Alpha Ethniki

1991-1992

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z p r
34
23
8
3
72
25
47
54
2
z z z z p
34
20
11
3
74
30
44
51
3
z r z r z
34
21
6
7
66
21
45
48
4
r z r z r
34
13
13
8
44
44
0
39
5
z p z r z
34
14
7
13
35
34
1
35
6
z r p p z
34
11
12
11
34
30
4
34
7
z r p r z
34
12
7
15
26
40
-14
31
8
r p p z r
34
11
9
14
40
46
-6
31
9
p r p z z
34
10
11
13
41
41
0
31
10
p p p z p
34
12
7
15
38
47
-9
31
11
p z p r z
34
11
8
15
41
56
-15
30
12
p p p r p
34
10
10
14
36
41
-5
30
13
z p z z r
34
9
11
14
39
38
1
29
14
z p z p p
34
13
3
18
36
48
-12
29
15
z p z r p
34
12
5
17
42
56
-14
29
16
p r z r p
34
9
11
14
32
51
-19
29
17
p r p r z
34
9
8
17
29
59
-30
26
18
p r r p p
34
7
11
16
30
48
-18
25
- 1. runda Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda w Pucharze Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
MGS Panserraikos Serres
3 1
Athinaikos AS
Panserraikos
3
1
Athinaikos
Panathinaikos Ateny
7 0
PAS Korinthos
PAO
7
0
Korinthos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
SFK Pierikos
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Pierikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 3
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
3
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
2
AEK
AEL FC Arena
AEL
1 1
GS Doxa Dramas
AEL FC Arena
AEL
1
1
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Ethnikos
Kolejka 2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Olympiakos
AEK Ateny
0 0
Panathinaikos Ateny
AEK
0
0
PAO
MGS Panserraikos Serres
1 1
SFK Pierikos
Panserraikos
1
1
Pierikos
Athinaikos AS
1 1
Apollon Smyrnis
Athinaikos
1
1
Apollon
PAS Korinthos
2 1
OFI 1925
Korinthos
2
1
OFI
Ethnikos Pireus 1923
1 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
1
1
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
AEL
Kolejka 3
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Xanthi
Panathinaikos Ateny
3 0
Aris Saloniki
PAO
3
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Athinaikos AS
Toumba
PAOK
2
1
Athinaikos
AEL FC Arena
AEL
3 1
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
3
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Ethnikos
AEK Ateny
2 1
PAS Korinthos
AEK
2
1
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Doxa
SFK Pierikos
3 1
Apollon Smyrnis
Pierikos
3
1
Apollon
Kolejka 4
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 0
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
0
OFI
MGS Panserraikos Serres
0 0
AE Iraklis 1908
Panserraikos
0
0
Iraklis
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
0
PAO
Athinaikos AS
0 3
Olympiakos Pireus
Athinaikos
0
3
Olympiakos
SFK Pierikos
1 2
PAOK Saloniki
Pierikos
1
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
AEL
PAS Korinthos
1 2
Panionios GSS
Korinthos
1
2
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panachaiki
Kolejka 5
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Xanthi
AEK Ateny
3 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
3
0
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Korinthos
Panathinaikos Ateny
3 1
Athinaikos AS
PAO
3
1
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
5 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
5
0
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Pierikos
AEL FC Arena
AEL
0 0
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Doxa
Kolejka 6
Athinaikos AS
2 3
AEK Ateny
Athinaikos
2
3
AEK
MGS Panserraikos Serres
1 0
OFI 1925
Panserraikos
1
0
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
0 3
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
3
Iraklis
SFK Pierikos
1 3
Panathinaikos Ateny
Pierikos
1
3
PAO
AEL FC Arena
AEL
0 0
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
0
0
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Aris Saloniki
Ethnikos
2
1
Aris
PAS Korinthos
4 2
GS Doxa Dramas
Korinthos
4
2
Doxa
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Panionios
Kolejka 7
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Athinaikos AS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Athinaikos
AEK Ateny
2 0
SFK Pierikos
AEK
2
0
Pierikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
AO Xanthi
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
3
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
1 3
AEL
PAO
1
3
AEL
Ethnikos Pireus 1923
1 3
PAS Korinthos
Ethnikos
1
3
Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Panserraikos
Kolejka 8
AEL FC Arena
AEL
0 2
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
2
AEK
SFK Pierikos
0 2
Aris Saloniki
Pierikos
0
2
Aris
Athinaikos AS
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Athinaikos
2
1
Ethnikos
PAS Korinthos
3 1
AO Xanthi
Korinthos
3
1
Xanthi
MGS Panserraikos Serres
1 1
GS Doxa Dramas
Panserraikos
1
1
Doxa
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 2
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
2
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
1
0
OFI
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
AEL
Athinaikos AS
2 0
PAS Korinthos
Athinaikos
2
0
Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
2 2
SFK Pierikos
Ethnikos
2
2
Pierikos
AEK Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
AEK
2
0
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
MGS Panserraikos Serres
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panserraikos
Kolejka 10
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
GS Doxa Dramas
Toumba
PAOK
3
2
Doxa
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Panionios
PAS Korinthos
1 0
MGS Panserraikos Serres
Korinthos
1
0
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
1 1
OFI 1925
PAO
1
1
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 3
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
3
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Aris
SFK Pierikos
2 1
Athinaikos AS
Pierikos
2
1
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
2 0
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
2
0
Ethnikos
Kolejka 11
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AO Xanthi
Toumba
PAOK
2
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Doxa
PAS Korinthos
2 2
SFK Pierikos
Korinthos
2
2
Pierikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
5 0
Panionios GSS
PAO
5
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
AEK
AEL FC Arena
AEL
1 1
Athinaikos AS
AEL FC Arena
AEL
1
1
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Aris
Kolejka 12
