Alpha Ethniki

2002-2003

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z z z z
30
21
7
2
75
21
54
70
2
z z z p z
30
22
4
4
50
19
31
70
3
z z z z z
30
21
5
4
74
29
45
68
4
z r z z p
30
16
5
9
59
38
21
53
5
r r p z p
30
15
8
7
35
25
10
53
6
p z z p z
30
15
6
9
37
34
3
51
7
p z z p z
30
15
4
11
44
37
7
49
8
r z p z p
30
12
8
10
39
34
5
44
9
p p z p p
30
8
11
11
31
33
-2
35
10
p p p z r
30
7
10
13
28
44
-16
31
11
r p z r p
30
7
9
14
25
38
-13
30
12
z r p z p
30
7
5
18
33
62
-29
26
13
p p p p z
30
6
8
16
29
46
-17
26
14
r p p p z
30
5
9
16
22
42
-20
24
15
p r p p p
30
1
6
23
11
71
-60
9
16
z p p p z
30
6
7
17
25
44
-19
-65
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 2. i 3. runda Pucharu Intertoto
- baraże o utrzymanie
- spadek do Beta Ethniki
PAS Giannina: -90 punktów (po -3 za każdy mecz, za długi wobec zawodników)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
4
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
GS Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Kallithea
APO Akratitos
0 1
AO Xanthi
Akratitos
0
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Ionikos
Aigaleo AO
1 1
AEK Ateny
Aigaleo
1
1
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Aris
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
PAS
Kolejka 2
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
1
Proodeftiki
GS Kallithea
0 2
APO Akratitos
Kallithea
0
2
Akratitos
Ionikos Nikaias
0 0
Aigaleo AO
Ionikos
0
0
Aigaleo
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAOK
Kolejka 3
Aigaleo AO
3 0
Aris Saloniki
Aigaleo
3
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
2 3
GS Kallithea
Toumba
PAOK
2
3
Kallithea
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Olympiakos
APO Akratitos
1 1
OFI 1925
Akratitos
1
1
OFI
Zosimades
PAS Giannina
2 3
Ionikos Nikaias
Zosimades
PAS
2
3
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panachaiki
Kolejka 4
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Aigaleo AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
APO Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Akratitos
GS Kallithea
1 1
AO Proodeftiki Neolaia
Kallithea
1
1
Proodeftiki
Ionikos Nikaias
0 1
Panathinaikos Ateny
Ionikos
0
1
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
3
PAOK
Kolejka 5
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
GS Kallithea
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Kallithea
Aigaleo AO
0 0
Panionios GSS
Aigaleo
0
0
Panionios
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
OFI 1925
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
APO Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Akratitos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 2
Aris Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
2
Aris
Zosimades
PAS Giannina
3 0
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
3
0
Panachaiki
Ionikos Nikaias
0 0
AO Xanthi
Ionikos
0
0
Xanthi
Kolejka 6
GS Kallithea
0 1
Ionikos Nikaias
Kallithea
0
1
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Proodeftiki
Aigaleo AO
0 2
AE Iraklis 1908
Aigaleo
0
2
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Xanthi
APO Akratitos
1 3
PAOK Saloniki
Akratitos
1
3
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
3
PAO
Kolejka 7
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Olympiakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
5 1
APO Akratitos
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
5
1
Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
1 1
Aigaleo AO
Zosimades
PAS
1
1
Aigaleo
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Panachaiki
Ionikos Nikaias
1 1
OFI 1925
Ionikos
1
1
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
GS Kallithea
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Kallithea
Kolejka 8
Aigaleo AO
0 0
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
0
PAO
APO Akratitos
3 2
AEK Ateny
Akratitos
3
2
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
GS Kallithea
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
Ionikos
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
0
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 3
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
3
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
4
1
Proodeftiki
Kolejka 9
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
5 0
Aigaleo AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
5
0
Aigaleo
GS Kallithea
1 1
Panionios GSS
Kallithea
1
1
Panionios
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Proodeftiki
Ionikos Nikaias
1 1
APO Akratitos
Ionikos
1
1
Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Panachaiki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 4
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
4
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
Kolejka 10
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AO Xanthi
Zosimades
PAS
1
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
OFI
Aigaleo AO
0 0
GS Kallithea
Aigaleo
0
0
Kallithea
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
3
0
Ionikos
APO Akratitos
0 2
Aris Saloniki
Akratitos
0
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
7 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
7
0
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Iraklis
Kolejka 11
Ionikos Nikaias
0 1
AO Proodeftiki Neolaia
Ionikos
0
1
Proodeftiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
APO Akratitos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panionios
GS Kallithea
2 2
PAS Giannina
Kallithea
2
2
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAO
Kolejka 12
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
3 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
3
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
4
0
Panachaiki
APO Akratitos
0 3
Panionios GSS
Akratitos
0
3
Panionios
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
GS Kallithea
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Kallithea
Zosimades
PAS Giannina
0 0
OFI 1925
Zosimades
PAS
0
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Ionikos
Aigaleo AO
0 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
