Alpha Ethniki

2003-2004

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z z z z
30
24
5
1
62
18
44
77
2
r z z z z
30
24
3
3
70
19
51
75
3
p p p z r
30
18
6
6
47
27
20
60
4
r z r z z
30
16
7
7
57
32
25
55
5
z z r p p
30
15
7
8
37
26
11
52
6
z z p r z
30
12
11
7
40
29
11
47
7
p p p p z
30
13
6
11
40
39
1
45
8
z p p r z
30
12
6
12
40
39
1
42
9
p r z z z
30
9
6
15
33
43
-10
33
10
z p p p p
30
8
6
16
28
42
-14
30
11
p p r r p
30
7
8
15
27
44
-17
29
12
z z r r p
30
5
12
13
37
42
-5
27
13
p z p z r
30
7
6
17
24
46
-22
27
14
z p z r p
30
5
8
17
31
69
-38
23
15
p r p r p
30
4
9
17
28
56
-28
21
16
p z p p p
30
4
8
18
26
56
-30
20
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 3. runda Pucharu Intertoto
- baraże o utrzymanie
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 2
Paniliakos AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
2
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
OFI
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AO Chalkidon
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Chalkidon
Aigaleo AO
0 1
AEK Ateny
Aigaleo
0
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
2
Olympiakos
Ionikos Nikaias
3 2
GS Kallithea
Ionikos
3
2
Kallithea
APO Akratitos
1 0
Aris Saloniki
Akratitos
1
0
Aris
Kolejka 2
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Panionios
GS Kallithea
1 1
AE Iraklis 1908
Kallithea
1
1
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
3
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Proodeftiki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
7 0
APO Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
7
0
Akratitos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
2
0
Aigaleo
AO Chalkidon
1 3
Paniliakos AO
Chalkidon
1
3
Panilaikos
Kolejka 3
AO Chalkidon
2 0
AO Xanthi
Chalkidon
2
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
OFI
APO Akratitos
1 2
PAOK Saloniki
Akratitos
1
2
PAOK
Aigaleo AO
2 0
Ionikos Nikaias
Aigaleo
2
0
Ionikos
Paniliakos AO
0 0
Aris Saloniki
Panilaikos
0
0
Aris
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
AEK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 1
GS Kallithea
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
1
Kallithea
Kolejka 4
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
0
0
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panilaikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 2
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
2
Xanthi
Ionikos Nikaias
0 1
AE Iraklis 1908
Ionikos
0
1
Iraklis
APO Akratitos
0 2
Aigaleo AO
Akratitos
0
2
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AO Chalkidon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
Chalkidon
GS Kallithea
2 2
Panionios GSS
Kallithea
2
2
Panionios
Kolejka 5
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
OFI
Aigaleo AO
2 0
AE Iraklis 1908
Aigaleo
2
0
Iraklis
Paniliakos AO
1 4
PAOK Saloniki
Panilaikos
1
4
PAOK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
APO Akratitos
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Akratitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
AEK
AO Chalkidon
1 1
GS Kallithea
Chalkidon
1
1
Kallithea
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 3
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
3
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Ionikos
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
OFI
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
1
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
Aigaleo AO
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
Aigaleo
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
AO Chalkidon
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
Chalkidon
Ionikos Nikaias
0 2
Panionios GSS
Ionikos
0
2
Panionios
APO Akratitos
2 2
Paniliakos AO
Akratitos
2
2
Panilaikos
GS Kallithea
4 0
Aris Saloniki
Kallithea
4
0
Aris
Kolejka 7
Aigaleo AO
2 1
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
2
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
GS Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Kallithea
Paniliakos AO
4 1
AO Proodeftiki Neolaia
Panilaikos
4
1
Proodeftiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
APO Akratitos
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Akratitos
AO Chalkidon
3 2
Ionikos Nikaias
Chalkidon
3
2
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 3
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
3
PAOK
Kolejka 8
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Panionios
Paniliakos AO
0 0
Aigaleo AO
Panilaikos
0
0
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Chalkidon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Chalkidon
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Xanthi
APO Akratitos
0 1
OFI 1925
Akratitos
0
1
OFI
Ionikos Nikaias
1 1
Aris Saloniki
Ionikos
1
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
GS Kallithea
Toumba
PAOK
2
1
Kallithea
Kolejka 9
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
Paniliakos AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Panilaikos
AO Chalkidon
0 0
Panathinaikos Ateny
Chalkidon
0
0
PAO
GS Kallithea
2 2
APO Akratitos
Kallithea
2
2
Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Proodeftiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
PAOK
Aigaleo AO
0 0
Panionios GSS
Aigaleo
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
2
Ionikos
Kolejka 10
Ionikos Nikaias
0 1
PAOK Saloniki
Ionikos
0
1
PAOK
APO Akratitos
2 7
AEK Ateny
Akratitos
2
7
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Aigaleo AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Chalkidon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Chalkidon
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
3
Olympiakos
Paniliakos AO
1 1
OFI 1925
Panilaikos
1
1
OFI
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
GS Kallithea
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Kallithea
Kolejka 11
Ionikos Nikaias
4 1
APO Akratitos
Ionikos
4
1
Akratitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
2
0
Iraklis
Aigaleo AO
2 1
AO Chalkidon
Aigaleo
2
1
Chalkidon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
PAO
GS Kallithea
2 2
Paniliakos AO
Kallithea
2
2
Panilaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Proodeftiki
Kolejka 12
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
PAOK
Paniliakos AO
1 0
AEK Ateny
Panilaikos
1
0
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
APO Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Akratitos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Ionikos
AO Chalkidon
2 1
Aris Saloniki
Chalkidon
2
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
GS Kallithea
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Kallithea
Kolejka 13
Ionikos Nikaias
4 2
Paniliakos AO
Ionikos
4
2
Panilaikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
2
0
Panionios
Aigaleo AO
3 1
Aris Saloniki
Aigaleo
3
