Alpha Ethniki

2005-2006

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p z p p r
30
23
1
6
63
23
40
70
2
z z p z r
30
21
4
5
42
20
22
67
3
r z p z z
30
21
4
5
55
23
32
67
4
z r p z z
30
15
6
9
39
31
8
51
5
r z z p r
30
13
8
9
31
25
6
47
6
z z z p p
30
13
7
10
44
31
13
46
7
z p p z z
30
12
6
12
36
37
-1
42
8
p p z p r
30
10
9
11
31
37
-6
39
9
p r z p z
30
10
8
12
32
36
-4
38
10
z p r p p
30
8
9
13
23
41
-18
33
11
z p z z z
30
9
5
16
33
45
-12
32
12
p r r r r
30
6
14
10
36
41
-5
32
13
r z p z z
30
7
10
13
23
37
-14
31
14
z p z p z
30
8
7
15
24
36
-12
31
15
p r z p p
30
4
8
18
28
49
-21
20
16
r p p p p
30
4
6
20
19
47
-28
18
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 3. runda Pucharu Intertoto
- spadek do Beta Ethniki
- spadek do Delta Ethniki
APO Akratitos zdegradowany do Delta Ethniki z powodów ekonomicznych
PAOK Saloniki nie otrzymał licencji na grę w europejskich pucharach
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
GS Kallithea
1 1
Aigaleo AO
Kallithea
1
1
Aigaleo
APO Akratitos
3 1
AE Iraklis 1908
Akratitos
3
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
OFI
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEL
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
2
Olympiakos
Kolejka 2
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
2
2
Atromitos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
APO Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
2 0
GS Kallithea
AEL FC Arena
AEL
2
0
Kallithea
Aigaleo AO
1 0
APO Akratitos
Aigaleo
1
0
Akratitos
Ionikos Nikaias
1 1
Panathinaikos Ateny
Ionikos
1
1
PAO
Kolejka 3
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
4 0
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
4
0
OFI
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 3
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
3
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 1
Aigaleo AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Aigaleo
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
PAOK
APO Akratitos
0 0
AEL
Akratitos
0
0
AEL
GS Kallithea
0 3
Olympiakos Pireus
Kallithea
0
3
Olympiakos
Kolejka 4
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
APO Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Akratitos
Ionikos Nikaias
2 1
GS Kallithea
Ionikos
2
1
Kallithea
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
0 1
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
1
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
2
0
Aigaleo
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Atromitos
Kolejka 5
Aigaleo AO
0 0
OFI 1925
Aigaleo
0
0
OFI
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 2
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
2
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
3
Olympiakos
GS Kallithea
2 4
Panathinaikos Ateny
Kallithea
2
4
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
AEL
Toumba
PAOK
2
2
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Apollon Pontou
APO Akratitos
0 0
Ionikos Nikaias
Akratitos
0
0
Ionikos
Kolejka 6
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
APO Akratitos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Akratitos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
GS Kallithea
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
AEL
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 1
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
Aigaleo AO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Aigaleo
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
PAOK
Ionikos Nikaias
0 1
AEK Ateny
Ionikos
0
1
AEK
Kolejka 7
APO Akratitos
0 1
Panionios GSS
Akratitos
0
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
6 1
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
6
1
Ionikos
Aigaleo AO
3 2
AO Xanthi
Aigaleo
3
2
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
4 1
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
4
1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
GS Kallithea
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Atromitos
Kolejka 8
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Aigaleo AO
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
PAOK
Ionikos Nikaias
1 1
OFI 1925
Ionikos
1
1
OFI
GS Kallithea
2 0
APO Akratitos
Kallithea
2
0
Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
APO Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Olympiakos
Kolejka 9
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Aigaleo AO
1 1
AE Iraklis 1908
Aigaleo
1
1
Iraklis
Ionikos Nikaias
2 0
Apollon Pontou
Ionikos
2
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
APO Akratitos
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Akratitos
AEL FC Arena
AEL
2 1
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
2
1
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
GS Kallithea
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Xanthi
Kolejka 10
Aigaleo AO
1 0
APO Levadiakos
Aigaleo
1
0
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
OFI
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
Apollon Pontou
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Apollon Pontou
GS Kallithea
1 1
PAOK Saloniki
Kallithea
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
AEL
APO Akratitos
1 2
AEK Ateny
Akratitos
1
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Ionikos
Kolejka 11
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
AEK
AEL FC Arena
AEL
1 1
Aigaleo AO
AEL FC Arena
AEL
1
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Xanthi
Ionikos Nikaias
3 1
Atromitos Peristeri
Ionikos
3
1
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
APO Akratitos
Toumba
PAOK
2
0
Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
GS Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Kallithea
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Panionios
Kolejka 12
GS Kallithea
0 0
Apollon Pontou
Kallithea
0
0
Apollon Pontou
Aigaleo AO
1 3
Olympiakos Pireus
Aigaleo
1
3
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
1 0
APO Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1
0
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
PAOK
APO Akratitos
1 1
OFI 1925
Akratitos
1
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Ionikos Nikaias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Ionikos
