78'
82'
Bramka 1:0 12'
Asystent: Henry Onyekuru
Aguibou Camara podaniem wzdłuż linii bocznej boiska uruchomił na lewym skrzydle Henry'ego Onyekuru, który ruszył w stronę pola karnego i będąc w "szesnastce" odegrał piłkę do niepilnowanego Yussefa El Arabi, który z siedmiu metrów uderzył ne do obrony.
17' 1:1 Bramka
Asystent: Rafael Borré
Rafael Borré zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do wychodzącego na dobrą pozycję Daichiego Kamady, który strzelił obok interweniującego Tomáša Vaclíka. Piłka trafiła w słupek i wpadła do siatki.
32' Żółta kartka
36'
po szybkim wyjściu z własnej połowy Youssef El Arabi zagrał piłkę w pole karne do Giorgosa Masourasa, którego strzał po ziemi w długi róg bramki wybronił stopą Kevin Trapp.
Mady Camara
39'
Mady Camara
Henry Onyekuru ruszył lewą stroną, po czym wyłożył piłkę do Olega Reabciuka, a ten zza linii bocznej pola karnego odegrał ją do Mady'ego Camary. Gwinejczyk potężnie uderzył z ostrego kąta, ale Kevin Trapp odbił piłkę.
58' Zmiany
Wchodzi:Jesper Lindstrøm
Schodzi:Sam Lammers
58' Zmiany
Wchodzi:Almamy Touré
Schodzi:Aymane Barkok
Mathieu Valbuena
Zmiany 71'
Wchodzi:Mathieu Valbuena
Schodzi:Henry Onyekuru
78' Zmiany
Wchodzi:Jens Petter Hauge
Schodzi:Rafael Borré
78' Zmiany
Wchodzi:Sebastian Rode
Schodzi:Kristijan Jakić
82' Zmiany
Schodzi:Mady Camara
90' +2' 1:2 Bramka
Asystent: Jesper Lindstrøm
Po akcji Jespera Lindstrøma z bliska bramkarza Olympiakosu pokonał Jens Petter Hauge .
90' +4' Żółta kartka