Alpha Ethniki

1993-1994

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z r z z
34
25
4
5
63
28
35
79
2
z p z z r
34
22
6
6
82
32
50
72
3
z z z r r
34
18
14
2
63
27
36
68
4
p r z r z
34
18
9
7
55
34
21
63
5
r z p z p
34
14
9
11
45
38
7
51
6
r r p z r
34
13
10
11
59
45
14
49
7
r p r r z
34
13
8
13
55
42
13
47
8
p z r p p
34
12
9
13
62
63
-1
45
9
p z p p p
34
12
7
15
49
58
-9
43
10
z p r p z
34
11
9
14
45
53
-8
42
11
z p z z p
34
11
9
14
38
45
-7
42
12
p p z z z
34
11
7
16
34
50
-16
40
13
z r z p r
34
9
13
12
30
41
-11
40
14
p r p r r
34
11
6
17
41
56
-15
39
15
r r z p z
34
11
5
18
37
64
-27
38
16
p r p p p
34
9
10
15
36
56
-20
37
17
p z p z r
34
8
8
18
42
66
-24
32
18
z p p p p
34
5
3
26
38
76
-38
18
- runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- runda kwalifikacyjna Pucharu UEFA
- 1. runda w Pucharze Zdobywców Pucharów
- 1. runda Pucharu UEFA
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Athinaikos AS
4 0
PAOK Saloniki
Athinaikos
4
0
PAOK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
AO Xanthi
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Iraklis
FAS Naousa
2 3
AEL
Naousa
2
3
AEL
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
AS Edessaikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
Edessaikos
Kolejka 2
AEL FC Arena
AEL
0 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
0
1
Iraklis
AEK Ateny
4 0
Apollon Smyrnis
AEK
4
0
Apollon
Panathinaikos Ateny
2 1
FAS Naousa
PAO
2
1
Naousa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Olympiakos
AS Edessaikos
2 2
OFI 1925
Edessaikos
2
2
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
4
1
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 3
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
3
Apollon Pontou
Athinaikos AS
1 0
GS Doxa Dramas
Athinaikos
1
0
Doxa
Kolejka 3
FAS Naousa
1 4
Aris Saloniki
Naousa
1
4
Aris
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
AS Edessaikos
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Athinaikos AS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
PAO
AEL FC Arena
AEL
0 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
0
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Apollon Pontou
Kolejka 4
Panathinaikos Ateny
1 2
AEK Ateny
PAO
1
2
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
5 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
5
1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Iraklis
AS Edessaikos
1 1
Apollon Smyrnis
Edessaikos
1
1
Apollon
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
FAS Naousa
Toumba
PAOK
1
0
Naousa
Athinaikos AS
0 1
Olympiakos Pireus
Athinaikos
0
1
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
GS Doxa Dramas
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
Doxa
Kolejka 5
AEK Ateny
3 0
Aris Saloniki
AEK
3
0
Aris
AEL FC Arena
AEL
2 0
AS Edessaikos
AEL FC Arena
AEL
2
0
Edessaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Xanthi
FAS Naousa
2 0
Athinaikos AS
Naousa
2
0
Athinaikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
Panachaiki
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
OFI 1925
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
OFI
Panathinaikos Ateny
3 1
Panionios GSS
PAO
3
1
Panionios
Kolejka 6
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Apollon Smyrnis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Apollon
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
5 4
FAS Naousa
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
5
4
Naousa
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
GS Doxa Dramas
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Doxa
Athinaikos AS
1 0
AE Iraklis 1908
Athinaikos
1
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
0
0
AEK
AS Edessaikos
2 0
Panathinaikos Ateny
Edessaikos
2
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Panionios
Kolejka 7
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Panathinaikos Ateny
5 0
AO Xanthi
PAO
5
0
Xanthi
AEK Ateny
3 2
Athinaikos AS
AEK
3
2
Athinaikos
AEL FC Arena
AEL
3 1
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
3
1
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
OFI
FAS Naousa
0 5
Olympiakos Pireus
Naousa
0
5
Olympiakos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
2 1
APO Levadiakos
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
1
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
AS Edessaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Edessaikos
Kolejka 8
Toumba
PAOK Saloniki
6 1
AS Edessaikos
Toumba
PAOK
6
1
Edessaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 2
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
2
Aris
Athinaikos AS
0 1
Panionios GSS
Athinaikos
0
1
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Apollon
FAS Naousa
2 3
GS Doxa Dramas
Naousa
2
3
Doxa
Kolejka 9
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AO Xanthi
Toumba
PAOK
2
1
Xanthi
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 2
FAS Naousa
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
2
Naousa
AEL FC Arena
AEL
1 1
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1
1
Levadiakos
AEK Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
AEK
1
2
Olympiakos
AS Edessaikos
5 1
Athinaikos AS
Edessaikos
5
1
Athinaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
Apollon Pontou
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Panachaiki
Panathinaikos Ateny
4 1
OFI 1925
PAO
4
1
OFI
Kolejka 10
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 0
GS Doxa Dramas
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
0
Doxa
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Athinaikos AS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Athinaikos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AS Edessaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Panionios
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
PAO
FAS Naousa
1 3
AEK Ateny
Naousa
1
3
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
AEL
Kolejka 11
AEK Ateny
2 1
AE Iraklis 1908
AEK
2
1
Iraklis
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
AEL
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
AEL
Athinaikos AS
3 1
Apollon Pontou
Athinaikos
3
1
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
OFI 1925
Toumba
PAOK
2
1
OFI
AS Edessaikos
0 2
Olympiakos Pireus
Edessaikos
0
2
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
APO Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
