Alpha Ethniki

1989-1990

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r r z r
34
21
11
2
75
35
40
53
2
z z p z r
34
20
10
4
64
18
46
50
3
z z z p r
34
19
8
7
49
26
23
46
4
r z p z r
34
18
9
7
60
37
23
45
5
z r p p p
34
14
11
9
43
35
8
39
6
z z p r z
34
16
4
14
52
41
11
36
7
p p z z z
34
11
13
10
37
40
-3
35
8
z r z p z
34
12
10
12
35
38
-3
34
9
z z z z p
34
8
14
12
43
52
-9
30
10
z z r r r
34
9
11
14
36
39
-3
29
11
p p p z p
34
12
5
17
33
51
-18
29
12
p p r p r
34
9
11
14
32
42
-10
29
13
z p z r p
34
12
8
14
34
45
-11
28
14
p p p p p
34
8
12
14
27
48
-21
28
15
p r p z r
34
8
12
14
33
35
-2
28
16
p z p z r
34
7
13
14
30
38
-8
27
17
p p z p z
34
10
2
22
32
63
-31
22
18
p p z p r
34
7
6
21
20
52
-32
20
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
Levadiakos: -4. punkty (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
MGS Panserraikos Serres
1 1
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
0
PAO
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 2
GS Doxa Dramas
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
2
Doxa
AS Olympiakos Volou 1937
4 3
AE Iraklis 1908
Olympiakos V
4
3
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
3 1
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
3
1
Xanthi
Ionikos Nikaias
0 2
Aris Saloniki
Ionikos
0
2
Aris
Kolejka 2
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Panserraikos
AEK Ateny
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ionikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4 0
APO Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4
0
Levadiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Olympiakos V
Panathinaikos Ateny
3 2
AEL
PAO
3
2
AEL
Kolejka 3
Ionikos Nikaias
1 5
Panionios GSS
Ionikos
1
5
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Apollon Smyrnis
Ethnikos
2
0
Apollon
MGS Panserraikos Serres
2 2
GS Doxa Dramas
Panserraikos
2
2
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
2
1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
OFI 1925
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
OFI
AEL FC Arena
AEL
1 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
0
AEK
AS Olympiakos Volou 1937
3 0
Olympiakos Pireus
Olympiakos V
3
0
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 4
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
4
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
PAO
Kolejka 4
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Xanthi
AEK Ateny
4 0
AE Iraklis 1908
AEK
4
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Olympiakos V
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Ionikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
2
1
Levadiakos
Panathinaikos Ateny
3 1
Aris Saloniki
PAO
3
1
Aris
Kolejka 5
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
AEK
Panathinaikos Ateny
2 2
Olympiakos Pireus
PAO
2
2
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Apollon
AS Olympiakos Volou 1937
0 2
GS Doxa Dramas
Olympiakos V
0
2
Doxa
AEL FC Arena
AEL
3 0
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
3
0
Apollon Pontou
Ionikos Nikaias
1 2
OFI 1925
Ionikos
1
2
OFI
Ethnikos Pireus 1923
0 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
0
1
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
0
Panserraikos
Kolejka 6
Ethnikos Pireus 1923
0 3
APO Levadiakos
Ethnikos
0
3
Levadiakos
MGS Panserraikos Serres
5 2
Ionikos Nikaias
Panserraikos
5
2
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AEL
Toumba
PAOK
3
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Olympiakos V
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
Iraklis
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
AEK
0
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Aris
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
4 1
AO Xanthi
Stadion Doxas Dramas
Doxa
4
1
Xanthi
Kolejka 7
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 1
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
1
Ionikos
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
MGS Panserraikos Serres
Olympiakos V
1
0
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
2 0
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
2
0
Ethnikos
AEK Ateny
7 1
Panionios GSS
AEK
7
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
1 0
GS Doxa Dramas
PAO
1
0
Doxa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAOK
Kolejka 8
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris
MGS Panserraikos Serres
3 0
AO Xanthi
Panserraikos
3
0
Xanthi
Ethnikos Pireus 1923
0 1
AE Iraklis 1908
Ethnikos
0
1
Iraklis
Ionikos Nikaias
2 0
AS Olympiakos Volou 1937
Ionikos
2
0
Olympiakos V
AEL FC Arena
AEL
2 1
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
2
1
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 2
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
2
Panionios
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
AEK Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
AEK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAO
Kolejka 9
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Olympiakos V
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ionikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
3 1
MGS Panserraikos Serres
PAO
3
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
PAOK
AEK Ateny
2 0
OFI 1925
AEK
2
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Apollon Pontou
Kolejka 10
MGS Panserraikos Serres
0 1
AEK Ateny
Panserraikos
0
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Apollon Pontou
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos
0
1
Olympiakos
Ionikos Nikaias
1 1
Panathinaikos Ateny
Ionikos
1
1
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 1
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
Aris
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
AO Xanthi
Olympiakos V
1
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
APO Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Levadiakos
Kolejka 11
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panserraikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Ethnikos
