Alpha Ethniki

1987-1988

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z z z
30
18
7
5
51
22
29
43
2
z p r z r
30
15
10
5
51
31
20
40
3
z p z r r
30
17
5
8
60
27
33
39
4
z z z p z
30
17
3
10
54
41
13
37
5
r z p z p
30
15
6
9
47
34
13
36
6
p r p r p
30
13
8
9
42
32
10
34
7
z p r z z
30
12
8
10
27
28
-1
32
8
r p r r p
30
9
13
8
39
41
-2
31
9
p p z z z
30
11
5
14
39
41
-2
27
10
z p r z r
30
8
10
12
32
34
-2
26
11
z p r z p
30
7
10
13
23
39
-16
24
12
r p p p p
30
7
9
14
25
38
-13
23
13
r z p r p
30
7
9
14
32
46
-14
23
14
r z z p p
30
7
9
14
24
53
-29
23
15
p p z z z
30
8
5
17
24
42
-18
21
16
r z p p p
30
7
7
16
32
53
-21
20
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Panachaiki 1891: -1 punkt (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
MGS Panserraikos Serres
3 0
Apollon Pontou
Panserraikos
3
0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
2
AEK
Panathinaikos Ateny
2 1
APO Levadiakos
PAO
2
1
Levadiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Veria NFC 2019
Ethnikos
1
0
Veria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 3
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
3
Panionios
AEL FC Arena
AEL
3 1
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
3
1
Olympiakos
GS Diagoras Rodou
1 3
Aris Saloniki
Diagoras
1
3
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
1
Panachaiki
Kolejka 2
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
AEK
GS Diagoras Rodou
0 2
MGS Panserraikos Serres
Diagoras
0
2
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
OFI
Veria NFC 2019
2 1
AE Iraklis 1908
Veria
2
1
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 3
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
3
AEL
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Ethnikos
Kolejka 3
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
APO Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Levadiakos
MGS Panserraikos Serres
1 0
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
1
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
5 1
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
5
1
Veria
AEK Ateny
3 2
Panachaiki 1891
AEK
3
2
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Apollon Pontou
Ethnikos
1
1
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Diagoras
AEL FC Arena
AEL
3 1
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
3
1
Aris
Kolejka 4
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Panionios
Veria NFC 2019
1 0
Olympiakos Pireus
Veria
1
0
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
1 0
Ethnikos Pireus 1923
PAO
1
0
Ethnikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panserraikos
GS Diagoras Rodou
0 0
AEL
Diagoras
0
0
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Iraklis
Kolejka 5
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
Veria NFC 2019
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
Veria
MGS Panserraikos Serres
1 3
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
1
3
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
3
0
Apollon Pontou
AEK Ateny
4 0
GS Diagoras Rodou
AEK
4
0
Diagoras
AEL FC Arena
AEL
3 1
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
3
1
OFI
Kolejka 6
AEL FC Arena
AEL
4 1
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
4
1
Panserraikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 1
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
1
Panachaiki
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
PAO
2
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
AEK
GS Diagoras Rodou
1 0
Panionios GSS
Diagoras
1
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Veria
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
1
0
Iraklis
Kolejka 7
AEK Ateny
2 1
AEL
AEK
2
1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
APO Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 4
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
4
PAO
Veria NFC 2019
2 1
GS Diagoras Rodou
Veria
2
1
Diagoras
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
Apollon Pontou
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
OFI
MGS Panserraikos Serres
1 2
AE Iraklis 1908
Panserraikos
1
2
Iraklis
Kolejka 8
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Veria
AEL FC Arena
AEL
3 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
3
0
Panionios
Panathinaikos Ateny
2 0
Panachaiki 1891
PAO
2
0
Panachaiki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Aris
AEK Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
1
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Olympiakos Pireus
Ethnikos
0
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAOK
GS Diagoras Rodou
2 0
APO Levadiakos
Diagoras
2
0
Levadiakos
Kolejka 9
Veria NFC 2019
2 5
AEL
Veria
2
5
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAO
MGS Panserraikos Serres
0 1
PAOK Saloniki
Panserraikos
0
1
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
OFI 1925
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
GS Diagoras Rodou
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Diagoras
Kolejka 10
AEL FC Arena
AEL
3 0
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
3
0
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Aris Saloniki
Ethnikos
3
1
Aris
Panathinaikos Ateny
1 0
GS Diagoras Rodou
PAO
1
0
Diagoras
AEK Ateny
7 1
Veria NFC 2019
AEK
7
1
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
6 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
6
1
Olympiakos
Kolejka 11
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
AEL
Veria NFC 2019
0 0
Panionios GSS
Veria
0
0
Panionios
MGS Panserraikos Serres
2 2
Olympiakos Pireus
Panserraikos
2
2
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
AEK
Panathinaikos Ateny
2 5
OFI 1925
PAO
2
5
OFI
GS Diagoras Rodou
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Diagoras
0
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Iraklis
Kolejka 12
Ethnikos Pireus 1923
0 1
OFI 1925
Ethnikos
0
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
GS Diagoras Rodou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
Diagoras
AEK Ateny
2 0
Apollon Pontou
AEK
2
0
Apollon Pontou
Veria NFC 2019
2 1
MGS Panserraikos Serres
Veria
2
1
