramki, gdzie stał Tomáš Vaclík.
Żółta kartka 62'
65'
Po zagraniu Damiana Szymańskiego piłkę kopnął w polu karnym Kostas Manolas, który nie zauważył, ze z bramki wyszedł Tomáš Vaclík i piłka zmierzała do siatki. Ostatecznie udało się ją wybić gospodarzom poza światło bramki.
66'
André Simões uderzył z pierwszej piłki, ale strzał ten zablokował bramkarz gospodarzy.
Schodzi:Andreas Bouchalakis
81' Zmiany
Wchodzi:Darko Jevtić
Schodzi:Karim Ansarifard
81' Żółta kartka
Yann M'Vila
Bramka 1:0 84'
Yann M'Vila
Piłka zagrana z kornera trafiła do Yanna M'Vili, którego strzał odbił Panagiotis Tsintotas, ale futbolówka znów trafiła do Francuza, którego dobitki golkiper AEK-u nie zdołał wybronić
88' Zmiany
Schodzi:Aguibou Camara
90' +2'
Henry Onyekuru
Henry Onyekuru znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał sparował Panagiotis Tsintotas.