Alpha Ethniki

2008-2009
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
22
5
3
50
14
36
71
2
PAOK Saloniki
r z z z z
30
18
9
3
39
16
23
63
3
30
17
10
3
51
18
33
61
4
AEK Ateny
z z p r r
30
14
13
3
40
24
16
55
5
AEL
r z r z z
30
12
13
5
36
26
10
49
6
Aris Saloniki
p z z z z
30
13
8
9
30
31
-1
47
7
AO Xanthi
z p p p z
30
9
11
10
25
21
4
38
8
Panionios GSS
p r r z z
30
10
7
13
40
40
0
37
9
30
9
9
12
31
39
-8
36
10
Iraklis FC
p p z r p
30
8
9
13
22
38
-16
33
11
30
9
6
15
23
37
-14
33
12
30
7
12
11
33
31
2
33
13
30
9
5
16
28
36
-8
32
14
OFI 1925
p z r p p
30
5
9
16
30
50
-20
24
15
30
5
9
16
19
45
-26
24
16
30
3
5
22
22
53
-31
14
- mistrzostwo
- play-off
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
AEK Ateny
2 1
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini
1 2
GS Ergotelis Heraklion
Olympiakos Pireus
3 1
Asteras Tripolis
Aris Saloniki
2 0
APO Levadiakos
OFI 1925
0 2
PAOK Saloniki
Iraklis FC
1 2
MGS Panserraikos Serres
AEL
3 0
AO Thrasyvoulos Fylis
Panionios GSS
0 1
AO Xanthi
Kolejka 2
APO Levadiakos
1 0
AO Thrasyvoulos Fylis
GS Ergotelis Heraklion
3 0
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
3 0
Panthrakikos Komotini
AO Xanthi
0 1
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 1
OFI 1925
Asteras Tripolis
0 0
AEL
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
MGS Panserraikos Serres
0 1
Panionios GSS
Kolejka 3
GS Ergotelis Heraklion
1 1
APO Levadiakos
Panthrakikos Komotini
0 1
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
4 1
MGS Panserraikos Serres
Panionios GSS
1 1
OFI 1925
AEL
0 1
AO Xanthi
Aris Saloniki
1 2
Panathinaikos Ateny
AO Thrasyvoulos Fylis
0 2
Asteras Tripolis
AEK Ateny
1 0
Iraklis FC
Kolejka 4
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
APO Levadiakos
1 0
Asteras Tripolis
Iraklis FC
0 0
Panthrakikos Komotini
OFI 1925
0 0
Olympiakos Pireus
MGS Panserraikos Serres
1 3
AEL
Panionios GSS
2 2
AEK Ateny
AO Xanthi
1 0
AO Thrasyvoulos Fylis
Panathinaikos Ateny
2 3
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 5
Panathinaikos Ateny
2 0
APO Levadiakos
Asteras Tripolis
0 0
AO Xanthi
Aris Saloniki
1 0
Iraklis FC
AO Thrasyvoulos Fylis
0 1
MGS Panserraikos Serres
GS Ergotelis Heraklion
0 0
PAOK Saloniki
Panthrakikos Komotini
1 0
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
AEL
4 3
OFI 1925
Kolejka 6
AEK Ateny
1 1
AEL
PAOK Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
APO Levadiakos
0 0
AO Xanthi
Olympiakos Pireus
2 0
Panthrakikos Komotini
Panionios GSS
2 1
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
0 0
Asteras Tripolis
OFI 1925
1 3
AO Thrasyvoulos Fylis
Iraklis FC
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 7
AO Thrasyvoulos Fylis
3 3
AEK Ateny
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Asteras Tripolis
2 2
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
2 2
Iraklis FC
PAOK Saloniki
3 1
APO Levadiakos
GS Ergotelis Heraklion
2 5
Panionios GSS
AO Xanthi
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEL
1 2
Panthrakikos Komotini
Kolejka 8
AEK Ateny
2 1
Asteras Tripolis
Iraklis FC
1 1
PAOK Saloniki
OFI 1925
0 2
AO Xanthi
Panionios GSS
1 2
Panathinaikos Ateny
Aris Saloniki
0 0
AEL
APO Levadiakos
0 0
MGS Panserraikos Serres
Panthrakikos Komotini
1 0
