Alpha Ethniki

1961-1962

Sezon zasadniczy
Baraże
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
30
23
5
2
88
32
56
81
2
z r z z z
30
22
4
4
65
23
42
78
3
z z r z z
30
19
6
5
55
26
29
74
4
z r z z z
30
19
5
6
73
31
42
73
5
p r p z p
30
12
8
10
43
40
3
61
6
p z z r r
30
12
6
12
32
43
-11
60
7
p z p r r
30
8
12
10
27
32
-5
58
8
z p r r z
30
9
9
12
40
48
-8
57
9
z p p z z
30
10
7
13
39
45
-6
57
10
p z r r p
30
7
10
13
35
49
-14
54
11
z r p p p
30
5
12
13
35
54
-19
52
12
p r r p r
30
5
13
12
30
51
-21
52
13
r r p z p
30
7
8
15
30
43
-13
52
14
r p r p p
30
7
7
16
26
52
-26
51
15
r r r p p
30
3
13
14
36
67
-31
49
16
p p p p p
30
5
9
16
38
56
-18
49
- runda kwalifikacyjna Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Apollon Pontou: -1 punkt
Panionios GSS: -1 punkt
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 3
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
PAOK
Panathinaikos Ateny
4 0
Niki Volou
PAO
4
0
Niki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 4
APO Fostiras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
4
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
8 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
8
1
Doxa
Panelefsiniakos AO
0 4
Olympiakos Pireus
Panelefsiniakos
0
4
Olympiakos
Aigaleo AO
0 8
AEK Ateny
Aigaleo
0
8
AEK
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AO Proodeftiki Neolaia
Ethnikos
0
0
Proodeftiki
Kolejka 2
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
0
0
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Panelefsiniakos AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Panelefsiniakos
Panathinaikos Ateny
4 2
APO Fostiras
PAO
4
2
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 2
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
2
Apollon Pontou
AEK Ateny
2 0
Niki Volou
AEK
2
0
Niki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Aigaleo
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 2
Panionios GSS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
2
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Aris
Kolejka 3
Panelefsiniakos AO
0 1
APO Fostiras
Panelefsiniakos
0
1
Fostiras
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
2
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
Panathinaikos Ateny
6 3
GS Doxa Dramas
PAO
6
3
Doxa
Niki Volou
1 2
PAOK Saloniki
Niki
1
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Proodeftiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
Iraklis
Aigaleo AO
1 3
Apollon Smyrnis
Aigaleo
1
3
Apollon
Kolejka 4
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Apollon Pontou
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
AEK
0
0
Olympiakos
Aigaleo AO
1 1
Panelefsiniakos AO
Aigaleo
1
1
Panelefsiniakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
APO Fostiras
Toumba
PAOK
0
1
Fostiras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Niki Volou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Niki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
1 5
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
1
5
PAO
Kolejka 5
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Ethnikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
APO Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Fostiras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 4
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
4
AEK
Niki Volou
2 1
Aigaleo AO
Niki
2
1
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panelefsiniakos AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Panelefsiniakos
Kolejka 6
Aigaleo AO
0 0
Panionios GSS
Aigaleo
0
0
Panionios
Panelefsiniakos AO
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Panelefsiniakos
0
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Proodeftiki
APO Fostiras
0 1
AEK Ateny
Fostiras
0
1
AEK
Panathinaikos Ateny
2 2
Apollon Smyrnis
PAO
2
2
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
Niki Volou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Niki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Aris
Kolejka 7
APO Fostiras
2 1
Aris Saloniki
Fostiras
2
1
Aris
Aigaleo AO
0 1
PAOK Saloniki
Aigaleo
0
1
PAOK
Panelefsiniakos AO
1 4
Apollon Smyrnis
Panelefsiniakos
1
4
Apollon
Niki Volou
1 1
AO Proodeftiki Neolaia
Niki
1
1
Proodeftiki
Ethnikos Pireus 1923
0 1
AEK Ateny
Ethnikos
0
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Doxa
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
3
PAO
Kolejka 8
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
4 1
AEK Ateny
PAO
4
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
1
Aris
