84'
84'
84'
84'

PAOK mógł mówić w tym meczu o dużym pechu. W 19. minucie Dimitris Pelkas uderzył z strego kata i trafił w lewy słupek. Chwilę później Vieirinha ładnie zachował się w polu karnym, ale ostatecznie trafił w poprzeczkę. W 25. minucie ponownie na bramkę uderzył Pelkas i znów trafił w słupek. Dodatkowo w 37. minucie z powodu pozycji spalonej wskazanej przez VAR sędzia nie uznał bramki Karola Świderskiego.

W 51. minucie Polak po raz drugi trafił do siatki Xanthi AO, ale i tym razem bramka nie została uznana, bowiem chwilę wcześniej na pozycji spalonej znalazł się Mauricio. W 77. minucie José Crespo głową uderzył na bramkę, ale i on trafił w słupek. Dopiero w 80. minucie gospodarzom udało się otworzyć wynik meczu, a do siatki trafił Diego Biseswar. W 88. minucie wynik meczu ustalił Crespo, który skutecznie wykończył centrę z rzutu wolnego Biseswara.

56' Żółta kartka
Świderski
78' Zmiany
Maurício
84' Zmiany
Wchodzi:Barrientos
Schodzi:Pablo de Lucas
Jean Barrientos
84' Zmiany
Asysta: Biseswar
90' +3' Żółta kartka