Alpha Ethniki

2000-2001

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z p r z
30
25
3
2
84
22
62
78
2
z r z p z
30
20
6
4
61
20
41
66
3
p z z z z
30
19
4
7
62
34
28
61
4
z r p z p
30
14
9
7
66
48
18
51
5
p p p z z
30
14
4
12
45
40
5
46
6
p r z z p
30
12
8
10
46
46
0
44
7
p p z z r
30
13
5
12
37
41
-4
44
8
z r z p p
30
11
5
14
24
37
-13
38
9
p z p z p
30
9
9
12
39
42
-3
36
10
r r p z z
30
9
7
14
34
52
-18
34
11
z z z p p
30
9
6
15
39
56
-17
33
12
z p z z r
30
8
9
13
39
49
-10
33
13
z p z z r
30
8
9
13
40
53
-13
33
14
r p p z p
30
7
8
15
26
46
-20
29
15
p p p p p
30
4
9
17
39
66
-27
21
16
p r p p p
30
5
5
20
37
66
-29
20
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda kwalifikacyjna Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu UEFA
- baraże o utrzymanie
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
PS Kalamata
0 0
PAOK Saloniki
Kalamata
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
Ethnikos Asteras
Paniliakos AO
1 1
Panionios GSS
Panilaikos
1
1
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 3
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
3
Aris
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Iraklis
Ionikos Nikaias
1 0
Athinaikos AS
Ionikos
1
0
Athinaikos
Kolejka 2
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Paniliakos AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panilaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
PS Kalamata
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Kalamata
Zosimades
PAS Giannina
1 3
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
1
3
PAOK
Ethnikos Asteras GAO
1 0
Ionikos Nikaias
Ethnikos Asteras
1
0
Ionikos
Athinaikos AS
0 4
AEK Ateny
Athinaikos
0
4
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Panachaiki
Kolejka 3
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 2
Aris Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
2
Aris
Paniliakos AO
0 0
OFI 1925
Panilaikos
0
0
OFI
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AO Xanthi
Zosimades
PAS
1
1
Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
Athinaikos AS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 3
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
3
Ionikos
PS Kalamata
0 0
AE Iraklis 1908
Kalamata
0
0
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 2
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
2
Ethnikos Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
1
Panionios
Kolejka 4
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
PAO
Ionikos Nikaias
0 2
AEK Ateny
Ionikos
0
2
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
PAS
Athinaikos AS
3 2
PS Kalamata
Athinaikos
3
2
Kalamata
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Xanthi
Ethnikos Asteras GAO
3 1
Panachaiki 1891
Ethnikos Asteras
3
1
Panachaiki
Paniliakos AO
0 4
Olympiakos Pireus
Panilaikos
0
4
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
0
PAOK
Kolejka 5
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
OFI 1925
Toumba
PAOK
4
1
OFI
PS Kalamata
2 2
Ethnikos Asteras GAO
Kalamata
2
2
Ethnikos Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Iraklis
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
Paniliakos AO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Panilaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
3 1
Athinaikos AS
Zosimades
PAS
3
1
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 3
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
3
Ionikos
Kolejka 6
Ethnikos Asteras GAO
2 1
PAS Giannina
Ethnikos Asteras
2
1
PAS
Athinaikos AS
2 0
Panionios GSS
Athinaikos
2
0
Panionios
Ionikos Nikaias
4 1
PS Kalamata
Ionikos
4
1
Kalamata
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Panachaiki 1891
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
0
Olympiakos
Paniliakos AO
1 1
PAOK Saloniki
Panilaikos
1
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Iraklis
Kolejka 7
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 3
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
3
Ethnikos Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Paniliakos AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panilaikos
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Ionikos Nikaias
Zosimades
PAS
1
1
Ionikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Athinaikos AS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Athinaikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
2
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
OFI
PS Kalamata
3 1
AEK Ateny
Kalamata
3
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panachaiki
Kolejka 8
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
5 3
Athinaikos AS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
5
3
Athinaikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 2
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
2
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
2 4
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
4
Olympiakos
Ethnikos Asteras GAO
1 0
Aris Saloniki
Ethnikos Asteras
1
0
Aris
Ionikos Nikaias
2 0
Panionios GSS
Ionikos
2
0
Panionios
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 2
PS Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
2
Kalamata
Paniliakos AO
1 2
AE Iraklis 1908
Panilaikos
1
2
Iraklis
Kolejka 9
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 2
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
2
Kalamata
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
AEK
Ethnikos Asteras GAO
1 0
OFI 1925
Ethnikos Asteras
1
0
OFI
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
1
1
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
PAOK
Athinaikos AS
1 1
Paniliakos AO
Athinaikos
1
1
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Ionikos
Kolejka 10
Ionikos Nikaias
1 0
OFI 1925
Ionikos
1
0
OFI
PS Kalamata
3 4
PAS Giannina
Kalamata
3
4
PAS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Athinaikos AS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Athinaikos
Paniliakos AO
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Panilaikos
1
0
Ethnikos Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 3
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
3
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 2
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
4
2
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Panionios
Kolejka 11
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 3
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
3
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Xanthi
Ionikos Nikaias
3 1
Paniliakos AO
Ionikos
3
1
Panilaikos
Athinaikos AS
3 4
PAOK Saloniki
Athinaikos
3
4
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PS Kalamata
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Kalamata
Ethnikos Asteras GAO
0 3
Panathinaikos Ateny
Ethnikos Asteras
0
3
PAO
Kolejka 12
