Alpha Ethniki

2001-2002

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r z z z
26
17
7
2
69
30
39
58
2
z z z p z
26
19
1
6
65
28
37
58
3
r z z z z
26
16
7
3
53
25
28
55
4
r z p z p
26
14
6
6
55
45
10
48
5
p p p z z
26
12
6
8
34
26
8
42
6
p p z z r
26
9
9
8
32
35
-3
36
7
p z r z r
26
8
11
7
37
33
4
35
8
p p z z p
26
9
6
11
32
35
-3
33
9
p p p r p
26
7
8
11
25
34
-9
29
10
z p p p z
26
7
5
14
27
46
-19
26
11
z r p z p
26
6
5
15
29
41
-12
23
12
z z p p p
26
5
7
14
21
47
-26
22
13
z p p p z
26
3
9
14
26
55
-29
18
14
p z p p p
26
4
5
17
19
44
-25
17
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 3. runda Pucharu Intertoto
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Kolejka 1
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
5 3
Aigaleo AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
5
3
Aigaleo
APO Akratitos
2 0
AO Xanthi
Akratitos
2
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Ethnikos Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
PAO
Ionikos Nikaias
1 2
AEK Ateny
Ionikos
1
2
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
1
Aris
Kolejka 2
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 1
OFI 1925
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
1
OFI
Ethnikos Asteras GAO
2 1
APO Akratitos
Ethnikos Asteras
2
1
Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
Aigaleo AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Aigaleo
Kolejka 3
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
Ionikos Nikaias
1 1
AE Iraklis 1908
Ionikos
1
1
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Ethnikos Asteras
Aigaleo AO
0 0
Aris Saloniki
Aigaleo
0
0
Aris
APO Akratitos
0 0
Panathinaikos Ateny
Akratitos
0
0
PAO
Kolejka 4
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Ionikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
8 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
8
0
Panachaiki
Ethnikos Asteras GAO
2 0
AEK Ateny
Ethnikos Asteras
2
0
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
3
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
APO Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Akratitos
Kolejka 5
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 2
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
2
Ethnikos Asteras
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
OFI
Aigaleo AO
3 4
Olympiakos Pireus
Aigaleo
3
4
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 1
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
1
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
PAO
Ionikos Nikaias
1 1
PAOK Saloniki
Ionikos
1
1
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
APO Akratitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Akratitos
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Xanthi
APO Akratitos
3 1
Panachaiki 1891
Akratitos
3
1
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Ethnikos Asteras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
3
1
Aigaleo
Ionikos Nikaias
1 1
Panionios GSS
Ionikos
1
1
Panionios
Kolejka 7
Ethnikos Asteras GAO
2 4
Olympiakos Pireus
Ethnikos Asteras
2
4
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
PAOK
Aigaleo AO
2 2
Ionikos Nikaias
Aigaleo
2
2
Ionikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
APO Akratitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
OFI
Kolejka 8
Aigaleo AO
0 1
Panionios GSS
Aigaleo
0
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Ethnikos Asteras GAO
Toumba
PAOK
2
1
Ethnikos Asteras
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
AEK
Ionikos Nikaias
1 1
AO Xanthi
Ionikos
1
1
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
APO Akratitos
0 1
Aris Saloniki
Akratitos
0
1
Aris
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 2
Aigaleo AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
2
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
2
PAOK
Ethnikos Asteras GAO
1 0
Ionikos Nikaias
Ethnikos Asteras
1
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
APO Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 6
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
6
AEK
Kolejka 10
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Panionios
APO Akratitos
2 3
Olympiakos Pireus
Akratitos
2
3
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 2
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
2
Aris
Ionikos Nikaias
0 2
Panathinaikos Ateny
Ionikos
0
2
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
OFI 1925
Toumba
PAOK
3
2
OFI
Aigaleo AO
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Aigaleo
1
0
Ethnikos Asteras
Kolejka 11
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aris
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
AEK
Ethnikos Asteras GAO
0 0
AO Xanthi
Ethnikos Asteras
0
0
Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
Aigaleo AO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Panachaiki
APO Akratitos
1 2
PAOK Saloniki
Akratitos
1
2
PAOK
Kolejka 12
Aigaleo AO
0 0
OFI 1925
Aigaleo
0
0
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
3
Olympiakos
Ethnikos Asteras GAO
0 2
Panionios GSS
Ethnikos Asteras
0
2
Panionios
Ionikos Nikaias
2 1
APO Akratitos
Ionikos
2
1
Akratitos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
3
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Iraklis
Kolejka 13
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
