76'
76'
83'
83'

W 10. minucie Josip Mišić zagrał prostopadła piłkę do wbiegającego w pole karne Karola Świderskiego, który starał się sprytnym strzałem obok wychodzącego Sokrtisa Dioudisa trafić do bramki, ale piłka wyszła tuż obok słupka. Minutę później centrę Emanuela Insúy wykończył strzałem z pierwszej piłki Federico Macheda, ale trafił w środek bramki gdzie stał Živko Živković. W 29. minucie lewą stroną wyszedł do krosowego podania Dimitris Giannoulis i wpadł w pole karne, po czym wycofał piłkę do Maurício, ale jego uderzenie po ziemi pewnie wybronił Dioudis. W doliczonym czasie pierwszej części piłkę z prawego skrzydła wstrzelił pod bramkę Ghayas Zahid, a ta ostatecznie trafiła w Machedę i wpadła do siatki. Niestety radość gospodarzy była chwilowa, bo sędzia po analizie VAR anulował gola, bowiem Włoch trącił piłkę ręką.

W 48. minucie Christos Donis został kopnięty w polu karnym przez Sverrira Ingi Ingasona, co musiało zakończyć się odgwizdaniem rzutu karnego. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Macheda i strzałem w środek bramki dał PAO prowadzenie. W 56. minucie Panathinaikos miał już dwie bramki przewagi. Do długiego podania Barta Schenkevelda wyszli Macheda i Tasos Chatzigiovanis. Ten drugi była bardziej zdecydowany wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam sprytnym strzałem pokonał golkipera PAOK-u. W 75. minucie gospodarze wyszli z kontrą, którą wykończył mocnym uderzeniem Chatzigiovanis, ale piłka kozłując wyszła obok bramki. W 84. minucie genialnym rajdem przedarł się pod bramkę Mišić, ale próba technicznego strzału skończyła się autem bramkowym. W doliczonym czasie gry Dioudis efektownie wybronił strzał z dystansu Limniosa.