Alpha Ethniki

1984-1985

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z z z
30
19
8
3
54
26
28
46
2
z p r r z
30
17
9
4
61
30
31
43
3
r z r r z
30
16
11
3
58
29
29
43
4
p z z z z
30
17
8
5
53
23
30
42
5
z p z p p
30
19
3
8
59
33
26
41
6
z p r z z
30
14
7
9
55
35
20
35
7
r z p z p
30
8
14
8
38
37
1
30
8
z r z z r
30
9
12
9
34
40
-6
30
9
p r p z z
30
11
5
14
35
47
-12
27
10
r p z z p
30
10
6
14
46
49
-3
26
11
z p p p p
30
9
7
14
30
40
-10
25
12
r z p z p
30
9
6
15
24
38
-14
24
13
p z r p p
30
8
6
16
33
42
-9
22
14
p z r p p
30
8
5
17
26
51
-25
21
15
p p r p r
30
3
7
20
28
66
-38
13
16
r p p p p
30
3
6
21
29
77
-48
12
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Panathinaikos Ateny
2 0
OFI 1925
PAO
2
0
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Olympiakos
Aigaleo AO
0 0
AEK Ateny
Aigaleo
0
0
AEK
Ethnikos Pireus 1923
3 0
Panachaiki 1891
Ethnikos
3
0
Panachaiki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 3
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
3
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
PAOK
AEL FC Arena
AEL
3 0
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
3
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
SFK Pierikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Pierikos
Kolejka 2
AEL FC Arena
AEL
1 0
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
1
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris
AEK Ateny
2 1
AE Iraklis 1908
AEK
2
1
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 0
Aigaleo AO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
0
Aigaleo
SFK Pierikos
2 4
Ethnikos Pireus 1923
Pierikos
2
4
Ethnikos
Kolejka 3
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
1 2
PAOK Saloniki
Ethnikos
1
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 4
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
4
OFI
Aigaleo AO
2 2
AEL
Aigaleo
2
2
AEL
Kolejka 4
AEK Ateny
7 2
SFK Pierikos
AEK
7
2
Pierikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Aris
Panathinaikos Ateny
4 0
Apollon Smyrnis
PAO
4
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
0
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
3 2
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
3
2
Iraklis
Aigaleo AO
1 2
GS Doxa Dramas
Aigaleo
1
2
Doxa
Kolejka 5
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
OFI
AEK Ateny
2 2
PAOK Saloniki
AEK
2
2
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Panionios GSS
Ethnikos
0
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Aigaleo
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Apollon
SFK Pierikos
1 1
Apollon Pontou
Pierikos
1
1
Apollon Pontou
Kolejka 6
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
PAOK
Panathinaikos Ateny
3 1
Ethnikos Pireus 1923
PAO
3
1
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Doxa
Aigaleo AO
1 1
Panachaiki 1891
Aigaleo
1
1
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
5 1
SFK Pierikos
AEL FC Arena
AEL
5
1
Pierikos
Kolejka 7
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
OFI
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
2
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
AEL
Toumba
PAOK
4
1
AEL
SFK Pierikos
3 1
Aigaleo AO
Pierikos
3
1
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
PAO
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
AEK
1
1
Panionios
Kolejka 8
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
2 0
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
2
0
OFI
Aigaleo AO
1 2
PAOK Saloniki
Aigaleo
1
2
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Doxa
Panathinaikos Ateny
3 2
AEK Ateny
PAO
3
2
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
SFK Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Pierikos
Kolejka 9
AEK Ateny
3 0
Apollon Smyrnis
AEK
3
0
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 5
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
5
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
1
Iraklis
SFK Pierikos
2 0
Panachaiki 1891
Pierikos
2
0
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Aigaleo
Kolejka 10
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
3
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
1 3
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
3
Olympiakos
SFK Pierikos
0 3
GS Doxa Dramas
Pierikos
0
3
Doxa
Panathinaikos Ateny
2 1
AEL
PAO
2
1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
AEK
Aigaleo AO
1 1
Panionios GSS
Aigaleo
1
1
Panionios
Kolejka 11
Panathinaikos Ateny
2 0
Aigaleo AO
PAO
2
0
Aigaleo
AEL FC Arena
AEL
3 1
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
3
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
SFK Pierikos
Toumba
PAOK
2
1
Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Panachaiki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Aris
AEK Ateny
4 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
4
1
Ethnikos
Kolejka 12
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
PAO
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Apollon Pontou
Ethnikos
1
0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
2
0
Doxa
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
AEK
SFK Pierikos
2 0
OFI 1925
Pierikos
2
0
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 3
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
3
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Aigaleo
Kolejka 13
Aigaleo AO
1 0
Aris Saloniki
Aigaleo
1
0
Aris
AEL FC Arena
AEL
2 0
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
2