Kolejka 13
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 0
APO Akratitos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
0
Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
AEL
Ionikos Nikaias
4 1
Aigaleo AO
Ionikos
4
1
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
2
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
2
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
GS Kallithea
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Kallithea
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
AEK
Kolejka 14
Aigaleo AO
0 2
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
0
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Levadiakos
GS Kallithea
2 3
Atromitos Peristeri
Kallithea
2
3
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
0 0
Ionikos Nikaias
AEL FC Arena
AEL
0
0
Ionikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Apollon Pontou
APO Akratitos
2 0
AO Xanthi
Akratitos
2
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
2
0
OFI
Kolejka 15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
APO Akratitos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Akratitos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
OFI 1925
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Aigaleo
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
PAOK
Ionikos Nikaias
0 1
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
1
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
AEL
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
AEL
GS Kallithea
0 0
AE Iraklis 1908
Kallithea
0
0
Iraklis
Kolejka 16
Aigaleo AO
1 0
GS Kallithea
Aigaleo
1
0
Kallithea
Ionikos Nikaias
2 0
APO Levadiakos
Ionikos
2
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
APO Akratitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Akratitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
PAO
Kolejka 17
GS Kallithea
2 1
AEL
Kallithea
2
1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
3
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
OFI
APO Akratitos
0 3
Aigaleo AO
Akratitos
0
3
Aigaleo
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Ionikos
Kolejka 18
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
APO Levadiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
2 1
APO Akratitos
AEL FC Arena
AEL
2
1
Akratitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Atromitos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
AO Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
GS Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Kallithea
Ionikos Nikaias
0 1
Panionios GSS
Ionikos
0
1
Panionios
Aigaleo AO
0 2
AEK Ateny
Aigaleo
0
2
AEK
Kolejka 19
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
4
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
AEL
APO Akratitos
0 1
Olympiakos Pireus
Akratitos
0
1
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
OFI
GS Kallithea
3 3
Ionikos Nikaias
Kallithea
3
3
Ionikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Apollon Pontou
Aigaleo AO
1 0
PAOK Saloniki
Aigaleo
1
0
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Xanthi
Kolejka 20
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Aigaleo
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
AEK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
GS Kallithea
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Kallithea
Ionikos Nikaias
3 2
APO Akratitos
Ionikos
3
2
Akratitos
AEL FC Arena
AEL
2 1
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
2
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Atromitos
Kolejka 21
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
2
Olympiakos
GS Kallithea
1 2
Panionios GSS
Kallithea
1
2
Panionios
Aigaleo AO
0 0
Apollon Pontou
Aigaleo
0
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Atromitos
AEL FC Arena
AEL
1 0
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
0
OFI
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Xanthi
APO Akratitos
0 2
Panathinaikos Ateny
Akratitos
0
2
PAO
Kolejka 22
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 2
AEL
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
2
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
OFI
GS Kallithea
3 2
APO Levadiakos
Kallithea
3
2
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 2
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
2
Iraklis
Ionikos Nikaias
1 1
PAOK Saloniki
Ionikos
1
1
PAOK
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Aigaleo AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 4
APO Akratitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
4
Akratitos
Kolejka 23
APO Akratitos
1 0
GS Kallithea
Akratitos
1
0
Kallithea
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Apollon Pontou
Aigaleo AO
0 1
Atromitos Peristeri
Aigaleo
0
1
Atromitos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
3 1
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
3
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Ionikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Panionios
Kolejka 24
GS Kallithea
1 4
AEK Ateny
Kallithea
1
4
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
AEL
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 1
OFI 1925
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
1
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
Ionikos Nikaias
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 2
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
2
Aigaleo
APO Akratitos
0 0
APO Levadiakos
Akratitos
0
0
Levadiakos
Kolejka 25
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
GS Kallithea
Toumba
PAOK
2
1
Kallithea
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Atromitos
Ionikos Nikaias
0 0
AO Xanthi
Ionikos
0
0
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Aigaleo AO
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Aigaleo
AEL FC Arena
AEL
0 0
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
0
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panionios
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
APO Akratitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Akratitos
Kolejka 26
APO Akratitos
0 3
PAOK Saloniki
Akratitos
0
3
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Olympiakos
GS Kallithea
0