Alpha Ethniki

1983-1984

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z z z
30
19
8
3
46
14
32
46
2
z p p z z
30
19
5
6
49
22
27
43
3
p z z z z
30
16
10
4
47
20
27
42
4
r z z z p
30
16
7
7
39
23
16
39
5
r z z r z
30
11
13
6
33
29
4
35
6
z p p z p
30
13
6
11
28
29
-1
32
7
r p p z z
30
12
6
12
40
31
9
30
8
z z r p p
30
11
5
14
31
39
-8
27
9
r r p r z
30
9
8
13
38
43
-5
26
10
r p z r r
30
6
12
12
20
29
-9
24
11
p r p r z
30
7
10
13
26
38
-12
24
12
p z p p p
30
8
8
14
28
44
-16
24
13
p z p p p
30
9
6
15
25
47
-22
24
14
z r r r z
30
9
5
16
29
36
-7
23
15
p p r p p
30
8
7
15
25
36
-11
23
16
z p r p p
30
6
6
18
25
49
-24
18
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Aigaleo AO
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
OFI
Panathinaikos Ateny
5 1
Aris Saloniki
PAO
5
1
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 3
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
3
PAOK
AEK Ateny
2 0
PAS Giannina
AEK
2
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Ethnikos
Kolejka 2
Aigaleo AO
0 1
AE Iraklis 1908
Aigaleo
0
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 2
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Apollon Pontou
Ethnikos
2
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
0
AEK
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 0
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
1
0
Olympiakos
Kolejka 3
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
PAOK
AEK Ateny
5 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
5
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
2 2
OFI 1925
Panserraikos
2
2
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Doxa
Panathinaikos Ateny
1 0
Aigaleo AO
PAO
1
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
AEL
Kolejka 4
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
PAO
Aigaleo AO
2 0
MGS Panserraikos Serres
Aigaleo
2
0
Panserraikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
AEK
Ethnikos Pireus 1923
2 2
Panionios GSS
Ethnikos
2
2
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
4
0
Olympiakos
Kolejka 5
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
1 0
Aigaleo AO
AEL FC Arena
AEL
1
0
Aigaleo
MGS Panserraikos Serres
3 1
GS Doxa Dramas
Panserraikos
3
1
Doxa
Panathinaikos Ateny
2 1
AE Iraklis 1908
PAO
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
AEK
Kolejka 6
Ethnikos Pireus 1923
2 2
Aris Saloniki
Ethnikos
2
2
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
1
0
OFI
Panathinaikos Ateny
2 1
Apollon Smyrnis
PAO
2
1
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Panserraikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 0
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
0
AEL
Aigaleo AO
1 0
PAS Giannina
Aigaleo
1
0
PAS
AEK Ateny
4 1
Panionios GSS
AEK
4
1
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
Olympiakos
Kolejka 7
MGS Panserraikos Serres
2 2
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
2
2
PAO
AEL FC Arena
AEL
0 0
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
0
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panionios
Aigaleo AO
1 1
PAOK Saloniki
Aigaleo
1
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Apollon Pontou
Zosimades
PAS Giannina
4 0
GS Doxa Dramas
Zosimades
PAS
4
0
Doxa
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
AEK
Kolejka 8
Ethnikos Pireus 1923
5 1
Aigaleo AO
Ethnikos
5
1
Aigaleo
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
OFI
AEK Ateny
2 0
Aris Saloniki
AEK
2
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
MGS Panserraikos Serres
0 0
Apollon Smyrnis
Panserraikos
0
0
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
PAS
Panathinaikos Ateny
2 1
AEL
PAO
2
1
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
PAOK
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
2 2
GS Doxa Dramas
Ethnikos
2
2
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
1
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Olympiakos
Aigaleo AO
1 0
Apollon Pontou
Aigaleo
1
0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
AEK
Kolejka 10
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
0 0
PAOK Saloniki
PAO
0
0
PAOK
MGS Panserraikos Serres
3 1
PAS Giannina
Panserraikos
3
1
PAS
AEL FC Arena
AEL
1 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
1
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
OFI
AEK Ateny
3 0
Aigaleo AO
AEK
3
0
Aigaleo
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
GS Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Doxa
Kolejka 11
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Aris
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
AEK
Aigaleo AO
0 1
Panionios GSS
Aigaleo
0
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Iraklis
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
1
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
2
2
Panserraikos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AEL
Zosimades
PAS
1
1
AEL
Kolejka 12
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Doxa
AEK Ateny
1 3
AE Iraklis 1908
AEK
1
3
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
0
1
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
OFI
Panathinaikos Ateny
3 0
Apollon Pontou
PAO
3
0
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
2 3
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
2
3
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
1 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAOK
Kolejka 13
Ethnikos Pireus 1923
1 2
AEL
Ethnikos
1
2