Aris
APO Akratitos
0 1
Aigaleo AO
Akratitos
0
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Ethnikos Asteras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
AEK Ateny
Toumba
PAOK
3
2
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Iraklis
Kolejka 14
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Olympiakos
Ethnikos Asteras GAO
2 3
OFI 1925
Ethnikos Asteras
2
3
OFI
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Panionios
Aigaleo AO
2 1
Panachaiki 1891
Aigaleo
2
1
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
3
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
APO Akratitos
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Akratitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Ionikos
Kolejka 15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Olympiakos
Aigaleo AO
1 3
AEK Ateny
Aigaleo
1
3
AEK
APO Akratitos
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Akratitos
1
0
Ethnikos Asteras
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
PAO
Ionikos Nikaias
1 0
Aris Saloniki
Ionikos
1
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 3
AO Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
3
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
3
0
Iraklis
Kolejka 16
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Ionikos
Ethnikos Asteras GAO
1 1
Panachaiki 1891
Ethnikos Asteras
1
1
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
APO Akratitos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Akratitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
PAOK
Kolejka 17
Ionikos Nikaias
0 2
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
2
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Aigaleo AO
2 1
AE Iraklis 1908
Aigaleo
2
1
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Ethnikos Asteras
APO Akratitos
1 2
OFI 1925
Akratitos
1
2
OFI
Kolejka 18
Ethnikos Asteras GAO
2 2
Aris Saloniki
Ethnikos Asteras
2
2
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
AEK
APO Akratitos
1 4
Panionios GSS
Akratitos
1
4
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Aigaleo
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
2
0
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Panachaiki
Kolejka 19
Ethnikos Asteras GAO
1 2
AE Iraklis 1908
Ethnikos Asteras
1
2
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
APO Akratitos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Akratitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Ionikos
Aigaleo AO
2 1
PAOK Saloniki
Aigaleo
2
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
Olympiakos
Kolejka 20
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Aris
Ionikos Nikaias
1 1
Aigaleo AO
Ionikos
1
1
Aigaleo
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
Ethnikos Asteras
APO Akratitos
0 1
AEK Ateny
Akratitos
0
1
AEK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Iraklis
Kolejka 21
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 1
Panachaiki 1891
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
1
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
APO Akratitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Akratitos
Ethnikos Asteras GAO
1 3
PAOK Saloniki
Ethnikos Asteras
1
3
PAOK
Kolejka 22
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Panionios
Aigaleo AO
1 0
AO Xanthi
Aigaleo
1
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
2
PAO
Ionikos Nikaias
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Ionikos
1
0
Ethnikos Asteras
APO Akratitos
3 0
AE Iraklis 1908
Akratitos
3
0
Iraklis
Kolejka 23
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 3
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
3
Ionikos
Ethnikos Asteras GAO
1 0
Aigaleo AO
Ethnikos Asteras
1
0
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 3
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
3
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
APO Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
Akratitos
Kolejka 24
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
3
Olympiakos
Aigaleo AO
1 4
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
1
4
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ethnikos Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
6 3
APO Akratitos
Toumba
PAOK
6
3
Akratitos
Ionikos Nikaias
2 1
OFI 1925
Ionikos
2
1
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Iraklis
Kolejka 25
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Ethnikos Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 3
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
3
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
3
2
Panachaiki
APO Akratitos
2 0
Ionikos Nikaias
Akratitos
2
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Aris
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 1
AO Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Aigaleo
Kolejka 26
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
6 2
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
6
2
PAOK
Ethnikos Asteras GAO
1 2
Panathinaikos Ateny
Ethnikos Asteras
1
2
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 5
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
5
Olympiakos
Aigaleo AO
2 1
APO Akratitos
Aigaleo
2
1
Akratitos
Ionikos Nikaias
0 2
Panachaiki 1891
Ionikos
0
2
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
OFI