Alpha Ethniki

1995-1996

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z z z z
34
26
5
3
72
22
50
83
2
z z p z z
34
25
6
3
87
22
65
81
3
z z r z z
34
19
8
7
66
34
32
65
4
p z z p z
34
17
7
10
51
39
12
58
5
p z z z z
34
17
6
11
57
52
5
57
6
r p z p r
34
12
11
11
53
47
6
47
7
r p r z p
34
12
10
12
45
47
-2
46
8
z z z r z
34
12
10
12
44
50
-6
46
9
z r r p r
34
12
8
14
50
59
-9
44
10
z r p p p
34
12
8
14
33
47
-14
44
11
r r p z r
34
11
7
16
49
48
1
40
12
p r p r p
34
10
10
14
46
51
-5
40
13
p z r z p
34
9
12
13
41
46
-5
39
14
z r p z r
34
10
11
13
42
46
-4
38
15
p p p z z
34
10
6
18
27
47
-20
36
16
p p p p p
34
9
7
18
32
64
-32
34
17
r p z p p
34
8
5
21
35
59
-24
29
18
p p p p p
34
5
3
26
40
90
-50
18
- runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda w Pucharze Zdobywców Pucharów
- 1. runda kwalifikacyjna Pucharu UEFA
- runda kwalifikacyjna Pucharu UEFA
- spadek do Beta Ethniki
PAOK Saloniki: -3 punkty (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
AEK Ateny
3 0
Paniliakos AO
AEK
3
0
Panilaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Aris
Ionikos Nikaias
2 1
Panionios GSS
Ionikos
2
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
0 1
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Panachaiki 1891
Ethnikos
1
2
Panachaiki
AS Edessaikos
0 0
Apollon Smyrnis
Edessaikos
0
0
Apollon
Athinaikos AS
0 1
Olympiakos Pireus
Athinaikos
0
1
Olympiakos
PS Kalamata
2 3
OFI 1925
Kalamata
2
3
OFI
Kolejka 2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Olympiakos
Panathinaikos Ateny
2 0
AO Xanthi
PAO
2
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
4 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
0
AEL
Ethnikos Pireus 1923
2 3
PS Kalamata
Ethnikos
2
3
Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
AS Edessaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Edessaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Iraklis
Paniliakos AO
0 0
Ionikos Nikaias
Panilaikos
0
0
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Athinaikos AS
Toumba
PAOK
1
0
Athinaikos
Kolejka 3
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Apollon Smyrnis
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Apollon
AEL FC Arena
AEL
2 6
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
2
6
OFI
AEK Ateny
5 1
Panachaiki 1891
AEK
5
1
Panachaiki
Athinaikos AS
1 2
Panathinaikos Ateny
Athinaikos
1
2
PAO
PS Kalamata
1 1
AS Edessaikos
Kalamata
1
1
Edessaikos
Ionikos Nikaias
3 1
Aris Saloniki
Ionikos
3
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panilaikos
Kolejka 4
Ethnikos Pireus 1923
0 3
AEK Ateny
Ethnikos
0
3
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
Paniliakos AO
1 1
PAOK Saloniki
Panilaikos
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PS Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Kalamata
Panathinaikos Ateny
5 3
Panionios GSS
PAO
5
3
Panionios
AS Edessaikos
3 1
AEL
Edessaikos
3
1
AEL
Kolejka 5
PS Kalamata
5 0
AEL
Kalamata
5
0
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AS Edessaikos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Edessaikos
Ionikos Nikaias
4 1
Ethnikos Pireus 1923
Ionikos
4
1
Ethnikos
AEK Ateny
3 1
AE Iraklis 1908
AEK
3
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
0
Aris
Paniliakos AO
0 1
Panathinaikos Ateny
Panilaikos
0
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
1
Panachaiki
Athinaikos AS
3 2
OFI 1925
Athinaikos
3
2
OFI
Kolejka 6
AEL FC Arena
AEL
1 2
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
1
2
Xanthi
AEK Ateny
5 1
PS Kalamata
AEK
5
1
Kalamata
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
0 3
Olympiakos Pireus
Ethnikos
0
3
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panilaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Panionios
AS Edessaikos
5 2
Athinaikos AS
Edessaikos
5
2
Athinaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Ionikos
Kolejka 7
Athinaikos AS
1 0
AEL
Athinaikos
1
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
AS Edessaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Edessaikos
PS Kalamata
1 1
AO Xanthi
Kalamata
1
1
Xanthi
Paniliakos AO
4 2
OFI 1925
Panilaikos
4
2
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Toumba
PAOK
2
0
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
1 0
Panachaiki 1891
PAO
1
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Iraklis
Ionikos Nikaias
1 4
AEK Ateny
Ionikos
1
4
AEK
Kolejka 8