AO Thrasyvoulos Fylis
Olympiakos Pireus
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 9
AO Xanthi
1 1
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
MGS Panserraikos Serres
1 2
OFI 1925
Asteras Tripolis
0 0
Panthrakikos Komotini
Iraklis FC
1 0
APO Levadiakos
AO Thrasyvoulos Fylis
1 2
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
2 0
Panionios GSS
GS Ergotelis Heraklion
2 1
AEL
Kolejka 10
AEL
1 1
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
0 2
Iraklis FC
Aris Saloniki
1 1
Asteras Tripolis
AEK Ateny
0 0
MGS Panserraikos Serres
APO Levadiakos
2 1
OFI 1925
Panthrakikos Komotini
0 0
AO Xanthi
GS Ergotelis Heraklion
1 2
AO Thrasyvoulos Fylis
Olympiakos Pireus
2 0
PAOK Saloniki
Kolejka 11
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Thrasyvoulos Fylis
AO Xanthi
1 1
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
1 0
AEL
Iraklis FC
0 3
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
1 0
APO Levadiakos
MGS Panserraikos Serres
1 2
Panthrakikos Komotini
OFI 1925
1 1
AEK Ateny
Asteras Tripolis
3 1
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 12
APO Levadiakos
0 0
AEK Ateny
Panthrakikos Komotini
2 0
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
0 0
AO Xanthi
Olympiakos Pireus
4 1
Panionios GSS
AEL
2 0
Iraklis FC
Panathinaikos Ateny
1 1
Asteras Tripolis
Aris Saloniki
2 0
MGS Panserraikos Serres
AO Thrasyvoulos Fylis
1 2
PAOK Saloniki
Kolejka 13
OFI 1925
0 1
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
0 2
GS Ergotelis Heraklion
Panionios GSS
1 1
AEL
Iraklis FC
1 1
AO Thrasyvoulos Fylis
PAOK Saloniki
1 1
Asteras Tripolis
AEK Ateny
1 0
Panthrakikos Komotini
AO Xanthi
1 2
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
1 0
APO Levadiakos
Kolejka 14
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
AO Thrasyvoulos Fylis
1 3
Panionios GSS
APO Levadiakos
2 0
Panthrakikos Komotini
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
GS Ergotelis Heraklion
1 3
OFI 1925
Panathinaikos Ateny
3 0
MGS Panserraikos Serres
Asteras Tripolis
1 2
Iraklis FC
AEL
1 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 15
AEK Ateny
3 2
GS Ergotelis Heraklion
Panthrakikos Komotini
0 0
Aris Saloniki
Olympiakos Pireus
2 1
AO Thrasyvoulos Fylis
Panionios GSS
3 0
Asteras Tripolis
MGS Panserraikos Serres
1 1
PAOK Saloniki
AEL
2 1
APO Levadiakos
OFI 1925
0 3
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
1 0
AO Xanthi
Kolejka 16
AO Thrasyvoulos Fylis
0 0
AEL
APO Levadiakos
2 0
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
2 0
OFI 1925
AO Xanthi
0 0
Panionios GSS
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Panthrakikos Komotini
MGS Panserraikos Serres
0 0
Iraklis FC
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
Asteras Tripolis
0 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 17
AO Thrasyvoulos Fylis
2 1
APO Levadiakos
Panthrakikos Komotini
1 3
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
2 0
MGS Panserraikos Serres
OFI 1925
2 3
Iraklis FC
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
0 0
GS Ergotelis Heraklion
AEL
2 1
Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus
2 1
AO Xanthi
Kolejka 18
AO Xanthi
1 1
AEL
MGS Panserraikos Serres
0 1
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
