Alpha Ethniki

1960-1961

Sezon zasadniczy
Baraże
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p z z r z
30
23
4
3
71
23
48
80
2
z r z z z
30
19
5
6
62
23
39
73
3
z p z z p
30
17
6
7
55
37
18
70
4
p p r z z
30
17
6
7
64
32
32
69
5
r r z p z
30
10
13
7
56
41
15
63
6
r z p r p
30
11
10
9
33
29
4
62
7
p r p z z
30
12
8
10
48
50
-2
62
8
r z z z p
30
12
7
11
35
31
4
61
9
r z p p p
30
12
6
12
44
48
-4
60
10
z z p r r
30
7
15
8
31
33
-2
59
11
r z r r z
30
9
9
12
37
49
-12
57
12
p p p z r
30
10
7
13
30
41
-11
57
13
z r p p r
30
8
8
14
31
38
-7
54
14
r p p p p
30
5
7
18
26
60
-34
47
15
r z p p r
30
3
8
19
33
75
-42
44
16
p r z p p
30
2
7
21
19
65
-46
40
- runda kwalifikacyjna Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu Miast Targowych
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Mistrzostw EPS
AEK Ateny: -1 punkt
Atromitos Pireus: -1 punkt
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
MGSS Thermaikos Saloniki
1 1
Aris Saloniki
Thermaikos
1
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
2
2
Apollon Pontou
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
3
0
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panionios
PAO Atromitos Pireus
1 3
Olympiakos Pireus
Atr. Pireus
1
3
Olympiakos
APO Fostiras
1 5
Panathinaikos Ateny
Fostiras
1
5
PAO
AEK Ateny
6 0
Panaigialeios GS
AEK
6
0
Panaigialeios
Kolejka 2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 3
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
3
AEK
APO Fostiras
1 2
Panionios GSS
Fostiras
1
2
Panionios
Panathinaikos Ateny
0 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
0
0
Ethnikos
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
6 4
PAO Atromitos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
6
4
Atr. Pireus
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Thermaikos
Panaigialeios GS
1 3
AE Iraklis 1908
Panaigialeios
1
3
Iraklis
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
2
PAOK
Kolejka 3
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Apollon Pontou
PAO Atromitos Pireus
3 0
Panaigialeios GS
Atr. Pireus
3
0
Panaigialeios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
6 2
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
6
2
Thermaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Doxa
AEK Ateny
1 1
AO Proodeftiki Neolaia
AEK
1
1
Proodeftiki
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
0
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Ethnikos
APO Fostiras
4 0
Aris Saloniki
Fostiras
4
0
Aris
Kolejka 4
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Ethnikos
MGSS Thermaikos Saloniki
1 0
APO Fostiras
Thermaikos
1
0
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Atr. Pireus
Panathinaikos Ateny
2 0
AEK Ateny
PAO
2
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 1
Panaigialeios GS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Panaigialeios
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Iraklis
Kolejka 5
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
3
0
Aris
Panaigialeios GS
1 4
Olympiakos Pireus
Panaigialeios
1
4
Olympiakos
APO Fostiras
2 2
Apollon Smyrnis
Fostiras
2
2
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Atr. Pireus
Ethnikos Pireus 1923
1 1
MGSS Thermaikos Saloniki
Ethnikos
1
1
Thermaikos
AEK Ateny
1 2
Panionios GSS
AEK
1
2
Panionios
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 2
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Apollon Pontou
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
7 1
APO Fostiras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
7
1
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 3
Doxa Dramas
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
3
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Panaigialeios GS
1 1
Apollon Pontou
Panaigialeios
1
1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
5 1
PAO Atromitos Pireus
PAO
5
1
Atr. Pireus
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
MGSS Thermaikos Saloniki
Toumba
PAOK
1
0
Thermaikos
Kolejka 7
Ethnikos Pireus 1923
1 1
APO Fostiras
Ethnikos
1
1
Fostiras
PAO Atromitos Pireus
1 1
Panionios GSS
Atr. Pireus
1
1
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Olympiakos
Panaigialeios GS
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Panaigialeios
1
0
Proodeftiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
PAOK
AEK Ateny
3 1
MGSS Thermaikos Saloniki
AEK
3
1
Thermaikos
Panathinaikos Ateny
2 0
Doxa Dramas
PAO
2
0
Doxa
Kolejka 8
AEK Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
AEK
1
0
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Atr. Pireus
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
4 1
Panaigialeios GS
PAO
4
1
Panaigialeios
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
APO Fostiras
Toumba
PAOK
2
0
Fostiras
MGSS Thermaikos Saloniki
1 2
AE Iraklis 1908
Thermaikos
1
2
Iraklis
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 2
Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
2
Doxa
Kolejka 9
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Apollon
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
PAO
MGSS Thermaikos Saloniki
2 2
PAO Atromitos Pireus
Thermaikos
2
2
Atr. Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Aris
APO Fostiras
0 1
AEK Ateny
Fostiras
0
1
AEK
Panaigialeios GS
0 1
Panionios GSS
Panaigialeios
0
1
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
0 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
0
1
PAOK
Kolejka 10
PAO Atromitos Pireus
0 0
Apollon Smyrnis
Atr. Pireus
0
0
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAOK
APO Fostiras
2 0
AE Iraklis 1908
Fostiras
2
0
Iraklis
Panathinaikos Ateny
8 1
AO Proodeftiki Neolaia
PAO
8
1
Proodeftiki
MGSS Thermaikos Saloniki
2 2
Doxa Dramas
Thermaikos
2
2
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panaigialeios GS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panaigialeios
AEK Ateny
4 2
Ethnikos Pireus 1923
AEK
4
2
Ethnikos
Kolejka 11
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Apollon Pontou
Ethnikos
2
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 0
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
AEK
PAO Atromitos Pireus
1 1
AE Iraklis 1908
Atr. Pireus
1
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
1 1
Apollon Smyrnis
PAO
1
1
Apollon
APO Fostiras
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Fostiras
1
0
Proodeftiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Thermaikos
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Panaigialeios GS
Toumba
PAOK
0
0
Panaigialeios
Kolejka 12
PAO Atromitos Pireus
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Atr. Pireus
0
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Proodeftiki
Panathinaikos Ateny
4 2
Panionios GSS
PAO
4
2
Panionios
APO Fostiras
2 0
Doxa Dramas
Fostiras
2
0
Doxa
MGSS Thermaikos Saloniki
1 4
Apollon Pontou
Thermaikos
1
4
Apollon Pontou
Panaigialeios GS
2 2
Apollon Smyrnis
Panaigialeios
2
2
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
AEK
Kolejka 13
Panaigialeios GS
2 6
APO Fostiras
Panaigialeios
2
6
Fostiras
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Doxa Dramas
Ethnikos
2
1
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
1 0
Aris Saloniki
PAO
1
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
PAO Atromitos Pireus
Toumba
PAOK
2
0
Atr. Pireus
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 0
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
0
Thermaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
AEK
Kolejka 14
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
APO Fostiras
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Fostiras
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Panaigialeios GS
Ethnikos
2
0
Panaigialeios
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Olympiakos
AEK Ateny
7 0
PAO Atromitos Pireus
AEK
7
0
Atr. Pireus
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 2
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
2
Apollon
Panathinaikos Ateny
4 2
MGSS Thermaikos Saloniki
PAO
4
2
Thermaikos
Kolejka 15
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
3 0
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Apollon
PAO Atromitos Pireus
0 1
APO Fostiras
Atr. Pireus
0
1
Fostiras
Panaigialeios GS
2 3
MGSS Thermaikos Saloniki
Panaigialeios
2
3
Thermaikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Proodeftiki
AEK Ateny
3 0
PAOK Saloniki
AEK
3
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAO
Kolejka 16
Ethnikos Pireus 1923
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Ethnikos
2
1
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Atr. Pireus
Panathinaikos Ateny
5 2
APO Fostiras
PAO
5
2
Fostiras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Apollon
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Iraklis
Panaigialeios GS
1 1
AEK Ateny
Panaigialeios
1
1
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Thermaikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
PAOK
Kolejka 17
PAO Atromitos Pireus
1 2
Doxa Dramas
Atr. Pireus
1
2
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panaigialeios GS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Panaigialeios
Toumba
PAOK Saloniki
1 3
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
1
3
Proodeftiki
MGSS Thermaikos Saloniki
2 5
Olympiakos Pireus
Thermaikos
2
5
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
APO Fostiras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Aris
AEK Ateny
1 0
Apollon Pontou
AEK
1
0
Apollon Pontou
Kolejka 18
Ethnikos Pireus 1923
4 1
Panionios GSS
Ethnikos
4
1
Panionios
Panathinaikos Ateny
2 0
PAOK Saloniki
PAO
2
0
PAOK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
4 2
AEK Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
4
2
AEK
Panaigialeios GS
1 0
PAO Atromitos Pireus
Panaigialeios
1
0
Atr. Pireus
MGSS Thermaikos Saloniki
1 1
Apollon Smyrnis
Thermaikos
1
1
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
APO Fostiras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Fostiras
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Olympiakos
Kolejka 19
AEK Ateny
2 1
Panathinaikos Ateny
AEK
2
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Olympiakos
PAO Atromitos Pireus
0 1
Apollon Pontou
Atr. Pireus
0
1
Apollon Pontou
Panaigialeios GS
3 1
Doxa Dramas
Panaigialeios
3
1
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
2
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Proodeftiki
APO Fostiras
3 0
MGSS Thermaikos Saloniki
Fostiras
3
0
Thermaikos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Aris Saloniki
Ethnikos
1
1
Aris
Kolejka 20
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panaigialeios GS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panaigialeios
Panathinaikos Ateny
1 0
AE Iraklis 1908
PAO
1
0
Iraklis
PAO Atromitos Pireus
0 2
AO Proodeftiki Neolaia
Atr. Pireus
0
2
Proodeftiki
MGSS Thermaikos Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Thermaikos
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
APO Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Fostiras
Kolejka 21
AEK Ateny
0 0
Aris Saloniki
AEK
0
0
Aris
APO Fostiras
1 0
Olympiakos Pireus
Fostiras
1
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos
0
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
3 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
Proodeftiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Panaigialeios GS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Panaigialeios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Panionios
PAO Atromitos Pireus
0 2
Panathinaikos Ateny
Atr. Pireus
0
2
PAO
MGSS Thermaikos Saloniki
1 4
PAOK Saloniki
Thermaikos
1
4
PAOK
Kolejka 22
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Panaigialeios GS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Panaigialeios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Atr. Pireus
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
1
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Iraklis
MGSS Thermaikos Saloniki
2 4
AEK Ateny
Thermaikos
2
4
AEK
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
PAO
APO Fostiras
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Fostiras
1
0
Ethnikos
Kolejka 23
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
0
Olympiakos
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 2
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
Panionios
PAO Atromitos Pireus
0 1
Aris Saloniki
Atr. Pireus
0
1
Aris
Panaigialeios GS
1 3
Panathinaikos Ateny
Panaigialeios
1
3
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 4
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
4
AEK
APO Fostiras
0 0
PAOK Saloniki
Fostiras
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Thermaikos
Kolejka 24
PAO Atromitos Pireus
3 1
MGSS Thermaikos Saloniki
Atr. Pireus
3
1
Thermaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Proodeftiki
Panathinaikos Ateny
2 0
Apollon Pontou
PAO
2
0
Apollon Pontou
AEK Ateny
4 2
APO Fostiras
AEK
4
2
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Panaigialeios GS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panaigialeios
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
0
0
Ethnikos
Kolejka 25
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AEK Ateny
Ethnikos
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Atr. Pireus
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
3
PAO
Panaigialeios GS
1 0
Aris Saloniki
Panaigialeios
1
0
Aris
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
2 2
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
Thermaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
APO Fostiras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Fostiras
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
2
Olympiakos
Kolejka 26
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 1
APO Fostiras
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
1
Fostiras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
PAO Atromitos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Atr. Pireus
Panaigialeios GS
2 2
PAOK Saloniki
Panaigialeios
2
2
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Ethnikos
MGSS Thermaikos Saloniki
0 2
Panionios GSS
Thermaikos
0
2
Panionios
AEK Ateny
0 0
Doxa Dramas
AEK
0
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Aris
Kolejka 27
AEK Ateny
4 1
Olympiakos Pireus
AEK
4
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
4 0
PAO Atromitos Pireus
Ethnikos
4
0
Atr. Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
5 1
Panaigialeios GS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
5
1
Panaigialeios
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
6 2
APO Fostiras
Stadion Doxas Dramas
Doxa
6
2
Fostiras
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4 0
MGSS Thermaikos Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4
0
Thermaikos
Kolejka 28
MGSS Thermaikos Saloniki
1 1
AO Proodeftiki Neolaia
Thermaikos
1
1
Proodeftiki
PAO Atromitos Pireus
1 1
PAOK Saloniki
Atr. Pireus
1
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4 2
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4
2
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
3
PAO
AEK Ateny
1 0
AE Iraklis 1908
AEK
1
0
Iraklis
APO Fostiras
1 0
Panaigialeios GS
Fostiras
1
0
Panaigialeios
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Ethnikos
Kolejka 29
Panaigialeios GS
1 3
Ethnikos Pireus 1923
Panaigialeios
1
3
Ethnikos
PAO Atromitos Pireus
0 4
AEK Ateny
Atr. Pireus
0
4
AEK
MGSS Thermaikos Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
Thermaikos
1
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 5
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
5
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Proodeftiki
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Doxa Dramas
Toumba
PAOK
0
0
Doxa
APO Fostiras
3 2
Apollon Pontou
Fostiras
3
2
Apollon Pontou
Kolejka 30
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
APO Fostiras
3 1
PAO Atromitos Pireus
Fostiras
3
1
Atr. Pireus
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
PAO
1
0
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
7 1
Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
7
1
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
2 1
AE Iraklis 1908
Ethnikos
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Apollon Pontou
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 4
Panionios GSS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
4
Panionios
MGSS Thermaikos Saloniki
1 2
Panaigialeios GS
Thermaikos
1
2
Panaigialeios
Baraż o 6. miejsce
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Doxa Dramas
Ethnikos
2
1
Doxa
Baraż o 11. miejsce
AO Proodeftiki Neolaia
2 0
Aris Saloniki
Proodeftiki
2
0
Aris