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
0
PAO
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
AEK
1
1
Olympiakos
Ionikos Nikaias
2 2
PS Kalamata
Ionikos
2
2
Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Aris
AS Edessaikos
1 3
Paniliakos AO
Edessaikos
1
3
Panilaikos
AEL FC Arena
AEL
0 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
0
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
Athinaikos AS
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Apollon
Kolejka 9
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Xanthi
Paniliakos AO
4 2
AEL
Panilaikos
4
2
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AS Edessaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Edessaikos
PS Kalamata
1 0
Athinaikos AS
Kalamata
1
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
1 3
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
3
AEK
Panathinaikos Ateny
4 0
AE Iraklis 1908
PAO
4
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Ethnikos
Kolejka 10
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Apollon
AEL FC Arena
AEL
1 0
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
0
Aris
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 3
Paniliakos AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
3
Panilaikos
Athinaikos AS
2 1
Panionios GSS
Athinaikos
2
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Kalamata
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
AEK
1
0
PAO
AS Edessaikos
2 0
Panachaiki 1891
Edessaikos
2
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Ethnikos
Ionikos Nikaias
0 0
PAOK Saloniki
Ionikos
0
0
PAOK
Kolejka 11
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AS Edessaikos
Ethnikos
1
1
Edessaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AEL
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
AEL
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Xanthi
Panathinaikos Ateny
3 0
Ionikos Nikaias
PAO
3
0
Ionikos
Paniliakos AO
4 1
Athinaikos AS
Panilaikos
4
1
Athinaikos
PS Kalamata
1 0
Panionios GSS
Kalamata
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
0
Olympiakos
Kolejka 12
AS Edessaikos
2 0
AE Iraklis 1908
Edessaikos
2
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
0 1
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
0
1
Ethnikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Panachaiki
Ionikos Nikaias
1 2
Apollon Smyrnis
Ionikos
1
2
Apollon
Athinaikos AS
0 0
Aris Saloniki
Athinaikos
0
0
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Paniliakos AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panilaikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
PS Kalamata
Toumba
PAOK
1
1
Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAO
AEK Ateny
4 0
OFI 1925
AEK
4
0
OFI
Kolejka 13
Ethnikos Pireus 1923
1 2
AO Xanthi
Ethnikos
1
2
Xanthi
PS Kalamata
1 1
Paniliakos AO
Kalamata
1
1
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
AEL
AS Edessaikos
2 5
AEK Ateny
Edessaikos
2
5
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 2
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
2
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 4
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
4
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Athinaikos AS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Athinaikos
Panathinaikos Ateny
2 0
PAOK Saloniki
PAO
2
0
PAOK
Kolejka 14
AEL FC Arena
AEL
1 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
0
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Iraklis
Ionikos Nikaias
3 0
AS Edessaikos
Ionikos
3
0
Edessaikos
Athinaikos AS
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Athinaikos
2
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panachaiki
Paniliakos AO
2 1
Aris Saloniki
Panilaikos
2
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
2
1
Apollon
Panathinaikos Ateny
4 0
PS Kalamata
PAO
4
0
Kalamata
Kolejka 15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
3
PAO
AEK Ateny
2 1
AO Xanthi
AEK
2
1
Xanthi
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Panionios GSS
Ethnikos
2
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 0
Ionikos Nikaias
AEL FC Arena
AEL
1
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Athinaikos AS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Athinaikos
AS Edessaikos
2 5
Olympiakos Pireus
Edessaikos
2
5