4 0
Aris Saloniki
Asteras Tripolis
3 0
AO Thrasyvoulos Fylis
OFI 1925
2 0
Panionios GSS
Iraklis FC
0 1
AEK Ateny
APO Levadiakos
4 0
GS Ergotelis Heraklion
PAOK Saloniki
2 0
Panthrakikos Komotini
Kolejka 19
GS Ergotelis Heraklion
1 0
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
2 1
OFI 1925
AEL
1 1
MGS Panserraikos Serres
AEK Ateny
3 0
Panionios GSS
Asteras Tripolis
2 0
APO Levadiakos
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
AO Thrasyvoulos Fylis
1 1
AO Xanthi
Panthrakikos Komotini
1 0
Iraklis FC
Kolejka 20
MGS Panserraikos Serres
1 0
AO Thrasyvoulos Fylis
OFI 1925
1 2
AEL
APO Levadiakos
1 2
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
0 1
Aris Saloniki
AEK Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
Panionios GSS
3 0
Panthrakikos Komotini
AO Xanthi
0 0
Asteras Tripolis
PAOK Saloniki
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 21
Panathinaikos Ateny
3 0
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
3 0
MGS Panserraikos Serres
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
AO Thrasyvoulos Fylis
1 2
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Iraklis FC
AO Xanthi
4 0
APO Levadiakos
AEL
1 1
AEK Ateny
Panthrakikos Komotini
0 2
Olympiakos Pireus
Kolejka 22
AEK Ateny
1 0
AO Thrasyvoulos Fylis
Panthrakikos Komotini
0 1
AEL
Olympiakos Pireus
2 1
Aris Saloniki
Panionios GSS
0 0
GS Ergotelis Heraklion
MGS Panserraikos Serres
1 0
AO Xanthi
OFI 1925
1 1
Asteras Tripolis
APO Levadiakos
0 3
PAOK Saloniki
Iraklis FC
0 0
Panathinaikos Ateny
Kolejka 23
AEL
1 1
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
MGS Panserraikos Serres
1 0
APO Levadiakos
Asteras Tripolis
0 1
AEK Ateny
AO Xanthi
0 0
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
1 0
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
1 0
Iraklis FC
AO Thrasyvoulos Fylis
0 2
Panthrakikos Komotini
Kolejka 24
Olympiakos Pireus
0 0
Panathinaikos Ateny
Panionios GSS
1 2
PAOK Saloniki
AEL
3 2
GS Ergotelis Heraklion
OFI 1925
0 0
MGS Panserraikos Serres
APO Levadiakos
3 0
Iraklis FC
Aris Saloniki
2 1
AO Thrasyvoulos Fylis
AEK Ateny
2 1
AO Xanthi
Panthrakikos Komotini
0 0
Asteras Tripolis
Kolejka 25
Asteras Tripolis
4 0
Aris Saloniki
MGS Panserraikos Serres
1 5
AEK Ateny
Iraklis FC
2 1
Panionios GSS
OFI 1925
0 2
APO Levadiakos
AO Thrasyvoulos Fylis
1 3
GS Ergotelis Heraklion
PAOK Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
AO Xanthi
1 0
Panthrakikos Komotini
Panathinaikos Ateny
3 0
AEL
Kolejka 26
APO Levadiakos
1 1
Panionios GSS
AEL
0 0
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
5 0
Iraklis FC
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Asteras Tripolis
Panthrakikos Komotini
2 1
MGS Panserraikos Serres
Aris Saloniki
0 1
AO Xanthi
AEK Ateny
1 0
OFI 1925
AO Thrasyvoulos Fylis
0 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 27
AO Xanthi
0 1
GS Ergotelis Heraklion
PAOK Saloniki
2 1
AO Thrasyvoulos Fylis
AEK Ateny
3 1
APO Levadiakos
Panionios GSS
2 3
Olympiakos Pireus
MGS Panserraikos Serres
1 2
Aris Saloniki
Iraklis FC
0 2
AEL
Asteras Tripolis
1 1
Panathinaikos Ateny
OFI 1925
4 3
Panthrakikos Komotini
Kolejka 28
Asteras Tripolis
0 2
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
4 1
OFI 1925