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Apollon Pontou
Aigaleo AO
1 2
APO Fostiras
Aigaleo
1
2
Fostiras
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 2
Panelefsiniakos AO
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
2
Panelefsiniakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Ethnikos
Niki Volou
1 0
Apollon Smyrnis
Niki
1
0
Apollon
Kolejka 9
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Ethnikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 5
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
5
PAO
APO Fostiras
5 1
Apollon Pontou
Fostiras
5
1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Niki Volou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Niki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 1
Panelefsiniakos AO
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
Panelefsiniakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 3
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
3
Aigaleo
Kolejka 10
Panelefsiniakos AO
1 1
Niki Volou
Panelefsiniakos
1
1
Niki
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panionios GSS
Ethnikos
1
0
Panionios
APO Fostiras
2 2
AO Proodeftiki Neolaia
Fostiras
2
2
Proodeftiki
Aigaleo AO
0 3
Aris Saloniki
Aigaleo
0
3
Aris
AEK Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
AEK
2
0
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
3
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
2
0
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
PAO
Kolejka 11
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
Apollon
APO Fostiras
3 1
AE Iraklis 1908
Fostiras
3
1
Iraklis
Aigaleo AO
4 2
Apollon Pontou
Aigaleo
4
2
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
6 2
Panelefsiniakos AO
PAO
6
2
Panelefsiniakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Doxa
Niki Volou
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Niki
1
1
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
2
AEK
Kolejka 12
Ethnikos Pireus 1923
0 0
APO Fostiras
Ethnikos
0
0
Fostiras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Apollon
Panathinaikos Ateny
3 1
PAOK Saloniki
PAO
3
1
PAOK
Panelefsiniakos AO
3 6
AEK Ateny
Panelefsiniakos
3
6
AEK
Aigaleo AO
2 1
GS Doxa Dramas
Aigaleo
2
1
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
Proodeftiki
Niki Volou
2 2
AE Iraklis 1908
Niki
2
2
Iraklis
Kolejka 13
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
1
Olympiakos
Niki Volou
2 2
Panionios GSS
Niki
2
2
Panionios
APO Fostiras
3 2
GS Doxa Dramas
Fostiras
3
2
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Aris Saloniki
Ethnikos
1
0
Aris
Panelefsiniakos AO
1 1
Apollon Pontou
Panelefsiniakos
1
1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
3 0
Aigaleo AO
PAO
3
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Proodeftiki
Kolejka 14
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Niki Volou
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Niki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 5
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
5
PAO
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Aigaleo AO
Ethnikos
3
1
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Panelefsiniakos AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Panelefsiniakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Iraklis
APO Fostiras
0 1
Olympiakos Pireus
Fostiras
0
1
Olympiakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 4
AEK Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
4
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
PAOK
Kolejka 15
APO Fostiras
2 2
Niki Volou
Fostiras
2
2
Niki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Aris
AEK Ateny
5 0
Apollon Pontou
AEK
5
0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
Aigaleo AO
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
Aigaleo
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Panelefsiniakos AO
Toumba
PAOK
3
2
Panelefsiniakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Ethnikos
Kolejka 16
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Apollon
Niki Volou
0 1
Panathinaikos Ateny
Niki
0
1
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Ethnikos
APO Fostiras
1 1
Panionios GSS
Fostiras
1
1
Panionios
AEK Ateny
2 0
Aigaleo AO
AEK
2
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Panelefsiniakos AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Panelefsiniakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
1
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Aris
Kolejka 17
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Apollon
Niki Volou
2 1
AEK Ateny
Niki
2