0
2
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Iraklis
Kolejka 13
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Proodeftiki
APO Akratitos
0 1
Aigaleo AO
Akratitos
0
1
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAS
GS Kallithea
0 1
AO Xanthi
Kallithea
0
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAO
Kolejka 14
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
2
Olympiakos
GS Kallithea
1 0
AE Iraklis 1908
Kallithea
1
0
Iraklis
Ionikos Nikaias
0 1
Aris Saloniki
Ionikos
0
1
Aris
Zosimades
PAS Giannina
1 0
APO Akratitos
Zosimades
PAS
1
0
Akratitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 4
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
4
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
6 0
Panachaiki 1891
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
6
0
Panachaiki
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
4
0
Aigaleo
Kolejka 15
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
APO Akratitos
1 3
Panathinaikos Ateny
Akratitos
1
3
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
PAS Giannina
Toumba
PAOK
1
0
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
GS Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Kallithea
Aigaleo AO
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Aigaleo
1
0
Proodeftiki
Kolejka 16
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
PAOK
GS Kallithea
1 4
Olympiakos Pireus
Kallithea
1
4
Olympiakos
Ionikos Nikaias
1 2
Panionios GSS
Ionikos
1
2
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Zosimades
PAS
2
1
Proodeftiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
APO Akratitos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
Akratitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 2
Aigaleo AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Aigaleo
Kolejka 17
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
0 2
AEK Ateny
Zosimades
PAS
0
2
AEK
Aigaleo AO
0 0
Ionikos Nikaias
Aigaleo
0
0
Ionikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
2
PAO
APO Akratitos
3 3
GS Kallithea
Akratitos
3
3
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
OFI
Kolejka 18
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Proodeftiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
APO Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Akratitos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Panionios
Ionikos Nikaias
2 0
PAS Giannina
Ionikos
2
0
PAS
GS Kallithea
1 2
PAOK Saloniki
Kallithea
1
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Iraklis
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
AEK Ateny
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
AEK
Kolejka 19
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Ionikos
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
1
Aris
Aigaleo AO
4 0
Panachaiki 1891
Aigaleo
4
0
Panachaiki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 2
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
GS Kallithea
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
2
0
OFI
APO Akratitos
2 5
Olympiakos Pireus
Akratitos
2
5
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Panionios
Kolejka 20
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Proodeftiki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
PAS
APO Akratitos
0 2
AE Iraklis 1908
Akratitos
0
2
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
3
PAOK
GS Kallithea
1 3
AEK Ateny
Kallithea
1
3
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Aigaleo
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Ionikos
Kolejka 21
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Aris
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
3
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Panionios GSS
Zosimades
PAS
1
2
Panionios
Ionikos Nikaias
1 1
GS Kallithea
Ionikos
1
1
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
APO Akratitos
Toumba
PAOK
1
1
Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Panachaiki
Kolejka 22
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
AO Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
1
Iraklis
APO Akratitos
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Akratitos
2
1
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
AEK
GS Kallithea
0 2
Aris Saloniki
Kallithea
0
2
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAO
Aigaleo AO
2 1
PAS Giannina
Aigaleo
2
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Ionikos
Kolejka 23
Ionikos Nikaias
0 2
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
2
Olympiakos
GS Kallithea
3 1
Panachaiki 1891
Kallithea
3
1
Panachaiki
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 3
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
3
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
6 2
APO Akratitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
6
2
Akratitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
PAS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
Aigaleo AO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Aigaleo
Kolejka 24
Aigaleo AO
0 0
AO Xanthi
Aigaleo
0
0
Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Iraklis
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
GS Kallithea
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
0
1
AEK
APO Akratitos
1 0
Ionikos Nikaias
Akratitos
1
0
Ionikos
Kolejka 25
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
1
Proodeftiki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 4
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
4
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
3
PAO
GS Kallithea
2 1
Aigaleo AO
Kallithea
2
1
Aigaleo
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 3
PAS Giannina
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
3
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
APO Akratitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
Akratitos
Ionikos Nikaias
4 0
PAOK Saloniki
Ionikos
4
0
PAOK
Kolejka 26
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
6 1
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
6
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
2
0
Aris