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Paniliakos AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Panilaikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos Asteras GAO
Toumba
PAOK
2
1
Ethnikos Asteras
PS Kalamata
1 1
Aris Saloniki
Kalamata
1
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Athinaikos AS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
OFI
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
1
Ionikos
Zosimades
PAS Giannina
2 2
Panionios GSS
Zosimades
PAS
2
2
Panionios
Kolejka 13
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panionios
Athinaikos AS
2 0
AE Iraklis 1908
Athinaikos
2
0
Iraklis
Ionikos Nikaias
2 2
PAOK Saloniki
Ionikos
2
2
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
PAO
Ethnikos Asteras GAO
1 0
AO Xanthi
Ethnikos Asteras
1
0
Xanthi
Paniliakos AO
2 2
Panachaiki 1891
Panilaikos
2
2
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PS Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Kalamata
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAS
Kolejka 14
Athinaikos AS
1 5
Olympiakos Pireus
Athinaikos
1
5
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
1 2
OFI 1925
Zosimades
PAS
1
2
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Ionikos
PS Kalamata
1 1
Paniliakos AO
Kalamata
1
1
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Ethnikos Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
1
AEK
Kolejka 15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Xanthi
Ionikos Nikaias
2 2
AE Iraklis 1908
Ionikos
2
2
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
PAOK
Paniliakos AO
1 0
PAS Giannina
Panilaikos
1
0
PAS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
PS Kalamata
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Kalamata
Ethnikos Asteras GAO
2 2
Athinaikos AS
Ethnikos Asteras
2
2
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Aris
Kolejka 16
Zosimades
PAS Giannina
0 4
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
4
PAO
Ethnikos Asteras GAO
0 1
Olympiakos Pireus
Ethnikos Asteras
0
1
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
7 1
PS Kalamata
Toumba
PAOK
7
1
Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
AEK
Athinaikos AS
2 2
Ionikos Nikaias
Athinaikos
2
2
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Paniliakos AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Panilaikos
Kolejka 17
PS Kalamata
0 1
AO Xanthi
Kalamata
0
1
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Athinaikos AS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Athinaikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 3
PAS Giannina
Toumba
PAOK
2
3
PAS
Ionikos Nikaias
2 1
Ethnikos Asteras GAO
Ionikos
2
1
Ethnikos Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
OFI
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 1
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
1
Panionios
Paniliakos AO
1 2
Aris Saloniki
Panilaikos
1
2
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Iraklis
Kolejka 18
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAO
Ionikos Nikaias
0 1
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Paniliakos AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Panilaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
PAS Giannina
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PS Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Kalamata
Athinaikos AS
3 1
Panachaiki 1891
Athinaikos
3
1
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Ethnikos Asteras GAO
0 3
AEK Ateny
Ethnikos Asteras
0
3
AEK
Kolejka 19
Zosimades
PAS Giannina
3 2
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
3
2
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panilaikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Ionikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
OFI 1925
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Ethnikos Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Panionios
PS Kalamata
2 2
Athinaikos AS
Kalamata
2
2
Athinaikos
Kolejka 20
Paniliakos AO
0 3
Panathinaikos Ateny
Panilaikos
0
3
PAO
Ethnikos Asteras GAO
1 3
PS Kalamata
Ethnikos Asteras
1
3
Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
PAOK
Ionikos Nikaias
3 1
Panachaiki 1891
Ionikos
3
1
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 3
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
3
Panionios
Athinaikos AS
0 1
PAS Giannina
Athinaikos
0
1
PAS
Kolejka 21
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 2
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
2
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
AEK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Ethnikos Asteras GAO
Zosimades
PAS
0
0
Ethnikos Asteras
PS Kalamata
2 1
Ionikos Nikaias
Kalamata
2
1
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Paniliakos AO
Toumba
PAOK
3
2
Panilaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Athinaikos AS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Athinaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAO
Kolejka 22
Athinaikos AS
2 0
Aris Saloniki
Athinaikos
2
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
PS Kalamata
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Kalamata
Ionikos Nikaias
1 1
PAS Giannina
Ionikos
1
1
PAS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
2
PAOK
Ethnikos Asteras GAO
1 0
Panionios GSS
Ethnikos Asteras
1
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 5
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
5
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
Paniliakos AO
1 0
AO Xanthi
Panilaikos
1
0
Xanthi
Kolejka 23
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Paniliakos AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Panilaikos
Athinaikos AS
2 3
OFI 1925
Athinaikos
2
3
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 2
AEK Ateny
Zosimades
PAS
2
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Ethnikos Asteras
PS Kalamata
3 3
Panachaiki 1891
Kalamata
3
3
Panachaiki
Kolejka 24
Paniliakos AO
3 0
Athinaikos AS
Panilaikos
3
0
Athinaikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
5 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
5
1
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Ethnikos Asteras
Ionikos Nikaias
2 1
Aris Saloniki
Ionikos
2
1
Aris
PS Kalamata
0 1
Olympiakos Pireus
Kalamata
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
3
0
Xanthi
Kolejka 25
Zosimades
PAS Giannina
2 0
PS Kalamata
Zosimades
PAS
2
0
Kalamata
Ethnikos Asteras GAO
1 1
Paniliakos AO
Ethnikos Asteras
1
1
Panilaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 3
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
3
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Athinaikos AS
0 4
Panathinaikos Ateny
Athinaikos
0
4
PAO
Kolejka 26
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 1
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
1
Aris
PS Kalamata
2 1
Panionios GSS
Kalamata
2
1
Panionios