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AO Chalkidon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Chalkidon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Proodeftiki
APO Akratitos
0 0
Panathinaikos Ateny
Akratitos
0
0
PAO
GS Kallithea
1 2
OFI 1925
Kallithea
1
2
OFI
Kolejka 14
Paniliakos AO
1 2
AE Iraklis 1908
Panilaikos
1
2
Iraklis
AO Chalkidon
1 2
PAOK Saloniki
Chalkidon
1
2
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
6 1
APO Akratitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
6
1
Akratitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Ionikos
GS Kallithea
0 1
Aigaleo AO
Kallithea
0
1
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
AEK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
1
Proodeftiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
3
Olympiakos
Kolejka 15
Aigaleo AO
1 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
1
2
Olympiakos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 3
Panionios GSS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
3
Panionios
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
6 3
Paniliakos AO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
6
3
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Xanthi
APO Akratitos
2 4
AO Chalkidon
Akratitos
2
4
Chalkidon
Ionikos Nikaias
2 0
OFI 1925
Ionikos
2
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
GS Kallithea
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
3
0
Aris
Kolejka 16
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
PAO
AO Chalkidon
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Chalkidon
2
1
Proodeftiki
GS Kallithea
0 1
Ionikos Nikaias
Kallithea
0
1
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 0
APO Akratitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
0
Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 2
Aigaleo AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
2
Aigaleo
Paniliakos AO
0 0
Panionios GSS
Panilaikos
0
0
Panionios
Kolejka 17
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
Aris
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
OFI 1925
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Xanthi
Paniliakos AO
0 2
AO Chalkidon
Panilaikos
0
2
Chalkidon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
GS Kallithea
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Kallithea
Aigaleo AO
0 0
PAOK Saloniki
Aigaleo
0
0
PAOK
Ionikos Nikaias
0 1
AEK Ateny
Ionikos
0
1
AEK
APO Akratitos
0 5
Olympiakos Pireus
Akratitos
0
5
Olympiakos
Kolejka 18
GS Kallithea
0 3
Panathinaikos Ateny
Kallithea
0
3
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Paniliakos AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panilaikos
Ionikos Nikaias
0 0
Aigaleo AO
Ionikos
0
0
Aigaleo
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
APO Akratitos
Toumba
PAOK
2
2
Akratitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Proodeftiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
AO Chalkidon
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Chalkidon
Kolejka 19
AO Chalkidon
2 1
OFI 1925
Chalkidon
2
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
GS Kallithea
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Kallithea
Paniliakos AO
1 3
Olympiakos Pireus
Panilaikos
1
3
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Aris
Aigaleo AO
2 1
APO Akratitos
Aigaleo
2
1
Akratitos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 3
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
3
PAOK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
AEK Ateny
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
AEK
Kolejka 20
Ionikos Nikaias
1 2
Panathinaikos Ateny
Ionikos
1
2
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Paniliakos AO
Toumba
PAOK
3
0
Panilaikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Aris
GS Kallithea
2 3
AO Chalkidon
Kallithea
2
3
Chalkidon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Aigaleo
APO Akratitos
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Akratitos
1
0
Proodeftiki
Kolejka 21
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
GS Kallithea
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Kallithea
Aigaleo AO
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Aigaleo
3
0
Proodeftiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Iraklis
AO Chalkidon
2 0
AEK Ateny
Chalkidon
2
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Ionikos
Paniliakos AO
0 3
APO Akratitos
Panilaikos
0
3
Akratitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAOK
Kolejka 22
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
Aigaleo AO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 3
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
3
Panionios
APO Akratitos
1 3
AO Xanthi
Akratitos
1
3
Xanthi
GS Kallithea
1 2
Olympiakos Pireus
Kallithea
1
2
Olympiakos
Ionikos Nikaias
0 1
AO Chalkidon
Ionikos
0
1
Chalkidon
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
2
0
OFI
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 0
Paniliakos AO
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
0
Panilaikos
Kolejka 23
GS Kallithea
0 1
PAOK Saloniki
Kallithea
0
1
PAOK
Aigaleo AO
4 1
Paniliakos AO
Aigaleo
4
1
Panilaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
APO Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Akratitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
AO Proodeftiki Neolaia
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Proodeftiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAO
AO Chalkidon
1 0
AE Iraklis 1908
Chalkidon
1
0
Iraklis
Kolejka 24
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
6 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
6
0
Aris
APO Akratitos
0 0
GS Kallithea
Akratitos
0
0
Kallithea
Ionikos Nikaias
1 2
Olympiakos Pireus
Ionikos
1
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
3 2
AEK Ateny
Toumba
PAOK
3
2
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 0
OFI 1925
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
0
OFI
Paniliakos AO
1 0
AO Xanthi
Panilaikos
1
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Chalkidon
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Chalkidon
Kolejka 25
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
APO Akratitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
2
0
Ionikos
AO Chalkidon
2 2
Panionios GSS
Chalkidon
2
2
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Paniliakos AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Panilaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
PAO
GS Kallithea
3 1
AO Proodeftiki Neolaia
Kallithea
3
1
Proodeftiki
Aigaleo AO
2 1
AO Xanthi
Aigaleo
2
1
Xanthi
Kolejka 26
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
OFI
APO Akratitos
3 0
Ionikos Nikaias
Akratitos
3
0
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Aris
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 4
AEK Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
4
AEK