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
2 1
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
2
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
3
1
Aris
Kolejka 13
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
PAO
1
1
AEK
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panachaiki 1891
Panserraikos
0
1
Panachaiki
GS Diagoras Rodou
0 3
PAOK Saloniki
Diagoras
0
3
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AEL
Ethnikos
0
0
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 1
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
1
Veria
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Panionios
Kolejka 14
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 3
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
3
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAO
AEK Ateny
2 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
0
Ethnikos
Veria NFC 2019
1 1
Apollon Pontou
Veria
1
1
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
4
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Diagoras
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Aris
Kolejka 15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Olympiakos
AEL FC Arena
AEL
1 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAOK
GS Diagoras Rodou
4 0
Panachaiki 1891
Diagoras
4
0
Panachaiki
MGS Panserraikos Serres
1 0
Aris Saloniki
Panserraikos
1
0
Aris
Panathinaikos Ateny
4 0
Veria NFC 2019
PAO
4
0
Veria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
AEK
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panionios GSS
Ethnikos
1
0
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
APO Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Levadiakos
Kolejka 16
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
AEK
1
0
PAOK
Veria NFC 2019
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Veria
0
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
GS Diagoras Rodou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
Diagoras
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
5 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
5
0
Panserraikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
PAO
Kolejka 17
MGS Panserraikos Serres
0 2
GS Diagoras Rodou
Panserraikos
0
2
Diagoras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Veria NFC 2019
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Veria
AEL FC Arena
AEL
4 0
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
4
0
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
2 1
APO Levadiakos
Ethnikos
2
1
Levadiakos
Panathinaikos Ateny
2 0
Apollon Pontou
PAO
2
0
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
2
0
Panionios
AEK Ateny
2 0
Olympiakos Pireus
AEK
2
0
Olympiakos
Kolejka 18
GS Diagoras Rodou
1 1
OFI 1925
Diagoras
1
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Iraklis
Veria NFC 2019
2 1
PAOK Saloniki
Veria
2
1
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
AEK
Panathinaikos Ateny
1 0
MGS Panserraikos Serres
PAO
1
0
Panserraikos
Kolejka 19
AEK Ateny
2 1
Aris Saloniki
AEK
2
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
4
1
Levadiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
1
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
GS Diagoras Rodou
AEL FC Arena
AEL
1
0
Diagoras
MGS Panserraikos Serres
0 1
OFI 1925
Panserraikos
0
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Veria
Kolejka 20
Panathinaikos Ateny
1 1
AE Iraklis 1908
PAO
1
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
PAOK
GS Diagoras Rodou
0 0
AEK Ateny
Diagoras
0
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
AEL
Veria NFC 2019
0 2
Panachaiki 1891
Veria
0
2
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
0 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
0
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Olympiakos
Kolejka 21
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
APO Levadiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
4
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Apollon Pontou
AEK Ateny
2 1
OFI 1925
AEK
2
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Ethnikos
Veria NFC 2019
0 0
Aris Saloniki
Veria
0
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
GS Diagoras Rodou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Diagoras
MGS Panserraikos Serres
0 0
AEL
Panserraikos
0
0
AEL
Kolejka 22
AEL FC Arena
AEL
2 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
2
0
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panserraikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Panachaiki 1891
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
1 0
PAOK Saloniki
Ethnikos
1
0
PAOK
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
PAO
1
1
Olympiakos
GS Diagoras Rodou
1 0
Veria NFC 2019
Diagoras
1
0
Veria
Kolejka 23
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
GS Diagoras Rodou
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Diagoras
Veria NFC 2019
1 0
OFI 1925
Veria
1
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
0 1
AEK Ateny
Panserraikos
0
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
2
Iraklis
Kolejka 24
GS Diagoras Rodou
2 0
Apollon Pontou
Diagoras
2
0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
2 0
Veria NFC 2019
AEL FC Arena
AEL
2
0
Veria
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Panachaiki 1891
Ethnikos
3
1
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
PAO
2
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
5
0
Panserraikos
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
AEK
1
1
Panionios
Kolejka 25
Veria NFC 2019
1 0
AEK Ateny
Veria
1
0
AEK
GS Diagoras Rodou
1 2
Panathinaikos Ateny
Diagoras
1
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 3
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
3
Iraklis
MGS Panserraikos Serres
2 0
Panionios GSS
Panserraikos
2
0
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AEL
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAOK
Kolejka 26
AEK Ateny
3 0
APO Levadiakos
AEK
3
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Veria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
2
0
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
1