AEK Ateny
2 0
Ionikos Nikaias
AEK
2
0
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
OFI
Panathinaikos Ateny
5 1
AS Olympiakos Volou 1937
PAO
5
1
Olympiakos V
Kolejka 12
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
APO Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Levadiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
PAOK
MGS Panserraikos Serres
3 1
Apollon Pontou
Panserraikos
3
1
Apollon Pontou
Ionikos Nikaias
2 2
Apollon Smyrnis
Ionikos
2
2
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
2 1
GS Doxa Dramas
Ethnikos
2
1
Doxa
AEL FC Arena
AEL
3 1
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
3
1
Panionios
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
AEK Ateny
Olympiakos V
1
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Olympiakos
Kolejka 13
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Iraklis
AEK Ateny
8 0
AO Xanthi
AEK
8
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Aris
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
3
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
3
1
Panserraikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ethnikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Ionikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Olympiakos V
Kolejka 14
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Apollon Smyrnis
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Doxa
AS Olympiakos Volou 1937
0 3
Apollon Pontou
Olympiakos V
0
3
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
PAO
0
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1 0
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
0
OFI
Ionikos Nikaias
0 2
PAOK Saloniki
Ionikos
0
2
PAOK
MGS Panserraikos Serres
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
2
0
Ethnikos
Kolejka 15
MGS Panserraikos Serres
3 0
AEL
Panserraikos
3
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Toumba
PAOK
3
0
Olympiakos V
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 3
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
3
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
AO Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Xanthi
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
AEK
Ethnikos Pireus 1923
0 2
Ionikos Nikaias
Ethnikos
0
2
Ionikos
Kolejka 16
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panserraikos
AS Olympiakos Volou 1937
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Olympiakos V
2
1
Ethnikos
Ionikos Nikaias
0 0
AEL
Ionikos
0
0
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
OFI
Panathinaikos Ateny
2 1
Apollon Pontou
PAO
2
1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Doxa
AEK Ateny
2 0
Apollon Smyrnis
AEK
2
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 3
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
3
Levadiakos
Kolejka 17
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Apollon
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
1
PAO
MGS Panserraikos Serres
0 0
Aris Saloniki
Panserraikos
0
0
Aris
AEL FC Arena
AEL
2 0
AS Olympiakos Volou 1937
AEL FC Arena
AEL
2
0
Olympiakos V
Ionikos Nikaias
0 0
AE Iraklis 1908
Ionikos
0
0
Iraklis
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AO Xanthi
Ethnikos
1
0
Xanthi
Kolejka 18
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
APO Levadiakos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Olympiakos V
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Ionikos
Panathinaikos Ateny
4 1
Ethnikos Pireus 1923
PAO
4
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panserraikos
AEK Ateny
2 1
PAOK Saloniki
AEK
2
1
PAOK
Kolejka 19
Ethnikos Pireus 1923
0 3
AEK Ateny
Ethnikos
0
3
AEK
MGS Panserraikos Serres
2 2
Panionios GSS
Panserraikos
2
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Doxa
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Xanthi
AS Olympiakos Volou 1937
2 0
Aris Saloniki
Olympiakos V
2
0
Aris
AEL FC Arena
AEL
1 4
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
4
PAO
Ionikos Nikaias
0 3
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
3
Olympiakos
Kolejka 20
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 3
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
3
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Levadiakos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Ionikos
AEK Ateny
3 1
AEL
AEK
3
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Olympiakos V
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Xanthi
Panathinaikos Ateny
1 1
AE Iraklis 1908
PAO
1
1
Iraklis
Kolejka 21
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 4
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
4
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 1
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
1
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
AEK
AS Olympiakos Volou 1937
0 2
Panionios GSS
Olympiakos V
0
2
Panionios
AEL FC Arena
AEL
2 3
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
2
3
Apollon
Ionikos Nikaias
1 0
GS Doxa Dramas
Ionikos
1
0
Doxa
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Apollon Pontou
Ethnikos
2
0
Apollon Pontou
MGS Panserraikos Serres
0 0
OFI 1925
Panserraikos
0
0
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
PAOK
Kolejka 22
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 4
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
4
PAO
AEK Ateny
1 1
Aris Saloniki
AEK
1
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 5
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
5
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Olympiakos V
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
0
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
0 0
APO Levadiakos
Panserraikos
0
0
Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
AEL
Kolejka 23
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Ethnikos
Ionikos Nikaias
2 0
MGS Panserraikos Serres
Ionikos
2
0
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
0 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
AEK