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Proodeftiki
Aigaleo AO
1 3
Olympiakos Pireus
Aigaleo
1
3
Olympiakos
APO Fostiras
3 3
Panathinaikos Ateny
Fostiras
3
3
PAO
Panelefsiniakos AO
1 1
AE Iraklis 1908
Panelefsiniakos
1
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
4 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
4
1
PAOK
Kolejka 18
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Aigaleo
AEK Ateny
4 1
Panionios GSS
AEK
4
1
Panionios
APO Fostiras
0 0
Panelefsiniakos AO
Fostiras
0
0
Panelefsiniakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Niki Volou
Toumba
PAOK
1
0
Niki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Aris
Kolejka 19
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Proodeftiki
Panelefsiniakos AO
2 0
Aigaleo AO
Panelefsiniakos
2
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Iraklis
Niki Volou
1 2
Aris Saloniki
Niki
1
2
Aris
APO Fostiras
0 1
PAOK Saloniki
Fostiras
0
1
PAOK
Panathinaikos Ateny
3 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
3
0
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Panionios
Kolejka 20
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
2
0
Proodeftiki
Ethnikos Pireus 1923
2 2
Apollon Pontou
Ethnikos
2
2
Apollon Pontou
Panelefsiniakos AO
2 1
Aris Saloniki
Panelefsiniakos
2
1
Aris
Aigaleo AO
0 0
Niki Volou
Aigaleo
0
0
Niki
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
PAO
2
1
Panionios
AEK Ateny
3 1
GS Doxa Dramas
AEK
3
1
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Olympiakos
APO Fostiras
0 1
Apollon Smyrnis
Fostiras
0
1
Apollon
Kolejka 21
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panelefsiniakos AO
Ethnikos
1
1
Panelefsiniakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
1
Iraklis
AEK Ateny
3 1
APO Fostiras
AEK
3
1
Fostiras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
3
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aigaleo
Niki Volou
2 2
GS Doxa Dramas
Niki
2
2
Doxa
Kolejka 22
AEK Ateny
2 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
0
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
1
2
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panelefsiniakos AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panelefsiniakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
1
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
4 1
AE Iraklis 1908
PAO
4
1
Iraklis
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
4 2
Niki Volou
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
4
2
Niki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
APO Fostiras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Fostiras
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Panionios
Kolejka 23
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
GS Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
2 2
AE Iraklis 1908
Ethnikos
2
2
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Niki Volou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Niki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAOK
Panelefsiniakos AO
1 1
AO Proodeftiki Neolaia
Panelefsiniakos
1
1
Proodeftiki
AEK Ateny
2 3
Panathinaikos Ateny
AEK
2
3
PAO
APO Fostiras
0 1
Aigaleo AO
Fostiras
0
1
Aigaleo
Kolejka 24
Panelefsiniakos AO
2 2
GS Doxa Dramas
Panelefsiniakos
2
2
Doxa
Niki Volou
1 2
Olympiakos Pireus
Niki
1
2
Olympiakos
Aigaleo AO
1 0
AE Iraklis 1908
Aigaleo
1
0
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
APO Fostiras
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Fostiras
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos
0
0
Apollon
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
AEK
1
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
1 4
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
4
Panionios
Panathinaikos Ateny
5 0
AO Proodeftiki Neolaia
PAO
5
0
Proodeftiki
Kolejka 25
Panathinaikos Ateny
2 0
Apollon Pontou
PAO
2
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 0
APO Fostiras
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
0
Fostiras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Doxa
Niki Volou
3 2
Panelefsiniakos AO
Niki
3
2
Panelefsiniakos
Kolejka 26
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 3
APO Fostiras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
3
Fostiras
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Aigaleo AO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Aigaleo
Panelefsiniakos AO
2 5
Panathinaikos Ateny
Panelefsiniakos
2
5
PAO
Ethnikos Pireus 1923
3 0
Niki Volou
Ethnikos
3
0
Niki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Olympiakos
AEK Ateny
6 2
PAOK Saloniki