Alpha Ethniki

2015-2016
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
30
28
1
1
81
16
65
85
2
p z z r z
30
18
4
8
52
26
26
55
3
z r p z p
30
17
6
7
43
21
22
54
4
z p z r z
30
13
9
8
45
32
13
45
5
z r z p p
30
12
8
10
33
27
6
44
6
r z r z z
30
12
6
12
36
40
-4
42
7
p p z r z
30
11
8
11
31
30
1
41
8
z z z z z
30
12
6
12
26
31
-5
39
9
z z z p r
30
10
9
11
32
30
2
39
10
p r r p z
30
9
10
11
27
36
-9
37
11
p p z p r
30
9
8
13
30
46
-16
35
12
p p p z r
30
8
11
11
24
32
-8
35
13
p r r p p
30
6
15
9
27
32
-5
33
14
r p r p p
30
5
12
13
19
33
-14
27
15
p p p p p
30
3
8
19
18
58
-40
17
16
p r p p p
30
3
7
20
19
53
-34
16
- mistrzostwo
- play-off
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- spadek do Football League
Panathinaikos Ateny: -3 punkty (za zachowanie kibiców podczas meczu z Olympiakosem Pireus)
AEK Ateny: -3 punkty (za zachowanie kibiców podczas meczu z Atromitosem Peristeri)
PAOK Saloniki: -3 punkty (za zachowanie kibiców podczas meczu 1/2 finału PG z Olympiakosem Pireus)
Atromitos Peristeri: -3 punkty (za zachowanie kibiców podczas meczu z AEK-im Ateny)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Panthrakikos Komotini
0 2
Asteras Tripolis
Panthrakikos
0
2
Asteras
AEL Kallonis
0 1
AE Iraklis 1908
AELK
0
1
Iraklis
Veria NFC 2019
1 1
PAS Giannina
Veria
1
1
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
0
0
Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panionios
Kolejka 2
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
2
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
AEL Kallonis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
AELK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 2
Panaitolikos GFS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
2
Panaitolikos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
3 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
3
1
PAOK
Panthrakikos Komotini
0 2
Veria NFC 2019
Panthrakikos
0
2
Veria
Kolejka 3
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
APO Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AO Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Platanias
Veria NFC 2019
0 3
PAOK Saloniki
Veria
0
3
PAOK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
PAS
AEL Kallonis
1 1
Asteras Tripolis
AELK
1
1
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
PAO
Kolejka 4
Panthrakikos Komotini
0 0
AEL Kallonis
Panthrakikos
0
0
AELK
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
1
0
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
1
AEK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Veria
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 3
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
3
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Iraklis
Kolejka 5
Veria NFC 2019
1 2
AEK Ateny
Veria
1
2
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AO Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Platanias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 1
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
PAS Giannina
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Panthrakikos
AEL Kallonis
5 1
Panaitolikos GFS
AELK
5
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
PAOK
Kolejka 6
AEL Kallonis
0 1
Veria NFC 2019
AELK
0
1
Veria
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 2
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
2
2
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
AO Platanias
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Platanias
Panthrakikos Komotini
1 3
APO Levadiakos
Panthrakikos
1
3
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 2
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
0
2
Olympiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 5
Panionios GSS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
5
Panionios
Kolejka 7
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
4 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
4
0
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 3
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
3
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 2
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
2
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AEL Kallonis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
AELK
Veria NFC 2019
0 1
Atromitos Peristeri
Veria
0
1
Atromitos
Kolejka 8
Zosimades
PAS Giannina
1 2
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
1
2
Asteras
Panthrakikos Komotini
0 0
AO Xanthi
Panthrakikos
0
0
Xanthi
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
3
1
PAO
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 2
AO Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
2
Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Veria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
5 1
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
5
1
Iraklis
AEL Kallonis
0 0
APO Levadiakos
AELK
0
0
Levadiakos
Kolejka 9
Veria NFC 2019
0 2
Olympiakos Pireus
Veria
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Atromitos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 1
AEL Kallonis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
1
AELK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 1
Panaitolikos GFS
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
1
Panaitolikos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panthrakikos Komotini
Zosimades
PAS
2
0
Panthrakikos
Kolejka 10
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 1
PAS Giannina
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
3 3
Panthrakikos Komotini
Toumba
PAOK
3
3
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Asteras
AEL Kallonis
2 2
AO Xanthi
AELK
2
2
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AO Platanias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Platanias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Veria
Kolejka 11
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
Panaitolikos GFS
Toumba
PAOK
0
0
Panaitolikos
Panthrakikos Komotini
1 2
AEK Ateny
Panthrakikos
1
2
AEK
Veria NFC 2019
0 0
AE Iraklis 1908
Veria
0
0
Iraklis
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 1
APO Levadiakos
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
1
Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
3
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AEL Kallonis
Zosimades
PAS
2
1
AELK
Kolejka 12
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAO
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Veria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Panaitolikos
AEL Kallonis
1 3
PAOK Saloniki
AELK
1
3
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Panthrakikos
Kolejka 13
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AEL Kallonis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
AELK
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
2
1
Panionios
Panthrakikos Komotini
3 4
Olympiakos Pireus
Panthrakikos
3
4
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
0 1
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
0
1
Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 2
AO Platanias
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
2
Platanias
Veria NFC 2019
0 1
Panathinaikos Ateny
Veria
0
1
PAO
Kolejka 14
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AEL Kallonis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
AELK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Veria NFC 2019
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Veria
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Asteras
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
1
PAS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Panthrakikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panaitolikos GFS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panaitolikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
PAOK
Kolejka 15
Panthrakikos Komotini
1 0
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos
1
0
PAO
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AO Xanthi
Zosimades
PAS
1
1
Xanthi
Veria NFC 2019
1 0
Asteras Tripolis
Veria
1
0
Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Platanias
Toumba
PAOK
1
0
Platanias
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
Levadiakos
AEL Kallonis
0 2
Olympiakos Pireus
AELK
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panionios
Kolejka 16
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Olympiakos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AEL Kallonis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
AELK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 3
AEK Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
3
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 2
Panaitolikos GFS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
2
Panaitolikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Veria NFC 2019
Zosimades
PAS
2
0
Veria
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
4 0
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
4
0
Panthrakikos
Kolejka 17
Veria NFC 2019
0 0
Panthrakikos Komotini
Veria
0
0
Panthrakikos
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
3
1
PAS
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 1
Asteras Tripolis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Xanthi
AEL Kallonis
0 2
Panathinaikos Ateny
AELK
0
2
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AO Platanias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Platanias
Kolejka 18
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
2
1
Veria
Panthrakikos Komotini
0 0
Panaitolikos GFS
Panthrakikos
0
0
Panaitolikos
Zosimades
PAS Giannina
0 2
AEK Ateny
Zosimades
PAS
0
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
0
Panionios
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 1
AEL Kallonis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
1
AELK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Iraklis
Kolejka 19
AEL Kallonis
2 0
Panthrakikos Komotini
AELK
2
0
Panthrakikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
AO Platanias
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Platanias
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 2
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
2
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAOK
Veria NFC 2019
0 1
Panaitolikos GFS
Veria
0
1
Panaitolikos
Kolejka 20
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Iraklis
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
3
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Levadiakos
Zosimades
PAS Giannina
0 3
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
0
3
Olympiakos
Panthrakikos Komotini
0 1
Panionios GSS
Panthrakikos
0
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
1
1
Atromitos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
1 0
AEL Kallonis
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
AELK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Veria NFC 2019
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Veria
Kolejka 21
Veria NFC 2019
2 0
AEL Kallonis
Veria
2
0
AELK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Panaitolikos GFS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Xanthi
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
2 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
0
Asteras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PAS Giannina
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAS
Kolejka 22
AEL Kallonis
1 1
Panionios GSS
AELK
1
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Olympiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 0
APO Levadiakos
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
0
Levadiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
0
1
Iraklis
Panthrakikos Komotini
0 2
AO Platanias
Panthrakikos
0
2
Platanias
Zosimades
PAS Giannina
0 3
Panathinaikos Ateny
Zosimades
PAS
0
3
PAO
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Asteras Tripolis
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Asteras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Veria NFC 2019
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Veria
Kolejka 23
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panthrakikos Komotini
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panthrakikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 2
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
2
PAOK
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
1 1
Panaitolikos GFS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Panaitolikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Atromitos
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AEL Kallonis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
AELK
Veria NFC 2019
1 1
Panionios GSS
Veria
1
1
Panionios
Kolejka 24
Panthrakikos Komotini
2 4
PAS Giannina
Panthrakikos
2
4
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Iraklis
AEL Kallonis
2 1
AO Platanias
AELK
2
1
Platanias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
2
0
Asteras
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos GFS
2 2
AO Xanthi
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
2
Xanthi
Kolejka 25
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEL Kallonis
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AELK
Veria NFC 2019
0 0
APO Levadiakos
Veria
0
0
Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Olympiakos
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
0 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
AEK
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panaitolikos GFS
Zosimades
PAS
2
0
Panaitolikos
Panthrakikos Komotini
2 1
PAOK Saloniki
Panthrakikos
2
1
PAOK