z p r z p
club logo club logo
45'
90'

W 3. minucie Diego Biseswar ładnie uderzył zza pola karnego w stronę dalszego rogu bramki, ale piłka ostatecznie po ręce golkipera wyszła obok słupka. Niespełna trzy minuty później Dimitris Limnios po precyzyjnie rozegranej akcji PAOK-u znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Sokratis Doudis skutecznie zablokował tę próbę strzału. W 27. minucie Dioudis znów w trudnej sytuacji wybronił strzał Limniosa.

W 47. minucie goście rozklepali obronę PAO, ale kończący akcję Pelkas z ostrego kąta trafił w interweniującego Dioudisa. W 55. minucie PAOK wyszedł z kontrą, a całą akcję wykończył strzałem Chuba Akpom, ale i tym razem bramkarz PAO nie dał się zaskoczyć. Podobnie było minutę później, kiedy to wybronił kąśliwy strzał w krótki róg Lazarosa Labrou. W 89. minucie Dimitris Kolovos z dystansu uderzył w stronę dalszego rogu bramki PAOK-u, ale piłka przeszła tuż obok słupka.

21'
36'
53'
66'
73'
90'
90'
+1
90'
+3
90'
+3
90'
Chuba Akpom
46'66'
26
58'
87'
3
46'73'
46'90'
2
78'
8
86'90'

Żółta kartka 21'
36' Żółta kartka
Schodzi:Ghayas Zahid
53' Żółta kartka
Anuar
Zmiany 58'
Wchodzi:Anuar
Schodzi:Tasos Chatzigiovanis
Żółta kartka 66'
73' Żółta kartka
Leo Matos
Leo Matos
Anargyros Kabetsis
Zmiany 73'
Wchodzi:Anargyros Kabetsis
Schodzi:Christos Donis
78' Zmiany
Wchodzi:Rodrigo
Schodzi:Dimitris Pelkas
Rodrigo
86' Zmiany
Wchodzi:Maurício
Schodzi:Dimitris Limnios
Maurício
86' Zmiany
Schodzi:Federico Macheda
90' Żółta kartka
Maurício
Maurício
90' +1' Żółta kartka
90' +3' Żółta kartka