AO Thrasyvoulos Fylis
1 1
Iraklis FC
Panthrakikos Komotini
1 1
AEK Ateny
GS Ergotelis Heraklion
2 2
MGS Panserraikos Serres
Panathinaikos Ateny
2 0
AO Xanthi
AEL
0 0
Panionios GSS
APO Levadiakos
1 2
Olympiakos Pireus
Kolejka 29
Panionios GSS
4 1
AO Thrasyvoulos Fylis
MGS Panserraikos Serres
0 0
Panathinaikos Ateny
AO Xanthi
1 2
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
0 1
AEL
Panthrakikos Komotini
1 3
APO Levadiakos
Iraklis FC
2 1
Asteras Tripolis
OFI 1925
0 0
GS Ergotelis Heraklion
AEK Ateny
0 1
Aris Saloniki
Kolejka 30
AO Xanthi
4 1
Iraklis FC
Panathinaikos Ateny
3 1
OFI 1925
GS Ergotelis Heraklion
1 1
AEK Ateny
APO Levadiakos
0 1
AEL
Asteras Tripolis
3 4
Panionios GSS
Aris Saloniki
3 2
Panthrakikos Komotini
AO Thrasyvoulos Fylis
0 2
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
4 1
MGS Panserraikos Serres
pokaż na pełnym ekranie
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
AEL
Aris Saloniki
AO Xanthi
Panionios GSS
GS Ergotelis Heraklion
Iraklis FC
Panthrakikos Komotini
Asteras Tripolis
APO Levadiakos
OFI 1925
MGS Panserraikos Serres
AO Thrasyvoulos Fylis
1
Olympiakos Pireus
2–0 0–0 2–0 0–1 2–1 2–1 4–1 2–0 5–0 2–0 3–1 1–0 2–1 4–1 2–1
2
PAOK Saloniki
0–0 0–0 1–1 1–0 1–0 1–0 2–0 2–0 1–0 2–0 1–1 3–1 2–0 4–1 2–1
3
Panathinaikos Ateny
0–0 3–0 0–0 3–0 4–0 2–0 2–1 2–3 2–2 3–0 1–1 2–0 3–1 3–0 3–0
4
AEK Ateny
0–1 1–0 2–1 1–1 0–1 2–1 3–0 3–2 1–0 1–0 2–1 3–1 1–0 0–0 1–0
5
AEL
1–1 0–0 1–1 1–1 1–1 0–1 0–0 3–2 2–0 1–2 2–1 2–1 4–3 1–1 3–0
6
Aris Saloniki
1–0 0–0 1–2 1–1 0–0 0–1 1–0 0–0 1–0 3–2 1–1 2–0 4–1 2–0 2–1
7
AO Xanthi
0–1 1–2 1–2 1–1 1–1 1–1 0–0 0–1 4–1 1–0 0–0 4–0 0–0 2–1 1–0
8
Panionios GSS
2–3 1–2 1–2 2–2 1–1 2–1 0–1 0–0 0–2 3–0 3–0 1–0 1–1 2–0 4–1
9
GS Ergotelis Heraklion
1–0 0–0 1–0 1–1 2–1 3–0 0–0 2–5 0–1 0–1 0–1 1–1 1–3 2–2 1–2
10
Iraklis FC
0–3 1–1 0–0 0–1 0–2 0–1 1–0 2–1 0–0 0–0 2–1 1–0 1–1 1–2 1–1
11
Panthrakikos Komotini
0–2 0–1 1–3 1–1 0–1 0–0 0–0 1–0 1–2 1–0 0–0 1–3 2–0 2–1 1–0
12
Asteras Tripolis
0–1 0–2 1–1 0–1 0–0 4–0 0–0 3–4 3–1 1–2 0–0 2–0 2–2 3–0 3–0
13
APO Levadiakos
1–2 0–3 1–2 0–0 0–1 2–0 0–0 1–1 4–0 3–0 2–0 1–0 2–1 0–0 1–0
14
OFI 1925
0–0 0–2 0–3 1–1 1–2 0–1 0–2 2–0 0–0 2–3 4–3 1–1 0–2 0–0 1–3
15
MGS Panserraikos Serres
0–1 1–1 0–0 1–5 1–3 1–2 1–0 0–1 0–2 0–0 1–2 0–0 1–0 1–2 1–0
16
AO Thrasyvoulos Fylis
0–2 1–2 0–1 3–3 0–0 1–2 1–1 1–3 1–3 1–1 0–2 0–2 2–1 1–2 0–1
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
6
5
1
0
12
3
9
18
2
AEK Ateny
r p z r z
6
3
2
1
8
6
2
12
3
PAOK Saloniki
z z p p p
6
2
0
4
5
9
-4
9
4
AEL
p p p r p
6
0
1
5
3
10
-7
1
Punkty rozpoczęcia play-off przyznane po zakończeniu sezonu zasadniczego: PAOK (3), Panathinaikos (2), AEK (1) i AEL (0)
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 4. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
1
2
3
4
5
6
Kolejka 1
AEK Ateny
3 2
AEL
PAOK Saloniki
0 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 2
AEL
0 2
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
Kolejka 3
Panathinaikos Ateny
3 1
AEL
PAOK Saloniki
0 1
AEK Ateny
Kolejka 4
AEK Ateny
3 1
PAOK Saloniki
AEL
0 1
Panathinaikos Ateny
Kolejka 5
AEL
0 0
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
4 1
PAOK Saloniki
Kolejka 6
AEK Ateny
0 2
Panathinaikos Ateny
PAOK Saloniki
1 0
AEL