Alpha Ethniki

1968/1969

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
34
26
4
4
64
16
48
90
2
p z z z r
34
24
6
4
77
21
56
88
3
r z p r r
34
17
11
6
54
33
21
79
4
r z p r z
34
18
7
9
55
34
21
77
5
r z z r z
34
16
10
8
58
37
21
76
6
z p r p r
34
17
7
10
58
33
25
74
7
r z z r p
34
13
10
11
48
41
7
70
8
r z r r z
34
12
10
12
43
45
-2
68
9
r p z z r
34
11
10
13
31
37
-6
66
10
z p p z r
34
12
7
15
43
46
-3
65
11
r p p z p
34
12
7
15
36
39
-3
65
12
r z p p p
34
12
6
16
37
45
-8
64
13
z p z z z
34
12
6
16
42
53
-11
64
14
p p p r r
34
12
5
17
40
38
2
63
15
p z p r r
34
8
12
14
34
41
-7
62
16
p p p p p
34
9
5
20
30
63
-33
57
17
z p z r r
34
7
8
19
38
61
-23
56
18
p p p p p
34
2
1
31
20
125
-105
39
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu Miast Targowych
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- play-off o utrzymanie
- spadek do Beta Ethniki
AEL Limassol wrócił do ligi cypryjskiej
AEK Ateny: -1 punkt
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
AGS Vyzas Megaron
2 1
AEL Limassol
Vyzas
2
1
AEL Limassol
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 0
Panionios GSS
Panserraikos
0
0
Panionios
SFK Pierikos
1 1
AEK Ateny
Pierikos
1
1
AEK
AO Chalkis
0 0
Veria NFC 2019
Chalkis
0
0
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
OFI 1925
Toumba
PAOK
4
1
OFI
Ethnikos OFPF
2 1
Iraklis FC
Ethnikos
2
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Trikala
PAO
3
0
Trikala
Aigaleo AO
1 1
Apollon Smyrnis
Aigaleo
1
1
Apollon
Kolejka 2
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 3
AO Chalkis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
3
Chalkis
AEK Ateny
1 2
AGS Vyzas Megaron
AEK
1
2
Vyzas
Veria NFC 2019
0 0
Ethnikos OFPF
Veria
0
0
Ethnikos
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 1
SFK Pierikos
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
1
Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
PAOK
AEL Limassol
0 2
Olympiakos Pireus
AEL Limassol
0
2
Olympiakos
Kolejka 3
MGS Panserraikos Serres
6 1
AEL Limassol
Panserraikos
6
1
AEL Limassol
Aigaleo AO
3 0
Aris Saloniki
Aigaleo
3
0
Aris
Ethnikos OFPF
1 1
AEK Ateny
Ethnikos
1
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
2
1
Veria
Panathinaikos Ateny
1 0
Iraklis FC
PAO
1
0
Iraklis
SFK Pierikos
1 0
Panionios GSS
Pierikos
1
0
Panionios
AGS Vyzas Megaron
1 0
Apollon Smyrnis
Vyzas
1
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
OFI
AO Chalkis
2 1
AO Trikala
Chalkis
2
1
Trikala
Kolejka 4
AEK Ateny
0 1
PAOK Saloniki
AEK
0
1
PAOK
Veria NFC 2019
2 1
AGS Vyzas Megaron
Veria
2
1
Vyzas
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 2
Aigaleo AO
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
2
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Ethnikos OFPF
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AO Chalkis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Chalkis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Olympiakos
AEL Limassol
0 2
Panathinaikos Ateny
AEL Limassol
0
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
SFK Pierikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Pierikos
Kolejka 5
Panathinaikos Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
PAO
1
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 3
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
3
AEK
AO Chalkis
4 1
AEL Limassol
Chalkis
4
1
AEL Limassol
SFK Pierikos
0 0
OFI 1925
Pierikos
0
0
OFI
AGS Vyzas Megaron
3 0
AO Trikala
Vyzas
3
0
Trikala
Aigaleo AO
1 1
Iraklis FC
Aigaleo
1
1
Iraklis
MGS Panserraikos Serres
2 1
Veria NFC 2019
Panserraikos
2
1
Veria
Ethnikos OFPF
2 2
Aris Saloniki
Ethnikos
2
2
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
1
Panionios
Kolejka 6
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
AGS Vyzas Megaron
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Vyzas
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
0
Olympiakos
AEK Ateny
5 2
AO Chalkis
AEK
5
2
Chalkis
Veria NFC 2019
0 1
Aigaleo AO
Veria
0
1
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Pierikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panserraikos
AEL Limassol
1 2
Ethnikos OFPF
AEL Limassol
1
2
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
PAO
Kolejka 7
Ethnikos OFPF
1 0
OFI 1925
Ethnikos
1
0
OFI
Aigaleo AO
2 3
AEK Ateny
Aigaleo
2
3
AEK
MGS Panserraikos Serres
1 1
AO Trikala
Panserraikos
1
1
Trikala
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
AEL Limassol
Toumba
PAOK
5
0
AEL Limassol
AGS Vyzas Megaron
1 0
Iraklis FC
Vyzas
1
0
Iraklis
SFK Pierikos
0 0
Veria NFC 2019
Pierikos
0
0
Veria
Panathinaikos Ateny
1 0
Aris Saloniki
PAO
1
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Panionios
AO Chalkis
2 3
Apollon Smyrnis
Chalkis
2
3
Apollon
Kolejka 8
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AGS Vyzas Megaron
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Vyzas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AO Chalkis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Chalkis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAOK
AEL Limassol
2 2
Aigaleo AO
AEL Limassol
2
2
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Apollon
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 3
Ethnikos OFPF
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
3
Ethnikos
Veria NFC 2019
1 1
Panathinaikos Ateny
Veria
1
1
PAO
AEK Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
1
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
1 0
SFK Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Pierikos
Kolejka 9
MGS Panserraikos Serres
3 1
AO Chalkis
Panserraikos
3
1
Chalkis
AEK Ateny
2 1
Panionios GSS
AEK
2
1
Panionios
SFK Pierikos
3 1
PAOK Saloniki
Pierikos
3
1
PAOK
AGS Vyzas Megaron
1 1
Panathinaikos Ateny
Vyzas
1
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
0 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
5 0
AO Trikala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
5
0
Trikala
Veria NFC 2019
2 0
AEL Limassol
Veria
2
0
AEL Limassol
Ethnikos OFPF
2 4
Olympiakos Pireus
Ethnikos
2
4
Olympiakos
Aigaleo AO
1 0
OFI 1925
Aigaleo
1
0
OFI
Kolejka 10
Panathinaikos Ateny
1 2
AEK Ateny
PAO
1
2
AEK
AO Chalkis
1 1
Ethnikos OFPF
Chalkis
1
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
0 0
SFK Pierikos
Panserraikos
0
0
Pierikos
Aigaleo AO
0 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
0
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 3
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
3
Veria
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 0
Iraklis FC
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AGS Vyzas Megaron
Toumba
PAOK
1
0
Vyzas
AEL Limassol
0 3
Apollon Smyrnis
AEL Limassol
0
3
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Aris
Kolejka 11
Ethnikos OFPF
0 0
SFK Pierikos
Ethnikos
0
0
Pierikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
OFI
AGS Vyzas Megaron
2 3
Aigaleo AO
Vyzas
2
3
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
PAOK
AEL Limassol
1 3
AO Trikala
AEL Limassol
1
3
Trikala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Veria
AO Chalkis
0 1
Panathinaikos Ateny
Chalkis
0
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
2 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
AEK
Kolejka 12
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Apollon
AEK Ateny
5 1
AO Trikala
AEK
5
1
Trikala
Veria NFC 2019
0 0
Olympiakos Pireus
Veria
0
0
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
5 1
AO Chalkis
Toumba
PAOK
5
1
Chalkis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
4 0
AEL Limassol
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
AEL Limassol
Panathinaikos Ateny
1 0
Ethnikos OFPF
PAO
1
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Panionios
SFK Pierikos
0 1
Aigaleo AO
Pierikos
0
1
Aigaleo
MGS Panserraikos Serres
3 0
AGS Vyzas Megaron
Panserraikos
3
0
Vyzas
Kolejka 13
AEL Limassol
0 4
Panionios GSS
AEL Limassol
0
4
Panionios
Veria NFC 2019
1 1
AEK Ateny
Veria
1
1
AEK
AGS Vyzas Megaron
0 3
Olympiakos Pireus
Vyzas
0
3
Olympiakos
Aigaleo AO
2 2
PAOK Saloniki
Aigaleo
2
2
PAOK
AO Chalkis
2 1
Iraklis FC
Chalkis
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
7 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
7
1
OFI
SFK Pierikos
1 0
Panathinaikos Ateny
Pierikos
1
0
PAO
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
0
Aris
Ethnikos OFPF
0 4
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
0
4
Panserraikos
Kolejka 14
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Iraklis FC
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Iraklis
Panathinaikos Ateny
7 0
MGS Panserraikos Serres
PAO
7
0
Panserraikos
AO Chalkis
2 0
AGS Vyzas Megaron
Chalkis
2
0
Vyzas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Veria
AEL Limassol
2 0
OFI 1925
AEL Limassol
2
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Pierikos
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
1
PAOK
Ethnikos OFPF
5 3
Aigaleo AO
Ethnikos
5
3
Aigaleo
AEK Ateny
3 0
Aris Saloniki
AEK
3
0
Aris
Kolejka 15
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
2
PAO
AEK Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
AEK
1
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
3 1
Aigaleo AO
Panserraikos
3
1
Aigaleo
AGS Vyzas Megaron
2 1
SFK Pierikos
Vyzas
2
1
Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
AO Trikala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Trikala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
7 0
AEL Limassol
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
7
0
AEL Limassol
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Ethnikos OFPF
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 2
AO Chalkis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
2
Chalkis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Veria
Kolejka 16
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
5 2
AGS Vyzas Megaron
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
5
2
Vyzas
MGS Panserraikos Serres
1 1
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
1
Olympiakos
AEL Limassol
0 5
AEK Ateny
AEL Limassol
0
5
AEK
Ethnikos OFPF
0 2
PAOK Saloniki
Ethnikos
0
2
PAOK
Veria NFC 2019
3 1
AO Trikala
Veria
3
1
Trikala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Iraklis FC
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Iraklis
SFK Pierikos
1 0
AO Chalkis
Pierikos
1
0
Chalkis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panionios
Aigaleo AO
0 2
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
2
PAO
Kolejka 17
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Apollon
AO Chalkis
0 0
Aigaleo AO
Chalkis
0
0
Aigaleo
AGS Vyzas Megaron
1 1
Ethnikos OFPF
Vyzas
1
1
Ethnikos
AEK Ateny
3 0
OFI 1925
AEK
3
0
OFI
SFK Pierikos
3 1
AEL Limassol
Pierikos
3
1
AEL Limassol
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
2
1
Panserraikos
Veria NFC 2019
2 1
Aris Saloniki
Veria
2
1
Aris
Panathinaikos Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
PAO
0
0
Olympiakos
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
2 3
Panionios GSS
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
2
3
Panionios
Kolejka 18
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Panserraikos
AEK Ateny
3 0
SFK Pierikos
AEK
3
0
Pierikos
Veria NFC 2019
2 2
AO Chalkis
Veria
2
2
Chalkis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
1 2
Ethnikos OFPF
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Ethnikos
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
4
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Aigaleo
AEL Limassol
1 3
AGS Vyzas Megaron
AEL Limassol
1
3
Vyzas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Olympiakos
Kolejka 19
Aigaleo AO
1 0
Panionios GSS
Aigaleo
1
0
Panionios
AO Chalkis
0 0
Aris Saloniki
Chalkis
0
0
Aris
Ethnikos OFPF
3 0
Veria NFC 2019
Ethnikos
3
0
Veria
SFK Pierikos
2 0
AO Trikala
Pierikos
2
0
Trikala
Panathinaikos Ateny
1 0
OFI 1925
PAO
1
0
OFI
MGS Panserraikos Serres
1 0
Iraklis FC
Panserraikos
1
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
2
0
Apollon
AGS Vyzas Megaron
0 0
AEK Ateny
Vyzas
0
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
AEL Limassol
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
AEL Limassol
Kolejka 20
AEL Limassol
0 2
MGS Panserraikos Serres
AEL Limassol
0
2
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Aigaleo
Veria NFC 2019
1 1
PAOK Saloniki
Veria
1
1
PAOK
AEK Ateny
2 0
Ethnikos OFPF
AEK
2
0
Ethnikos
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 0
AO Chalkis
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
0
Chalkis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AGS Vyzas Megaron
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Vyzas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
SFK Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
PAO
Kolejka 21
SFK Pierikos
0 0
Aris Saloniki
Pierikos
0
0
Aris
Panathinaikos Ateny
7 0
AEL Limassol
PAO
7
0
AEL Limassol
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Iraklis FC
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
AGS Vyzas Megaron
0 1
Veria NFC 2019
Vyzas
0
1
Veria
AO Chalkis
1 2
Panionios GSS
Chalkis
1
2
Panionios
Aigaleo AO
2 1
AO Trikala
Aigaleo
2
1
Trikala
MGS Panserraikos Serres
0 2
OFI 1925
Panserraikos
0
2
OFI
Ethnikos OFPF
1 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
0
Apollon
Kolejka 22
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Ethnikos OFPF
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
PAO
Veria NFC 2019
1 1
MGS Panserraikos Serres
Veria
1
1
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
1 0
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Aigaleo
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 0
AGS Vyzas Megaron
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
0
Vyzas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
SFK Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Pierikos
AEL Limassol
1 0
AO Chalkis
AEL Limassol
1
0
Chalkis
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
AEK
0
1
Olympiakos
Kolejka 23
AO Chalkis
1 1
AEK Ateny
Chalkis
1
1
AEK
Aigaleo AO
2 1
Veria NFC 2019
Aigaleo
2
1
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Iraklis FC
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
SFK Pierikos
5 1
Apollon Smyrnis
Pierikos
5
1
Apollon
MGS Panserraikos Serres
2 0
Aris Saloniki
Panserraikos
2
0
Aris
Ethnikos OFPF
5 0
AEL Limassol
Ethnikos
5
0
AEL Limassol
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
PAO
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AO Trikala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Trikala
AGS Vyzas Megaron
1 1
OFI 1925
Vyzas
1
1
OFI
Kolejka 24
AEL Limassol
0 2
PAOK Saloniki
AEL Limassol
0
2
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis FC
2 2
AGS Vyzas Megaron
Stadion Narodowy Kaftanzoglio