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Panachaiki 1891
Ethnikos
1
1
Panachaiki
SFK Pierikos
1 2
AEL
Pierikos
1
2
AEL
Athinaikos AS
1 0
AE Iraklis 1908
Athinaikos
1
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
5 2
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
5
2
Olympiakos
MGS Panserraikos Serres
0 0
PAOK Saloniki
Panserraikos
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
AEK
Kolejka 13
AEK Ateny
1 1
GS Doxa Dramas
AEK
1
1
Doxa
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
2
1
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Aris
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Xanthi
PAO
3
0
Xanthi
PAS Korinthos
0 0
AEL
Korinthos
0
0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
SFK Pierikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Pierikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
7 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
7
0
Panserraikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
Athinaikos AS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Athinaikos
Kolejka 14
MGS Panserraikos Serres
0 0
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
0
0
PAO
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panionios GSS
Ethnikos
0
0
Panionios
Athinaikos AS
0 0
OFI 1925
Athinaikos
0
0
OFI
SFK Pierikos
1 1
Panachaiki 1891
Pierikos
1
1
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
1 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
1
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
PAS Korinthos
Toumba
PAOK
2
1
Korinthos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
2
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEK
Kolejka 15
AEK Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
1
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Xanthi
Panathinaikos Ateny
1 2
Apollon Smyrnis
PAO
1
2
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
SFK Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Pierikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Athinaikos AS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 2
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
2
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
PAOK
PAS Korinthos
3 1
AE Iraklis 1908
Korinthos
3
1
Iraklis
Kolejka 16
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
1 0
Aris Saloniki
Panserraikos
1
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
PAS Korinthos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Korinthos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
0
PAO
Athinaikos AS
2 1
GS Doxa Dramas
Athinaikos
2
1
Doxa
AEL FC Arena
AEL
1 0
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
0
OFI
SFK Pierikos
2 0
Panionios GSS
Pierikos
2
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Panachaiki
Kolejka 17
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
SFK Pierikos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Pierikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
Ethnikos Pireus 1923
2 2
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
2
2
Panserraikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Athinaikos AS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Athinaikos
PAS Korinthos
1 0
Panachaiki 1891
Korinthos
1
0
Panachaiki
AEK Ateny
3 1
PAOK Saloniki
AEK
3
1
PAOK
Panathinaikos Ateny
3 0
Olympiakos Pireus
PAO
3
0
Olympiakos
Kolejka 18
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAOK
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos
2
1
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panachaiki
SFK Pierikos
1 0
AO Xanthi
Pierikos
1
0
Xanthi
PAS Korinthos
0 2
Panathinaikos Ateny
Korinthos
0
2
PAO
Athinaikos AS
2 0
MGS Panserraikos Serres
Athinaikos
2
0
Panserraikos
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
AEK
1
1
Olympiakos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 1
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
1
AEL
Kolejka 19
Panathinaikos Ateny
2 0
AEK Ateny
PAO
2
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
0
1
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Doxa
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Aris
SFK Pierikos
3 1
MGS Panserraikos Serres
Pierikos
3
1
Panserraikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Athinaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
PAS Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Korinthos
AEL FC Arena
AEL
2 0
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
2
0
Xanthi
Kolejka 20
Athinaikos AS
1 1
PAOK Saloniki
Athinaikos
1
1
PAOK
MGS Panserraikos Serres
2 1
AEL
Panserraikos
2
1
AEL
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
1
Olympiakos
PAS Korinthos
1 2
AEK Ateny
Korinthos
1
2
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
OFI
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
SFK Pierikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Pierikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAO
Kolejka 21
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
SFK Pierikos
Toumba
PAOK
2
1
Pierikos
AEL FC Arena
AEL
0 0
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
0
0
Apollon
AEK Ateny
3 1
Aris Saloniki
AEK
3
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
PAS Korinthos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Korinthos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Doxa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
0
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
2 1
Ethnikos Pireus 1923
PAO
2
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AO Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Xanthi
Kolejka 22
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AEK Ateny
Ethnikos
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AEL
Toumba
PAOK
2
1
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Panionios GSS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Panionios
PAS Korinthos
0 1
Aris Saloniki
Korinthos
0
1
Aris
Athinaikos AS
3 1
Panathinaikos Ateny
Athinaikos
3
1
PAO
MGS Panserraikos Serres
1 0
Panachaiki 1891
Panserraikos
1
0
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
OFI
SFK Pierikos
2 5
Olympiakos Pireus
Pierikos
2
5
Olympiakos
Kolejka 23
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Xanthi
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
PAS Korinthos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Korinthos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Ethnikos
AEK Ateny
0 0
Athinaikos AS
AEK