FAS Naousa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Naousa
Panathinaikos Ateny
3 0
Apollon Smyrnis
PAO
3
0
Apollon
Kolejka 12
AEK Ateny
3 1
GS Doxa Dramas
AEK
3
1
Doxa
AEL FC Arena
AEL
4 4
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
4
4
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
Athinaikos AS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
PAOK
FAS Naousa
0 1
AS Edessaikos
Naousa
0
1
Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Panionios
Kolejka 13
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
AEK
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 3
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
3
OFI
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Olympiakos
Athinaikos AS
0 0
APO Levadiakos
Athinaikos
0
0
Levadiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 4
FAS Naousa
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
4
Naousa
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
0
Apollon
AS Edessaikos
1 0
AE Iraklis 1908
Edessaikos
1
0
Iraklis
Kolejka 14
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 3
GS Doxa Dramas
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
3
Doxa
Panathinaikos Ateny
1 1
Aris Saloniki
PAO
1
1
Aris
AEK Ateny
4 1
AS Edessaikos
AEK
4
1
Edessaikos
AEL FC Arena
AEL
1 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 3
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
3
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Athinaikos
FAS Naousa
0 1
Apollon Pontou
Naousa
0
1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
5 0
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
5
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Olympiakos
Kolejka 15
Athinaikos AS
1 1
AEL
Athinaikos
1
1
AEL
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Aris Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Aris
AS Edessaikos
3 1
Panionios GSS
Edessaikos
3
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
3
1
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
FAS Naousa
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Naousa
Kolejka 16
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panachaiki
AEK Ateny
3 0
Apollon Pontou
AEK
3
0
Apollon Pontou
Panathinaikos Ateny
5 1
Athinaikos AS
PAO
5
1
Athinaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAOK
AS Edessaikos
1 2
GS Doxa Dramas
Edessaikos
1
2
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 1
FAS Naousa
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
1
Naousa
Kolejka 17
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 4
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
4
PAO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Panionios
Athinaikos AS
0 0
Aris Saloniki
Athinaikos
0
0
Aris
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 2
AS Edessaikos
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
2
Edessaikos
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
AEL
FAS Naousa
1 0
Apollon Smyrnis
Naousa
1
0
Apollon
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 3
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
3
Iraklis
Kolejka 18
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Apollon
AEL FC Arena
AEL
1 1
FAS Naousa
AEL FC Arena
AEL
1
1
Naousa
AEK Ateny
2 1
APO Levadiakos
AEK
2
1
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panachaiki
AS Edessaikos
3 1
Apollon Pontou
Edessaikos
3
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Athinaikos AS
Toumba
PAOK
3
0
Athinaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
GS Doxa Dramas
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Doxa
Panathinaikos Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
PAO
1
2
Olympiakos
Kolejka 19
FAS Naousa
0 3
Panathinaikos Ateny
Naousa
0
3
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
AEL
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
AS Edessaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Edessaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
AO Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Xanthi
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
1 0
Athinaikos AS
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Athinaikos
Kolejka 20
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4 0
GS Doxa Dramas
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
4
0
Doxa
Athinaikos AS
0 0
Panachaiki 1891
Athinaikos
0
0
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
AS Edessaikos
1 2
APO Levadiakos
Edessaikos
1
2
Levadiakos
AEK Ateny
1 0
AEL
AEK
1
0
AEL
Panathinaikos Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
PAO
2
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 2
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
2
Apollon
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
FAS Naousa
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Naousa
Kolejka 21
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
3 2
Panachaiki 1891
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
2
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Apollon Pontou
AEK Ateny
2 0
Panathinaikos Ateny
AEK
2
0
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 3
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
3
Aris
AEL FC Arena
AEL
5 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
5
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AS Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Edessaikos
FAS Naousa
0 1
PAOK Saloniki
Naousa
0
1
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Athinaikos
Kolejka 22
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
APO Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Levadiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
GS Doxa Dramas
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Doxa
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
4
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
AEK
AS Edessaikos
1 0
AEL
Edessaikos
1
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
2
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 1
Apollon Smyrnis
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
1
Apollon
Athinaikos AS
1 3
FAS Naousa
Athinaikos
1
3
Naousa
Kolejka 23
Stadion Doxas Dramas
GS Doxa Dramas
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
OFI 1925
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
OFI
FAS Naousa
0 1
Panachaiki 1891
Naousa
0
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio