Alpha Ethniki

2013-2014

Play-off
Play-out
Sezon zasadniczy
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z p r z
6
2
3
1
7
5
2
11
2
r z z p z
6
3
2
1
8
4
4
10
3
p p z r p
6
1
2
3
6
9
-3
7
4
z p p z p
6
2
1
3
5
8
-3
7
Punkty rozpoczęcia play-off przyznane po zakończeniu sezonu zasadniczego: Panathinaikos (2), PAOK (2), Atromitos (2) i Asteras (0)
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 4. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
PAOK Saloniki: -3 punkty (decyzja EPO)
1
2
3
4
5
6
Kolejka 1
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
1
1
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAO
Kolejka 2
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Atromitos
Kolejka 3
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
3
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
3
0
Atromitos
Kolejka 4
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
PAOK
Kolejka 5
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Atromitos
Kolejka 6
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
1
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 11 Cze 2014 20:30
AS Olympiakos Volou 1937
1 2
AO Xanthi
11 Cze 2014 20:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Olympiakos V
1
2
Xanthi
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z p z z p
34
28
2
4
88
19
69
86
2
r z z z p
34
21
6
7
68
37
31
69
3
p z r z p
34
19
9
6
54
25
29
66
4
z z r p z
34
20
6
8
57
28
29
66
5
p z r p p
34
16
10
8
46
35
11
58
6
z z z p p
34
11
11
12
30
39
-9
44
7
z z z p z
34
11
11
12
39
40
-1
44
8
p z z p z
34
13
3
18
42
61
-19
42
9
p r r z p
34
11
9
14
32
33
-1
42
10
z r p p p
34
11
8
15
39
52
-13
41
11
r p p z r
34
12
5
17
34
43
-9
41
12
z p p p z
34
12
3
19
31
62
-31
39
13
p r z p r
34
10
9
15
33
42
-9
39
14
z p z r z
34
10
8
16
39
48
-9
38
15
z p r z z
34
9
11
14
31
51
-20
38
16
z p p p z
34
11
5
18
44
54
-10
38
17
p r z z p
34
9
9
16
43
54
-11
36
18
p p r p r
34
3
13
18
26
53
-27
22
- mistrzostwo
- play-off
- baraże o utrzymanie
- spadek do Football League
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Ergotelis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 2
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
2
Panthrakikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
3
0
Xanthi
AEL Kallonis
0 1
Olympiakos Pireus
AELK
0
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Panaitolikos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 2
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
2
Veria
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Aris
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 3
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
3
PAS
Kolejka 2
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
PAOK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Asteras
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Apollon Smyrnis
Zosimades
PAS
2
0
Apollon
Veria NFC 2019
2 0
OFI 1925
Veria
2
0
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Atromitos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 0
APO Levadiakos
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
0
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
AEL Kallonis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
AELK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panthrakikos Komotini
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panthrakikos
Kolejka 3
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AO Platanias
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
Platanias
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Veria
AEL Kallonis
1 0
PAS Giannina
AELK
1
0
PAS
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 5
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
5
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
4
1
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Aris
Panthrakikos Komotini
2 1
Panaitolikos GFS
Panthrakikos
2
1
Panaitolikos
Kolejka 4
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Ergotelis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Panthrakikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
1
0
Atromitos
Veria NFC 2019
1 2
PAOK Saloniki
Veria
1
2
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
APO Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 3
AEL Kallonis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
AELK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Asteras Tripolis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Asteras
Kolejka 5
Panthrakikos Komotini
1 0
Veria NFC 2019
Panthrakikos
1
0
Veria
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
OFI
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Panionios
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Platanias
Toumba
PAOK
1
0
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
AEL Kallonis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
AELK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Apollon
Kolejka 6
Veria NFC 2019
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Veria
0
1
Ergotelis
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AO Xanthi
Zosimades
PAS
2
1
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Panthrakikos
AEL Kallonis
0 1
Atromitos Peristeri
AELK
0
1
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
4 2
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
2
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
PAOK
Kolejka 7
Panthrakikos Komotini
1 1
OFI 1925
Panthrakikos
1
1
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 2
Apollon Smyrnis
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
2
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
0
Veria
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 1
AO Platanias
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
1
Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
PAS Giannina
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
2
Atromitos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AEL Kallonis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
AELK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
1
PAO
Kolejka 8
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
2
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Ergotelis
Veria NFC 2019
0 1
Aris Saloniki
Veria
0
1
Aris
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Panionios GSS
Zosimades
PAS
0
1
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 4
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
4
Olympiakos
AEL Kallonis
1 5
AO Xanthi
AELK
1
5
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 2
Panthrakikos Komotini
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
Panthrakikos
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 2
AO Platanias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Platanias
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
Panathinaikos Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
