Levi García
11
AEK Ateny
4' 0:1 Bramka
Steven Zuber z lewej strony zagrał piłkę w pole karne, gdzie Giannis Kargas miał w zamyśle zatrzymać akcję, ale wyszło mu podanie do Grzegorza Krychowiaka, który ładnym strzałem zmieścił piłkę w dolnym rogu bramki.
Bramka nieuznana 24'
Juan José Perea efektownie zwiódł na lewej stronie boiska Lazarosa Rotę i dośrodkował piłkę w pole karne gdzie do siatki skierował ją wbiegający pod bramkę Manolis Saliakas. Ostatecznie gol ten nie został uznany, bo na początku akcji sędziowie VAR dostrzegli pozycję spaloną napastnika gospodarzy.
45' +2' 0:2 Bramka
Asystent: Steven Zuber
Po składnie rozgrywanej akcji piłkę na prawą stronę pola karnego zagrał Steven Zuber, a Lazaros Rota przerzucił sobie piłkę na lewą nogę i z bliska trafił do siatki.
Bramka 1:2 52'
Asystent: Manolis Saliakas
Michael Gardawski podał futbolówkę na prawo do Manolisa Saliakasa, a ten z pierwszej piłki zagrał ją na drugą stronę do Juan José Perea, który szybkim strzałem pokonał Cicana Stankovicia.
Żółta kartka 54'
Zmiany 62'
Wchodzi:Ahmad Mendes Moreira
Schodzi:Jan-Marc Schneider
69' 1:3 Bramka
Asystent: Levi García
Grzegorz Krychowiak uruchomił na prawej stronie prostopadłym podaniem Leviego Garcię, który wpadł w pole karne i niemal z linii końcowej boiska wycofał piłkę do Sergio Araujo, a ten mocnym strzałem podwyższył wynik.
72' Żółta kartka
Żółta kartka 76'
78' Zmiany
Wchodzi:André Simões
Schodzi:Damian Szymański
André Simões
Zmiany 78'
Wchodzi:Pedro Conde
Schodzi:Michael Gardawski
83' Zmiany
Wchodzi:Stratos Svarnas
Schodzi:Levi García
Stratos Svarnas
88' Zmiany
Wchodzi:Jewhen Szachow
Schodzi:Grzegorz Krychowiak
Jewhen Szachow
88' Zmiany
Wchodzi:Karim Ansarifard
Schodzi:Sergio Araujo
Karim Ansarifard
Bramka 2:3 90'
Manolis Saliakas dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a do siatki mocnym strzałem głową trafił Juan José Perea.
90' +2' Żółta kartka