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Paniliakos AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Panilaikos
PS Kalamata
1 1
Aris Saloniki
Kalamata
1
1
Aris
Kolejka 16
Athinaikos AS
0 1
AEK Ateny
Athinaikos
0
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
AS Edessaikos
Toumba
PAOK
0
1
Edessaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panachaiki
Panathinaikos Ateny
4 0
OFI 1925
PAO
4
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
AEL
Paniliakos AO
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Panilaikos
2
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Kalamata
Kolejka 17
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Aris Saloniki
Ethnikos
3
1
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Apollon
PS Kalamata
1 0
Panachaiki 1891
Kalamata
1
0
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
2 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
2
1
PAOK
Ionikos Nikaias
0 1
Athinaikos AS
Ionikos
0
1
Athinaikos
AS Edessaikos
1 3
Panathinaikos Ateny
Edessaikos
1
3
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Paniliakos AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panilaikos
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
AEK
2
0
Panionios
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
Olympiakos
Kolejka 18
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
AS Edessaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Edessaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
PS Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Kalamata
Paniliakos AO
0 2
AEK Ateny
Panilaikos
0
2
AEK
Panathinaikos Ateny
6 1
AEL
PAO
6
1
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
3 3
AO Xanthi
Toumba
PAOK
3
3
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Athinaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Iraklis
Kolejka 19
Athinaikos AS
2 1
PAOK Saloniki
Athinaikos
2
1
PAOK
Ionikos Nikaias
2 1
Paniliakos AO
Ionikos
2
1
Panilaikos
PS Kalamata
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Kalamata
3
1
Ethnikos
AS Edessaikos
3 2
OFI 1925
Edessaikos
3
2
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Panachaiki
AEL FC Arena
AEL
1 1
Apollon Smyrnis
AEL FC Arena
AEL
1
1
Apollon
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Panionios
AEK Ateny
4 0
Aris Saloniki
AEK
4
0
Aris
Kolejka 20
Panathinaikos Ateny
0 0
Athinaikos AS
PAO
0
0
Athinaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Ionikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
AEL
AS Edessaikos
1 0
PS Kalamata
Edessaikos
1
0
Kalamata
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
1
Xanthi
Paniliakos AO
0 0
Olympiakos Pireus
Panilaikos
0
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 4
AE Iraklis 1908
Ethnikos
1
4
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
2
0
Panionios
Kolejka 21
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
OFI
PS Kalamata
1 0
AE Iraklis 1908
Kalamata
1
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
0 2
AS Edessaikos
AEL FC Arena
AEL
0
2
Edessaikos
Athinaikos AS
1 1
Apollon Smyrnis
Athinaikos
1
1
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Aris
AEK Ateny
3 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
3
1
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
PAO
Ionikos Nikaias
1 1
Panachaiki 1891
Ionikos
1
1
Panachaiki
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Paniliakos AO
Toumba
PAOK
1
0
Panilaikos
Kolejka 22
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
Panathinaikos Ateny
4 1
Paniliakos AO
PAO
4
1
Panilaikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Athinaikos AS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Athinaikos
Ethnikos Pireus 1923
2 5
Ionikos Nikaias
Ethnikos
2
5
Ionikos
AS Edessaikos
1 1
AO Xanthi
Edessaikos
1
1
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 3
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
3
AEK
AEL FC Arena
AEL
1 1
PS Kalamata
AEL FC Arena
AEL
1
1
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Olympiakos
Kolejka 23
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ethnikos
Paniliakos AO
2 1
Apollon Smyrnis
Panilaikos
2
1
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
2
1
Panachaiki
Athinaikos AS
2 1
AS Edessaikos
Athinaikos
2
1
Edessaikos
Ionikos Nikaias
1 1
AE Iraklis 1908
Ionikos
1
1
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
OFI
Panathinaikos Ateny
3 1
Aris Saloniki
PAO
3
1
Aris
PS Kalamata