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
PAS Giannina
Toumba
PAOK
0
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
MGS Panserraikos Serres
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
Panserraikos
AEK Ateny
0 2
Panathinaikos Ateny
AEK
0
2
PAO
Aigaleo AO
0 1
Aris Saloniki
Aigaleo
0
1
Aris
Kolejka 14
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
3
2
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Doxa
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Aigaleo
MGS Panserraikos Serres
0 2
AEK Ateny
Panserraikos
0
2
AEK
AEL FC Arena
AEL
2 0
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
2
0
Apollon Pontou
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
0
0
Ethnikos
Kolejka 15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panserraikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
PAS Giannina
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
PAS
Ethnikos Pireus 1923
3 0
PAOK Saloniki
Ethnikos
3
0
PAOK
AEK Ateny
1 1
AEL
AEK
1
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Aigaleo
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Aris
Panathinaikos Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
PAO
0
0
Olympiakos
Kolejka 16
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos
1
0
Apollon
Aigaleo AO
2 1
GS Doxa Dramas
Aigaleo
2
1
Doxa
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 4
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
4
Iraklis
MGS Panserraikos Serres
1 0
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
0
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
1 0
AEK Ateny
Zosimades
PAS
1
0
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
4
0
Apollon Pontou
Kolejka 17
MGS Panserraikos Serres
0 1
Aris Saloniki
Panserraikos
0
1
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
2 0
OFI 1925
PAO
2
0
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Doxa
AEK Ateny
4 0
PAOK Saloniki
AEK
4
0
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
AEL
Kolejka 18
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
1
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
3 0
AEK Ateny
Ethnikos
3
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Panserraikos
Aigaleo AO
0 0
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
0
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 3
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
3
Apollon
AEL FC Arena
AEL
0 1
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
1
Aris
Kolejka 19
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Iraklis
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Doxa Dramas
PAO
2
0
Doxa
MGS Panserraikos Serres
2 1
Aigaleo AO
Panserraikos
2
1
Aigaleo
AEL FC Arena
AEL
2 1
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
2
1
OFI
AEK Ateny
3 3
Apollon Pontou
AEK
3
3
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Ethnikos
Kolejka 20
AEK Ateny
1 1
Apollon Smyrnis
AEK
1
1
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Panserraikos
Aigaleo AO
2 2
AEL
Aigaleo
2
2
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
0
1
Aris
Zosimades
PAS Giannina
2 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
2
0
OFI
Kolejka 21
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
PAO
MGS Panserraikos Serres
1 3
AE Iraklis 1908
Panserraikos
1
3
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEK
Zosimades
PAS Giannina
5 1
Aigaleo AO
Zosimades
PAS
5
1
Aigaleo
AEL FC Arena
AEL
1 0
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
1
0
Doxa
Kolejka 22
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
PAS Giannina
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
AEL
Panathinaikos Ateny
5 0
MGS Panserraikos Serres
PAO
5
0
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
0
0
Aigaleo
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Aris
AEK Ateny
2 1
Olympiakos Pireus
AEK
2
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
OFI 1925
Ethnikos
1
0
OFI
Kolejka 23
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Apollon Pontou
Aigaleo AO
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Aigaleo
1
1
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
3
1
Doxa
Zosimades
PAS Giannina
0 1
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
0
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
0
PAO
Kolejka 24
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 0
Aigaleo AO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
0
Aigaleo
AEK Ateny
2 0
OFI 1925
AEK
2
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Aris
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAOK
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
PAO
3
1
PAS
MGS Panserraikos Serres
1 0
AEL
Panserraikos
1
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Apollon
Kolejka 25
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
AEL
Zosimades
PAS Giannina
2 0
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
2
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
0
PAO
Ethnikos Pireus 1923
2 1
AE Iraklis 1908
Ethnikos
2
1
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
3
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panionios
Aigaleo AO
3 2
AEK Ateny
Aigaleo
3
2
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Apollon Pontou
Kolejka 26
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Apollon
AEK Ateny
1 0
GS Doxa Dramas
AEK
1
0
Doxa
AEL FC Arena
AEL
1 0
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
1
0
PAS
MGS Panserraikos Serres
0 1
PAOK Saloniki
Panserraikos
0
1