4 0
AEL Kallonis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
4
0
AELK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Levadiakos
Panthrakikos Komotini
0 3
PAOK Saloniki
Panthrakikos
0
3
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Atromitos
Veria NFC 2019
2 2
PAS Giannina
Veria
2
2
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
OFI
Kolejka 10
Panthrakikos Komotini
1 1
Asteras Tripolis
Panthrakikos
1
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Veria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Panaitolikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Toumba
PAOK
2
1
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Aris
Zosimades
PAS Giannina
1 0
AO Platanias
Zosimades
PAS
1
0
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Olympiakos
AEL Kallonis
3 2
Panionios GSS
AELK
3
2
Panionios
Kolejka 11
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 1
APO Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 2
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
2
Xanthi
Veria NFC 2019
0 3
AEL Kallonis
Veria
0
3
AELK
Zosimades
PAS Giannina
2 1
OFI 1925
Zosimades
PAS
2
1
OFI
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
PAOK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 1
Panthrakikos Komotini
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
1
Panthrakikos
Kolejka 12
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Panaitolikos GFS
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Panaitolikos
Panthrakikos Komotini
1 4
Olympiakos Pireus
Panthrakikos
1
4
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
OFI
AEL Kallonis
1 0
AO Platanias
AELK
1
0
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
PAS
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Asteras Tripolis
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
Asteras
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
3
1
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Veria
Kolejka 13
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
0 2
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
0
2
PAOK
Veria NFC 2019
4 3
APO Levadiakos
Veria
4
3
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ergotelis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Panthrakikos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 1
AEL Kallonis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
1
AELK
Kolejka 14
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
0 0
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
0
Panionios
AEL Kallonis
0 4
Panathinaikos Ateny
AELK
0
4
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Asteras
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 3
Aris Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
3
Aris
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
AO Platanias
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Platanias
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
0
0
Apollon
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
OFI
Panthrakikos Komotini
2 0
PAS Giannina
Panthrakikos
2
0
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
Veria NFC 2019
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Veria
Kolejka 15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 2
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
2
Panthrakikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Olympiakos
AEL Kallonis
2 5
PAOK Saloniki
AELK
2
5
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
Atromitos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
3 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Levadiakos
Veria NFC 2019
1 0
Panaitolikos GFS
Veria
1
0
Panaitolikos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Zosimades
PAS
2
0
Ergotelis
Kolejka 16
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
4
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Asteras Tripolis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
PAOK
Panthrakikos Komotini
2 0
AEL Kallonis
Panthrakikos
2
0
AELK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Veria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
PAS
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 2
Apollon Smyrnis
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
2
Apollon
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 0
AO Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
0
Platanias
Kolejka 17
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Veria
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 5
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
5
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Panaitolikos
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
2
1
Aris
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Xanthi
AEL Kallonis
0 0
GS Ergotelis Heraklion
AELK
0
0
Ergotelis
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
3
0
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
1
Panthrakikos
Kolejka 18
Zosimades
PAS Giannina
0 2
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
0
2
Asteras
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AEL Kallonis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
AELK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Atromitos Peristeri
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
OFI
Veria NFC 2019
2 2
AO Platanias
Veria
2
2
Platanias
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
PAOK
Panthrakikos Komotini
1 0
APO Levadiakos
Panthrakikos
1
0
Levadiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Apollon
Kolejka 19
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Ergotelis
AEL Kallonis
3 1
Aris Saloniki
AELK
3
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Panionios
Panthrakikos Komotini
2 1
AO Xanthi
Panthrakikos
2
1
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
1
Veria
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
1
0
Panaitolikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
AO Platanias
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
Platanias
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
4 0
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
0
PAS
Kolejka 20
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Atromitos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 2
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
2
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Asteras
Veria NFC 2019
1 3
Panathinaikos Ateny
Veria
1
3
PAO
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 2
OFI 1925
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
2
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAOK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
3 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
3
1
Panthrakikos
Zosimades
PAS Giannina
1 2
AEL Kallonis
Zosimades
PAS
1
2
AELK
Kolejka 21
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 3
Aris Saloniki