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
SFK Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Iraklis
Panathinaikos Ateny
3 0
Panachaiki 1891
PAO
3
0
Panachaiki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
AEK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Olympiakos
Kolejka 14
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Doxa
SFK Pierikos
1 4
Panathinaikos Ateny
Pierikos
1
4
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
AEL
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Aigaleo AO
Ethnikos
1
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Iraklis
AEK Ateny
1 0
Apollon Pontou
AEK
1
0
Apollon Pontou
Kolejka 15
AEL FC Arena
AEL
4 1
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
4
1
AEK
Panathinaikos Ateny
0 1
PAOK Saloniki
PAO
0
1
PAOK
Aigaleo AO
0 3
Olympiakos Pireus
Aigaleo
0
3
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Pierikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Panachaiki
Kolejka 16
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
AEL
SFK Pierikos
2 2
Aris Saloniki
Pierikos
2
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Iraklis
AEK Ateny
5 2
Aigaleo AO
AEK
5
2
Aigaleo
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
0
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Doxa
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Ethnikos
Kolejka 17
Aigaleo AO
1 0
Apollon Pontou
Aigaleo
1
0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 2
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
2
AEL
Panathinaikos Ateny
4 1
Panionios GSS
PAO
4
1
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
AEK
Ethnikos Pireus 1923
3 1
SFK Pierikos
Ethnikos
3
1
Pierikos
Kolejka 18
Toumba
PAOK Saloniki
5 2
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
5
2
Ethnikos
AEK Ateny
5 1
Panachaiki 1891
AEK
5
1
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
3 0
Aigaleo AO
AEL FC Arena
AEL
3
0
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Apollon
Panathinaikos Ateny
2 1
GS Doxa Dramas
PAO
2
1
Doxa
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Iraklis
SFK Pierikos
0 2
Olympiakos Pireus
Pierikos
0
2
Olympiakos
Kolejka 19
SFK Pierikos
0 2
AEK Ateny
Pierikos
0
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Apollon Pontou
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
2 1
OFI 1925
Ethnikos
2
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
3
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 2
Aigaleo AO
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
2
Aigaleo
Kolejka 20
AEL FC Arena
AEL
3 1
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
3
1
Panachaiki
Panathinaikos Ateny
3 1
Aris Saloniki
PAO
3
1
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 0
SFK Pierikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
0
Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Ethnikos
Aigaleo AO
2 3
AE Iraklis 1908
Aigaleo
2
3
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Doxa
Kolejka 21
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
1
0
PAO
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 3
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
3
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Aigaleo AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Apollon
AEK Ateny
2 1
OFI 1925
AEK
2
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
3
1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 2
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
2
Panionios
SFK Pierikos
1 2
AEL
Pierikos
1
2
AEL
Kolejka 22
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
1 2
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 3
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
3
Ethnikos
Aigaleo AO
5 1
SFK Pierikos
Aigaleo
5
1
Pierikos
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
PAO
1
1
Olympiakos
Kolejka 23
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
3
1
Aigaleo
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Panachaiki
AEK Ateny
1 1
Panathinaikos Ateny
AEK
1
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
2 2
Aris Saloniki
Ethnikos
2
2
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
AEL
SFK Pierikos
0 2
AE Iraklis 1908
Pierikos
0
2
Iraklis
Kolejka 24
Panathinaikos Ateny
1 1
Apollon Pontou
PAO
1
1
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
1 0
GS Doxa Dramas
Ethnikos
1
0
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
Aigaleo AO
0 2
OFI 1925
Aigaleo
0
2
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
AEK
AEL FC Arena
AEL
5 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
5
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
SFK Pierikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAOK
Kolejka 25
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
2
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Ethnikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 0
SFK Pierikos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
0
Pierikos
AEL FC Arena
AEL
1 3
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
3
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Apollon
AEK Ateny
3 1
Aris Saloniki
AEK
3
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Aigaleo
Kolejka 26
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
AEL
Aigaleo AO
0 2
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
2
PAO
SFK Pierikos
1 1
PAOK Saloniki
Pierikos
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
6 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
6